bugün

moda kurbanı kızdır.
açık renk türban, açık renk çizgili gömlek, gömlek üstüne pembemsi hırka, ayak bileğine kadar uzun açık renk kot etek, renkli yün çorap ve kuru kafalı vans? bizzat görüldü bendeniz tarafından.. * * *
converse giyen çarşafli duruma en güzel cevabi vermiştir..
(bkz: hem hertarafim kapali hemde converse giyiyorum) *
converse giyen ülkücü kız kadar aptal olmayan kızdır. çünkü türbanlı kızın tarikatlarını destekleyen zaten amerika olduğu için bir amerikan firmasını desteklemesi kadar doğal bir durum olamaz. ama "bir türk dünyaya bedeldir" diye bas bas bağırıp da daha bi bok olamayan kişilerce, converse gibi bir markanın tercih edilmesi taktir edersiniz ki saçmalıktır. ama olur. zaten ne zaman kendileriyle çelişmediler ki bu konuda doğru yapsınlar.
(bkz: bu da böyle bir hanımdı)
çok sinir bozucu bir insan modeli.
ülkedeki kültür karmaşasının komik-trajik ürünleri,
yaşadığını sandığı değerlerin özünden gafil olan genç dimağlar.
converse giymesi yasak olmayan türbanlıdır. isterse çıplak ayakla bile dolaşabilir. zira ayaklar islam dinine göre örtülmesi zorunlu bir bölge değildir.
türbana karşı olmama rağmen ayakkabısının ne olduğu beni alakadar etmeyen kızdır.ister zeki kundura giyer,ister converse,ister adidas...
(bkz: türbanlı kızlar depsin seni)
irandaki islam devrimini konu alan persepolis filminin basrolundeki kizdir. gerci o converse i karacarsafin altina giymistir ama olsundur.
(bkz: converse mi)
(bkz: dur dur içim bi hoş oldu)

daha da giymezler.
kafasına taktığına karıstık yetmedi ayağına giydiğine de karısalım diyen,başı örtülü olanların ne giyeceğine karar verme hakkını kendinde gören yazar kişisinin açtığı başlıktır. (bkz: üzerine vazife olmayan işe burnunu sokup sümkürmek)
her kuşu siktiniz bi leylek kaldı kızıdır.
modaya uymuş türbanlı kızdır.

giysin, bir sakıncası yok.
yağmur yağarken giydiyse ayakları ıslak türbanlı kızdır.
ayakabıdır sonuçta; ha kapalısı giyinmiş, ha hafızı giyinmiş, ha hacısı giyinmiş, ha tikisi giyinmiş, ha topçusu-popçucusu, bu denle düşünülmesine sebep olan durum.

(kendisine yakıştırmış, öz iradesi ile secmiş olduğu durum.)
che resimli adidas tişört giyen komünistten daha mantıklı bir davranış içinde bulunan hanım kızımızdır. haa yozlaşmamış mıdır? yozlaşmıştır elbette.
(bkz: hamburger yiyen türbanlı kız)
(bkz: kola içen türbanlı kız)
(bkz: avon parfüm kullanan türbanlı kız)
(bkz: britney spears dinleyen türbanlı kız)

kadar normaldir.*
(bkz: hoca cola)
dikkat ederseniz conserve yazdığı görmeniz işten bile değil.
vakko çantalı burberry eşarplı kızdan daha absürd kaçamayan kızdır zannımca.
(bkz: ben bunu gördüm)
kendisine çok yakışmış olmalı. iyi günlerde güle güle giysin. bu soğuklarda ayağı filan üşümesin, hasta filan olmasın...
popüler kültürü takip eden kızdır.
(bkz: hem kel hem fodul)
çok normal bir davranıştır.