bugün

Cidden çok iyi filmdi bence…

Matrix 1 ile birlikte reeves’i reeves yapan iki filmden biriydi sanırım.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: constantinapolis)
Finali sürprizdir.

--spoiler--
Sigara bırakılır. ( ayrıca evet bırakılır )
--spoiler--
Sırf, A perfect circle'ın passive şarkısı için, bush grubunun vokali şeytan rolündeki gavin rossdale için ve tabii ki keanu reeves yer aldığı için dahi beğenilmesi gereken film.
mükemmel film.
izlemelisiniz.
constantine rolüne matt ryan gerçekten çok yakıştığını düşünüyorum. sürükleyiciliği ile beni keyiflendiren bir diziden bahsediyorum tabi. sevdiğim kişilere özellikle önerdiğim hatta imkan varsa birlikte 1 günde bitirdiğim dizidir kendileri.

filmi de çok güzel olmasına rağmen ben dizinin 1 puan önde olduğunu düşünüyorum fakat devamı gelmemesi çok üzdü zamanında.
2005 yapımı keanu reeves abimizin başrolde olduğu fantastik korku türündeki film. başrolünün en çok sigara içtiği filmlerden birisidir. korku filmi olduğu için keanu abimiz hak ettiği oscarı alamamıştır.
Dizisi beni bağımlı yapmıştı, en az 5 defa izleyip her bitirdiğimde neden yeni sezon gelmedi demiştim.
dizisi çok kaliteliydi ama malesef 1 sezon dayanabildi reyting canavarına.
"Tüm dünyada, bütün evrende insandan başka hiç bir yaratık kendini övmez!"

görsel
filmi, fazla abartılan balon bir film.. konusu, işleyişi çok saçma ve gereksiz geldi bana.. izlerken ciddi ciddi sıkıldım.. insanlarda nasıl bir film zevki varsa ooo öldüm, bittim, efsane, başyapıt falan demiş ne kadar abartı seven bir milletiz.. kesinlikle efsane bir film değildir.. insanlar bu kadar abartınca da doğal olarak izlerken güzel bir şeyler bekliyorsun bekletini yüksek tutuyorsun ama sonuç hüsran tam bir zaman kaybı.. Keanu Reeves a yakıştıramadım bu filmi, o bile kurtaramamış.. kısacası hiç bir bok yok filmde.
dizisi, fazla abartılan balon bir dizi.. dizi aynı zamanda supernatural çakmasıdır.
Reycil ablanin giderinin oldugu movie.
Son sahnesinde A. Thomas Andersan abimizin sakızı çıkarmasıyla baş rolün aslında sigara olmadığını anladığım filimdir.
favori sahnesidir: görsel
görsel
Film ne kadar mükemmelse, dizisi o kadar kötüdür.
Zamanında keanu reeves e oscar kazandırması gereken filmmiş izledikçe tekrar izlenilesi şeytani film.
en sevdiğim diziler ristesine rahatça girebilicek kadar fantastik bir dizi ancak ben 2. sezonun başlamasını keyifle beklerken yaptığım araştırmalara göre dizi yayından kaldırılmış. bu kadar güzel bir dizi nasıl olurda reyting alamaz anlamış değilim.

özlücez seni sarı saçlı sigarasını bile cool içen piç herif.
Rachel weisz'ın varlığını öğrendiğimiz keanu reyizi saygıyla izlediğimiz fantastik filmdir.
melekli şeytanlı, korku/fantastik kategorisindeki film. sürekli iki dünya arasında mekik dokuyan bir baş karaktere sahip, ikincisnin çıkmasını bekledik ama beklentilerimiz boşa çıktı malesef. oysa türünün en iyisiydi.
tirt bir filmdir.

insani münafik yapar, dinden cikartir.

cebrailler, seytanlar falan.
keanu reeves in en sevdiğim filmlerinden biridir görsel
fantastik olmasına rağmen, aynı zamanda kamu spotu gibi filmdir. sigaranın zararlarını çok iyi bir şekilde anlatıyor, john un öyle bir sigara içişi vardır ki, kimse o zararları takmaz. john la beraber sigarasını yakar, öyle de etkileyicidir. tabi filmde keanu olmasa, bu kadar sevmezdik. her ne kadar comicsdeki john sarışın olsa da, keanudan başkası bu karakteri onun kadar iyi oynayamazdı. iyi ki comicse sadık kalıp, rolü başka bir oyuncuya vermemişler.

şeytan çıkarmak falan zaten karizmatik bir iş, adam bi de aşırı cool olunca ortaya insanüstü bir varlık çıkıyor. üstelik john, gabriel i önünde diz çöktürüp tövbe istetmiş, lucifer e siktiri çekmiştir görsel

sayesinde bir çok insan sigaraya başlamıştır, zipposunu kullanma şekli çok karizmatik görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
takım elbise bi insana anca bu kadar yakışır görsel

replikleri şahanedir ..welcome to my world görsel
ismi ne güzel okunuyor lan.
(bkz: istanbul)