bugün

bu entrysini de gördükten sonra hakikaten helal olsundur, çizgisinden hiç vazgeçmemiştir, dansöz yazarlara bakarak 10 numara adamdır.
(bkz: eski sevgilinin başka biriyle çıkmaya başlaması/#6390870)
(bkz: boş adam)
entarilerini her okumamda yüzüme gayri ihtiyari de olsa bir gülümseme yayılıyor. *
troll'lüğe farklı bir bakış açısı. acaba troll'ler de sevilebilir mi diye düşünmeden edemiyor insan.
tanım: sözlük yazarlarımızdan cool adam, girdiği entryler ile ankaralı sanatçı oğuz yılmaz'ı etkilemiş, sanatçı cool adam'ı konu alan bir şarkıyı albümüne almıştır. dinlemek isterseniz http://fizy.com/#s/1dvcws
kernel amadeus için;

(bkz: çikita muz)
fakir ve 6. entryden sonra kafayı bana takmış biri!

(bkz: sakin ol adamım)
ütopyadır.
(bkz: çok da sikimdeydi)
zengin insan ben zenginim diye o kadar kasıntı yapmaz.
aç tavuğun kendini buğday ambarında zannetmesi gibi bir durumun olduğunu gösterir.
en fazla siz fakirlerin zengin olabilme ihtimali kadar olası durumdur, dolarahahaha!
zengin taklidi yapmasını pek beceremyor.
hayal ürünü yazar. klavye başında bu kadar zaman harcayıp yazdığı şeyleri ne ara yapıyor merak konusu. insanın kendini kandırmasının hastalık boyutuna ulaşması örneğini bu yazar kişisinde görebilmek mümkün. üzüldüm la haline.
kuşkusuz dünyanın en seksi ve en zengin erkeği. onunla sevişmeyi, popişime dolar şaplatmasını çok isterdim.
kendisiyle sevişmeyecek 2,5 milyar kız bulabilirim.
kendisiyle sevişen jupiterli hatunlar bile vardır. geçen gün banyosunda sevişme partisi verirken dev jakuzide yer kalmadı diye klozet suyuna giren kızlar bile vardı. bedenimin ultra çekiciliğini varın siz düşünün sevgili azizimler.
kendisiyle ancak uzaylı, kepçe kulaklı cinsiyetsiz varlıklar sevişebilir.
(bkz: dostum git ben seninle sevişmem)

kral öfkeleniyor.
kendisiyle sevişmeyecek 2,5 milyar erkek de bulabilirim. problem değil.
eşcinsellerden hoşlanmayan kral. sevişme dediğin bol meme ister azizim, yani erkekle sevişeceğime inekle sevişirim daha iyi.
ne kadar hoşunuza gider bilemiyorum ama şöyle bir söz vardı: " cool olacağına biraz da kul ol! " .
parayla satın alınamayacak şeyler temalı reklamlarda oynaması şart yazar. beyin bedava...
entrylerinin zeka seviyesine bakıldığında anaokulu öğretmeni olması muhtemeldir.
(bkz: ereğli ilköğretim okulu hademeler birliği başkanı)