bugün

üçüncü nesil yazar.*
ps de ilk 5 macta 6'dan az gol yemeyen ... sonraki maclarda 1 mac alıp pesinden sen beni hala yenebilecegini düşünebiliyormusun??? diyen üçüncü nesil ps oyuncusu pardon üçüncü nesil yazar...
seray cafe tarihinin en cok gol yiyen ps oyucusu olup kendini uludag sozluge adayan yazarin kendisidir...
coldma3l adlı 3. nesil ps oyuncusu her mac orta sahadan attıgı 40 sut tan ayda yılda bir gun gol atıp... her maç 5 den asagıya yemeyen kişiliktir...
nam-ı değer erratio. erişilmez şahsiyet... kral insan tanimlamasinin bire bir uydugu kişilik.
aynı dersleri aynı evi çoğu zaman da aynı sevinçleri paylaştığım gönül dostu.. kral mı yoksa değil mi tartışılır ama gercekten arkadaş olunası insan.
tontiş * sevimli, eğlenceli bir adamdır. saf, yurdum insanı; anadolu genci, aramızdan birisidir. yadırgamayan, kolay kabul eden; ve güven veren görüntüsü yeter. bazen yersiz de olsa kolayca çıkar serzenişleri ağzından ama iç güzelliğidir bu da. zira dışardan bakınca ne görüyorsanız içi de öyledir: güler yüzlü, saf ve güçlüdür *
sigara içmesi muhtemel, erkek olduğu aşikar sözlük yazarı, yalnız isminin anlamını hakikaten merak ettim.
veterinerdir en bi önce, saolsun gecenin bi vakti hayvan sağlığıyla ilgili sorularımı üşenmeden sıkılmadan cevaplayarak benim kimi yersiz kuruntularımı gideren şahıstır da ayrıca, saolsundur varolsundur, ailecek severek okuyoruz.
a.k.a sabir tasi.

yaptiklarima, abukluklarima, hal ve hareketlerime sabirla katlanan guzel insan.
tanrının erkek olduğunu düşünen yazar.*
(bkz: #11199794)
kabe den örtü getirmek başlığına girdiği entry yi alkışladığım yazar.
Koldmateriyıl(!?)

edit: komik ama gerçek, türkçe karakter.
--spoiler--
hayırdır oturmaya mı geldi entry girsene.
--spoiler--