bugün

Ritalin bunun yanında bir hiçtir.

Etki süresine ve yoğunluğuna bakıldığında concerta gün boyu etkili olurken ritalin birkaç saat içinde etkisini yitirecektir.
Yarım saat evvel amasya halk otobüsünde devlet bahçeliyi görmeme vesile olan ilaç(!)tır.

! = ilaç degil bu farklı bir şey.
Oğlum 54 mg olanını kullanıyor.
görsel canınız mı çekti . : ))
54 mg olsa da içsek aminum.
kullandıkça tolerans gelişmesi ne kadar olur ve nasıl engellenebilir hala tam olarak öğrenemedim psikiyatristlerde kesin birşey söyleyemiyor.
yazdırmak için doktor doktor gezseniz yazmazlar bazen de böyle denk gelir işte.
sınıfımdaki arkadaşlarım "insanın zihinini açıyo yaa" diyerekten kullanırdı sonuçlar açıklandığında aynı etkiyi göstermedi diyeceğim şu kullanmanızı gerektiren bir durumunuz yoksa boşuna başvurmayın.
Etken maddesi Metilfenidat olup, metamfetamin türevidir. Bağımlılık yaptığı gibi geri dönülmez zararlar verir.
öyle bir zarar yoktur. yalandır.

seni alfa yapar. zekanı arttırır.
7 24 kullanıyorum. gerek kaçak gerek resmi olarak temin ediyorum .

seviyorum.

görsel
Uyku dengemi sikip atan, uyutmayan ama faydasını gördüğüm ilaçtır. Son 3 tablet kaldı.

Edit : bulmak isteyen arkadaşlar varmış. Amaçlarını merak ettim. Gerçekten hastalar mı yoksa rahat hissetmek için mi istiyorlar benim gibi?

ilacın bende gerçekleşen etkilerini yazayım:

- hayvan gibi istekli olan şahsımın libidosunu düşürmüştür.

- gece içersem sikseler uyutmaz. Gündüz içersem dinç olurum

- sınavlarda kağıdı ilk verenlerden olmam gerekirken en son verenlerden oldum

- odaklanmam gereken şeylere fazlasıyla odaklandım. Konsantrasyonumu süper arttırdı.

- amasya belediye otobüsünde devlet bahçeliyi görmeme vesile oldu.

- insanlara tahammül edemez hale geldim. Yanlış hareketlerinde ağzıma geleni söylüyorum.

- yuvarlaya yuvarlaya konuşurdum önceden. Bu ilaçtan sonra bülbül gibi konuşuyorum.

- laf esirgemiyorum ve insanlara bulaşmaya yer arıyorum. Mesela yolda düzgün yürümeyen kekolara bile bulaşasım geliyor.

- ilaç cesaretimi arttırdı.

- ilaç beni sosyalleştirdi. Kafeye gidemeyen ve garsona el edip çağıramayan ben insanların içine girmeye başladım. Garsonları da çağırabiliyorum.

- ictigim anti depresanlar gibi istahimda düzensizlik yapmadi. Hala hayvan gibi yiyorum

- içtiğim anti depresanlar gibi uykumu getirip sabah erkenden ayağa dikmedi.

Önemli not : bu ilacı evde boş otururken kesinlikle içmeyin bunalıma girersiniz. ilacı içtikten sonra aktivite şart.

Son olarak not: ilacın 54 mg olanını kullanıyorum. Bulmanız çok zor olucak. Doktor kontrolünde içmeniz lazım. Benim gibi ilacı arkadaşlardan, dışardan toplayıp götünüze güvenip içmeyin ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.Hastalığım obsesif kom... Bozukluk. Aşırı derecede takıntılarım var. Anti depresanlarla çok geçmişim var ama bu concertanın anti depresan gibi yutulmaması gerektiğini unutmayın. Kırmızı reçetenin ne olduğunu araştırın. Gerçi diyene bak diyeceksiniz şimdi. Ben bi hata yapiyor olabilirim siz yapmayın. Tavsiye ediyormusun diye soru sormayın doktorunuza sanışın. Ben doktor değilim ve ilaç yazma yetkim yok benim neyime tavsiye vermek. Sadece yaşadıklarımı, etkilerini sizinle paylaştım. iyi günler sözlük. ilaçlar ve piskolojik konularda sorusu olanlar yazabilir. Kafa yapan ilaç önersene panpaaa diyecek olursa ciddiyim sikerim.
Concerta satan var mı ya da nasıl bulabilirim reçetesiz yardımcı olursanız sevinirim.
Bugün de putini gördürmüştür.
elimde bol miktarda bulunan ilaç.
12 saat aktifsiniz.
odaklanmayı ve konsantrasyon problemini yok eder.
sağlıklı düşündürür.
içmeyin amk şu ilacını.

ben bunu güya adam gibi ders çalışcam diye içiyordum.

kendimi 2 saat boyunca uçlu kalemden ucun nasıl çıktığını incelerken buldum, aletin tüm çalışma prensibini çözdüm amk.
Bir anda Victoria secret mankeni haline getiren , duygularınızı ışık hızıyla alan , suratsız barbie sıfatını kolaylıkla almanızı sağlayan mucizevi legal zayıflama hapı. başlarda mallıkta adapte sorunu yaşasanızda ilacı bıraktığınızda geride bıraktığı olgunluk hissini taşıyorsunuz. We love conc.
ben Ankara' da uzun uğraşlar sonucu özel bir hastanede yazdırdım. yaklaşık 3 yıl oldu kullanıyorum ve doktor kontrolünde alındığında etkisi gerçekten inanılmaz ve insanı birçok boş işlerden uzak tutuyor. eskiden günlerimi kahvede okey oynarken veya dışarıda soytarılık yaparken harcayan ben ; şimdilerde ise evimde ve okulumda ders çalışarak ve her konuda kendimi geliştirerek hayatımı dolu dolu yaşıyorum. yazdırması gerçekten zor çünkü bağımlılık yapabileceği için kırmızı reçeteye tabi tutuluyor, fakat uzun zamandır kullanmama rağmen bende hiç bağımlılık yapmadı. teşekkürler Concerta. Nasıl yazdırdığım ile ilgili sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz .
Dikkat artırıcı ilaç.metamfetamin etkisi olduğundan kırmızı reçeteyle satılıyor.nasıl bir etkisi var merak etmiyor değilim çünkü ben de ders çalışırken kitap okurken odaklanma sorunu yaşıyorum ciddi boyutlarda olmasa da.
54 mg yazılan reçeteyi elimde eczane eczane gezdiren ilaç.

-hım elimizde yok beklerseniz depodan getirsinler.
-elimizde 36lık kalmış maalesef.
-haftaya alsanız olur mu?

piyasada illegal satışı olduğunu duymuştum ayrıca, reçetem varken bile alamıyorum ki adam akıllı.
Bunu içeceğinize gidin dalga yutun daha iyi mk.

Ne anlıyorsunuz şöyle ilaçlardan.
Prospektüsü padişah fermanı ile kapışacak olan dehb tanısı konmuş kişilerce kullanılan ilaç. Ayrıca en yükseğinden tutun en düşük dozuna kadar uyutmuyor şerefsiz! Bir sağa bir sola dönüyorum, yok yani.

görsel
Allah belasını versin böyle ilacın kalpte ritim bozukluğu yaptı.
Çakralarını açan ilaç. Kullandığında dikkatıni toplayabiliyorsun. Kalp sorunu olan kullanmamalı zira kalp atış hızını yükseltiyor. Sınav haftası ve doktorum izinde olduğu için yazdıramıyorum. Elinde fazla olan varsa istanbuldan alıcıyım
- iştahı ilk başlarda açar. Düzenli kullanımda keser. (Başka bir yazar demişti düzenli kullanımda iştahı kestiğini)
- cinsel konularda aşırı olumsuz etkisi vardır.
- Uykuya elveda.
- Dozu aşıldığında kullanılmasında ölüme sebebiyet verir.
- Konuşmanız düzelir. Bülbül gibi konuşturur.
- Girişkenlik artar.
- insanlardan çekinmezsiniz.
- odaklanmanız artar.
- ilacı içip boş boş durursanız bunalıma girip kafayı yersiniz.
- dikkat açıcıdır.
- olayları kaale almazsınız.

not: 54 mg baz alınmıştır.
önemli not : doktor yazmadan kafanıza göre almayınız. Kırmızı reçete zaten.

herkesin bilmesi gereken not : bu tür ilaçlar her bünyede farklı etkiler gösterir.
Yazılan yan etkilerin yüzde birine sahip ilaç. Güzide psikiyatri hastalarında daha ilacı almadan yan etkilerin başladığını görüyoruz. Tanım, Mao inhibitörlerinden biri.