bugün

tanımam etmem yazarı ama sözlükte çizgisini bozmadan uzunca süre güzel yazılar yazan ara ara nokta atışı tespitleriyle dikkatimi çekmiş nerede gördüysem artıladığım yazardır ayrıca (bkz: sözde çözüm sürecinde terör eylemleri listesi) adlı başlığındaki terör eylemlerini tek tek not edip bu eylemleri millete anlatmasıyla gönlümü feth etmiş ülkücü hareket gönüllüsü kardeşimdir allah yar ve yardımcısı olsun.
Çok sevdiğim abimdir. Yol göstericidir. Hiç tanışmadım ama çok kaliteli bir insan, buradaki tavrıyla bile belli. Var olsun.
ipe sapa gelmez milliyetçiliğini entryleri ile buluşturan. türkçü çevresi ve bazı hesaplar ayakta tuttuğu için buralarda bir şey yaptığını sanıyor. conta değil zonta olmalıymış.
milliyetçi dostlardan birisi. helal olsun.
Cidden de çok bilgilidir ve gündemi de iyi takip eder.
Uzunca bir süre önce takipe almıştım, zerre trollüğünü de görmedim.
Sağlam yazar, kalemi kılıçtan keskin ola.
sağlam birine benziyor .yazdıklarını ara ara açık oylarım .milliyetçi birine benziyor .
seçim öncesi göreceksin hdp akp ile koalisyon kuracak. hdp aslında akp nin bir alt partisi sizin gibi salaklar o eli kanlı kişileri solcu sanıyor gibi günlerce başımın etini yiyen yazardır. dediği doğru çıkmıştır seçimden 1 hafta sonra akp-hdp koalisyon kurmuştur ve şuan bu mesajı kürdistandan yazmaktayım.
Bu yazarla 7 haziran seçimi sonrası özellikle ilk günlerde hep karşı karşıya geldik. Asla terbiyesizliğe varmadan sert diyebileceğimiz tartışmalar oldu; özelden tatlıya bağlar gibi yaptık.

O zamanlar kendisine çok demiştim: arkadaşım yanlış yoldasın, hdp’nin oyları chp’den gelmiyor, gelse bile mikroskopik bir oran; akpli muhafazakar kürtlerden geliyor diye.

Ama arkadaş (ve diğerleri) isteriye kapılmış halde ilk bir ay içerisinde chplilere hakaretten tutun vatan haini dedikleri onlarca entry girdiler, başlık açtılar. Zamanla anladım ki bu isterik hezeyan, sadece bu yazarlara ait değil; tüm mhp tabanında böyle bir dalgalanma var.

işin kötüsü olayın farkına varan bir başka grup daha vardı: ilk şoku atlatan akp, mhp’nin yumuşak karnını bulmuştu. Aynı MHP çizgisinde chp’lilere karşı başlattıkları sistematik ve güzel düşünülmüş saldırılarla ilk önce kendi seçmenlerine moral aşıladılar, suçlunun bulunduğunu belirleyip kendi beceriksizliklerinin üstünü örttüler. Daha da güzeli, MHPlilere de, yine MHPlilerin yarattığı canavara daha bir inanmalarını sağladılar. Kısırdöngüye giren mhpliler ise bu panikle, bu isteri ortamında akp’ye yöneldiler.

Bakın chp’nin 7 hazirandaki oy oranı: %5 134 milletvekili
Şu anki oy oranı: %25 130 milletvekili.

Hani HDP’ye giden emanet oylar nerede? Hani cihangir solcusu, atatürkçü vatan haini CHPlilerin %3 oyuyla barajı geçen HDP’den geri dönen %3 oy nerede? Hani CHP’nin oyu %28’lere mi çıktı? 150 -160 sandalyeye mi ulaştı?

Peki mhp’nin oy oranı ne?
7 Haziran: %16.28 80 milletvekili
1 Kasım: %12 bile değil 41 milletvekili

Bu oylar nerde peki?

Hepsi AKP’de. Kendi yarattığınız canavarla, kendi kendinizi ürkütüp kendi seçmeninizi panikletip kendi kendinizi bitirdiniz. Resmen kendi kuyruğunu yakalamak için dönerken yumak olup önünü bile göremeyip duvara toslayıp beyin kanaması geçiren bir kedi gibisiniz.

Yazık vallahi çok yazık. O kadar söyledik bu enerjinizi yanlış tarafa yönlendiriyorsunuz, Atatürkçüler öyle yapmaz, iki üç sanatçı kokonasının lafına bakıp buna inanmayın, Demirtaş’ın bilinçli emanet oy laflarına kanmayın diye.

Peki şimdi ne var elinizde? HDP yine mecliste hem de sizden daha çok sandalye ile. Yani isteri krizinin asli amacı da fiyasko oldu; hdp baraj dışı kalsaydı bir nebze teselli olabilirdi.

Bu seçimin anlamı şu: AKP’ye şu ana kadar ne yaptıysan yaptım sikimde değil ne yaparsan yap ama başımızda dur.

Bu da 7 Haziran’a kadar AKP’nin yanlış olduğunu bağırdığımız tüm politikalarının zımnen onayı, hatta daha ağırı, teslimiyetçilik demek. Bundan sonra AKP’yi neyle suçlayacağız? Neyine muhalefet edeceğiz? Adamlar her seferinde, bu seçim sonuçlarını gösterecekler haklı olarak ve susacağız...Esas korkutucu olan bu.

Vizyonsuzluk, tek bir noktaya odaklanıp kalmak ve geriye çekilip resmin bütününe bakamamak. TC’nin tek düşmanı PKK değil...

Türkiye’nin ileride yaşayacağı sıkıntılı günlerinde, Bahçeli’nin anlaşılmaz, aptalca seçim sonrası politikalarıyla birlikte MHP seçmeninin sağlıklı düşünememesinin payı büyük olacak.

Halbuki CHP-MHP el ele çok sağlam bir duruş yapılabilirdi. Ben şahsen anketlerde düşük çıktığı için oyumu mhp'ye verdim. Annemler chp'ye verdiler, dengelemeye çalıştık.

Neyse artık geçmiş olsun.

aynısı şu yazar için de geçerli:

(bkz: kan kokusu aliyorumm)
rüyamda gördüm kendisini. yok, yüzünü değil. conta behçet'in adı geçiyordu. böyle vatan ve millet lehine çalışan gizemli biriydi galiba. yanlış hatırlamıyorsam. milliyetçi bir yazar zaten, okuyorsa saygılar sunuyorum.
Bahçeli'ye rağmen MHP ye oy verip bir de utanmadan millete koyun diyebilen şuursuz yazar.
takip edilesi ender yazarlardandır.

etmeyen bin pişman.
Şu leş ortamı çekilir kılan üç beş yazardan biri.
Contayı yakmış türkçü yazar.
Kendine gel kardeşim 21. Yüzyılda böyle ilkel düşüncelere kapılma.
allah'ım ne kadar da aynı fikirde olduğum bir kişi.
hadi dost olalım lan.
göte göt dediği için linç edilmeye çalışılan yazar.
gözlerinizi kapatsanız bile güneş var.
sadece siz göremezsiniz.
Yazdığı her entrye canı gönülden katıldığım nesildaş yazar.
tuhaf bi kardeşimiz. herkes kendi gibi düşünsün istiyor. uplattığı başlıklara yazdığınızı beğenmedi mi kezban, pkk lı filan diyebiliyor. burası sözlük ve herkes olaylara farklı pencereden bakıyor. kendisine hatırlatmak isterim.
Kafayı Kürtlerle bozup contayı yakmış ağır faşist bir yazar, olmasa da olur.
zamanında ben komünistken yazdıklarıyla beni aşırı sinir etmiş yazardı, şimdi hak veriyorum yazdıklarına.

(bkz: behçet kemal çağlar)
(bkz: behçet necatigil)
(bkz: parçala behçet)
(bkz: serbest çağırışım) saygılar.
Yeter ya. Taktı onun bunun dillere destan güzelliğine. Makyajlı kızları bize güzel diye yutturuyor.
Ayrıca gidip gelip feminist bacılarıma sarıyor.inşallah feministin biriyle evlenir ve feminist olur. Amin.

Sinirlerimi bozdu. Yok sana tırşık falan.

görsel
yav sen bela mısın ? dediğim ponçik bir yazar.
ben entryleri zaman zaman eksilenen, zaman artılanan ve bunu hiç umursamayan biriyim. derdim eksi falan değil.

derdim; her entrysinde delikanlılığın kitabını yazan bu arkadaşın bir kadının her yazdığını üşenmeyip açık eksileyecek kadar boş biri olması.

büyük türkçü tabi yakışır.

seri eksilemekten çaylak olacak. bu burda dursun.
Agar.io nicki gibi nicke sahip yazar.
(bkz: erkeklerin kadınlara yürüme teknikleri)

ilkokulu bitirsin, bak daha neler yapacak!
seni özleyip seneler sonra ortalığa düşen biri olarak söylüyorum, sohbetini sevdiğim insandır.