bugün

--spoiler--
ergenekoncular terörle işbirliği içindeydiler ve işlerine gelmediğinde de askeri şehit ettiriyorlardı. bu resmi olarak da ispatlanmıştır zaten...
--spoiler--

BU KADAR BÜYÜK BiR GENELLEME iÇiNDE OLDUĞUNA GÖRE MAHKEMELERDEN ÇOK DAhA DERiN BiLGiYE SAHiP OLDUĞUNU SANDIĞIM YAZAR. ayrıca henüz iki ay olmadı iktidarın temsilcisi mit yetkililerin pazarlıkları ve dahi mit başkanının sayın ... dediği imralıdaki caniye.
(bkz: cooluk cocuk)
adam gibi yazardır sadece muhalif düşündükleri için kendisini aşağılayan yazarların aksine.
hem faşist hem de yobaz eğilimleri bulunan bir adet ergen yazar. önüne gelene pkk'lı, bölücü, vatan haini gibi saçmalıkları salya olarak yaymaktadır.
insanlık suçlarından bahsetmeyi klişe olarak nitelendiren über entelektüel yazar. kendisine bok yedirilen köylüler için de "haketmeselerdi yedirilmezdi" demektedir. afertin böyle düşünmeye devam et.

zannımca hala lise okumaktadır. bir de bu "benim de hede hödö arkadaşlarım var" saçmalığını bıraksın. zaten komik fikirlere sahip bari hepten komedi olmasın.

edit: hemen gelmiş nickaltıma üşüşmüş. benim yazdıklarımın aynısını bana satmış yaratıcılık sıfır. seviyorum bu ergenlerin bu halini. yazık.
kendisi ile mantıklı bir şekilde konuşabilecek nitelikte olmayan bazı kadavraların ergen, 1. sınıf öğrencisi nitelemeleriyle nitelendirilen yazar, pardon yazarımsıymış. ergenekon gerçeklerini görmek için, daha doğrusu görüleni anlamak için, kabul etmekten başka seçenek olmadığı halde halen daha at gözlüklerini çıkarmayıp kabul etmemek acizliğine düşmemek için "şakirt" yaftasını yemek gerekiyorsa evet şakirt olan yazar...
ilköğretim 1. sınıf öğrencisi edasında yazarımsı şakirt.
sanırım altını bezlemişler.
(bkz: karapapak türküyüm gururluyum) aferim dediğim yazar.
altıncı nesil yobaz.
bir adet ırkçı ergen daha. yazdıkları lisedeki milli güvelik hocasının anlattığı hikayelere benziyor.
dünkü çocuk bu...
sağlam yazar. kendisini badi listeme dahil ettim. endişe etmesin, sonraları önüne fak dahil olmayacak.
pkk yı kürt halkının vekili olarak görmeyen şahıs. kürt halkının bir kısmının ve dtp nin oylarına bakıldığında ise çok da fazla bir kesiminin desteklemediğini gören şahıstır... kürtlere asıl zararı yine kendi içlerinden bir kısmının desteklediği pkk nın zarar verdiğini de söyleyen kişidir. kürtlerin kültürlerini ve dillerini pkk devam ettirmez...
(bkz: 21 yy da hala ırkıyla övünen tip)
itten korkan it olsun felsefesine sahip vatan evladıdır. bu topraklarda kimin efendi olduğunu, kimin hizmet etmesi gerektiğini bilen bir yazar.
yavuz hırsız ev sahibini bastırımış misali entrylere maruz kalan yazar.
kendisini düşünen yazar dostları olan şanslı yazar.

(bkz: doğru söylüyorum köy köy geziyorum)
yakın zamanda tehcire kurban gitmesinden korktuğum yazar. aman diyelim. ayrıca çobanlık mesleğini de icra ettiği söylentileri mesajlar aracılığıyla dolaşıyor. fermuar ve kafa korelasyonuna değinmeye bile gerek yok.
kendisiyle ilgili çok zekice(!) enrtyler gören şanslı yazar.

(bkz: doğru söylüyorum köy köy geziyorum) *
bir insanın, pantolonundaki fermuarını açma sıklığı ile kafasını açma sıklığı arasındaki sonuç ilşkilendirmesinde, ibrenin ezici bir üstünlükle fermuardan yana olduğunda ortaya çıkacak olan durumun imgesi.
sözlüğün doğrucu davutlarından. kalemi güçlü aklı keskin.
(bkz: cool ailesi)
(bkz: cool aşireti)
cool adam'ın popüleritesini aldığı nick ile kanıtlayan yazar.
kuğul diye okunur.
muhtemelen hiçbir yakınını şehit vermemiş ve yine kuvvetle muhtemelen kömüre para vermediği için converse giyebilen çocuklardır.