bugün

Güzel yazıları bulunan , takip ettiğim iyi bir yazardır..
Anlamsızca kötü sözler sarfedenlere aldırmasın,kendisini üzmesin..
iyi yazmalar dilerim.
Senin gibi bi gerizekalıyı kaale alıp boyle bisi yapmicak kadar akıllı bi yazardır.
Katran olunca kanser yapar. At onu at. Gelin zirve yapak acılı adana yiyek butun sözlük. boşverin çayı şimdi.
çok yoruldum. *

(bkz: hoşlanılan sözlük yazarları/#37387011) peki buna ne demeli? ulan abazanlar bunun neresine 40 artı verdiniz?
hatırı sayılır kelime dağarcığı ile sansasyonel oylamalar alan zat.

yoruldum.

https://www.youtube.com/watch?v=vLr3tG7xI6Y

https://www.youtube.com/watch?v=K7z3590-Mt0
itin götüne sokulmuş yazar. (yani yazarımsı)

ben hep merak ediyorum bir insanın yazacak bir şeyi yokken neden vaktini boşu boşuna sözlük mecralarında harcar?

fikrin yok

zikrin yok

kitap okuma yok

tarih bilmek yok

gündem takip etme yok

şimdi soruyorum bu kız nasıl yazacak? iddiaa ediyorum önüne bembeyaz bir a4 kağıdı koyup, bir de kalem verseniz, "bir konu seç ve yaz ne istiyorsan deseniz" emin olun o kağıdın yarısını bile dolduramaz. eminim ki yazabilecekleri de ordan burdan duyduğu ön yargı kırıntılarından öteye gidemeyecektir.

sokak röportajlarından birinde soruyorlar üniversite mezunu bir kıza "deniz gezmiş kimdir" diye, verdiği cevap şu;

- "hatırla sevgili" dizisinin yönetmeni değil mi?

bak şimdi götünle gülüyorsun ama o mikrofonu uzattıkları tipler bunlar işte. ama sorsan instagramda fotoğraf paylaşmanın en ince ayrıntılarına kadar saatlerce anlatır sana. magazin dünyasında kim kimi düdüklemiş, kim kimin dübürüne dayamış, kim kiminle pişti olmuş ezbere biliyordur.

eminim ki düzgün bir üniversitede okuyordur, işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler belki de (gerçi yazı yazmaktan aciz bir insanın uluslararası ilişkiler okuması da acayip ironi). hatta paralı bir üniversite de olabilir. ailesi çok zengin de olabilir bunlar önemli değil.

daha dün yazdım ki dünyadaki pek çok burjuva kesim ihtilallere, darbelere, devrimlere ön ayak olup hatta ön sıralarda savaşmıştır. bizim burjuvalar ise 15 temmuz da evlerinde bekleyip kim kazanırsa onların tarafında yer alacaklardı diye de devam etmiştim.

ama bahsettiğim burjuvalar en azından konuşmasını ve özellikle de yazmasını bilen burjuvalardı. hanım kızımız bu kategoriye bile giremediğinden kendisini ayrı tutuyorum.

muhtemeldir ki kendisinden yaşça büyük olmam ona yol gösterecek hatta tavsiyeler vereceğim anlamına gelmesin çünkü ben the walkin' dead izleyip, zombilere hocalık yapmak niyetinde değilim.

neyse uzadıkça uzuyor, uzun olunca da okunmuyor (kızım sen direkt bu paragrafı oku sıkılmayasın). zamane neslin de "meme ve kuku ile biryerlere" gelme niyeti yönünde evrilmesi sebebiyle, kendisi de trende uyup bu yolda ilerleyecektir. allah bahtını açık etsin.
görsel
sorun sende değil, senin entrylerine oy verenlerde.

Edit: eksileyenler oy verenler galiba.
bir yazar.

bu başlıkta yazılanları okudum ve gözlerim doldu. ben yazarı savunacak değilim, ona yüklenenlere de siz haksızsınız diyebilecek durumum yok.

hem ona karşı söylenenler hem de onun kendini savunmak için ortaya koyduğu şeyler, fazlasıyla sert. bu karşılıklı üslup buraya yakışmıyor arkadaşlar. ney paylaşamıyorsunuz? hiç yoktan birbirinizi geriyorsunuz. yapmayın, sizin gibi değerli insanlara yakışmıyor efendim.

not: amacım ahkam kesmek değil. samimi duygularımı paylaştım.
Neden bu kadar uğraşıldığını anlamadığım yazar. Sanal bir ortamda sanal oy toplamak için upuzun paragraflar yazıp gerçek insanları incitiyorsunuz. Bu kız burada senin istediğin gibi bilgi içerikli entryler girip kendi bilgisini kanıtlamak zorunda değil.
ya saçma saçma şeyler yüzünden tartışmayın.

bırakın herkes istediği gibi takılsın amk sözlüğünde.

abazalar da vurdursun rahatlasın.
suç bu kızda değil ki suç bu kardeşimizi oylayan abazan sözlüğün içine eden yazarımsıların.
Ay kız tartışma var geldim geldim.
görsel
görsel
profil fotoğrafı koymuşsa, kendisi de bir nebze hatalıdır. hayır yani bok mu var fotoğraf koyacak? kime, neyi ispatlıyoruz? sözlük hesabı resmî belge mi? zorunluluk mu var? sanki burada beyaz atlı prensler var da, bir de bunlar görsün diye fotoğraf koyuyorlar. yapmayın, gözünüzü seveyim. herifler, düzecek kadın arıyor. bunlara malzeme olduğunuzda, ben üzülüyorum.

yforyazar dangalağına aşağıda cevap verilmiştir.
yorgundur.

hadi beni de seri oylayın.

edit: allahsızlar. yalan mı söylüyoruz?
Ya burda popi olmaya calisan zavallilarin da entarileri vardi bu baslikta bak simdi silinmisler mesela. Nickin sahibini inanin ki hic gormedim ben sozlukte hic dikkatimi cekmedi sudur budur diyemem ama kiskanildigi acik. Bok atilacaksa arti almak icin, dikkat cekmek icin cirpinip da basaramayanlar degil sessiz sakin kendi halinde yazip dikkat cekmeyenler atsin birakin da.

Kimsenin ilgi acligina bi sey demem, ilgiye herkesin ihtiyaci var da kiskanclik krizine girip kendinizi de rezil etmeyin. Arti meselesine dikkat ceken arkadas mesela olayi ortaya cikarip kenara cekilse ona da helal der birakirdim ama o da sozlukte parsel parsel didikliyor olayi. Kendisi de elestirdiklerinden farkli gorunmuyor bence, icerik olarak daha dolu ama guzel.

Mesajini kapatip nikaltilari uygulamaya donduren mi dersin, mesaj alsin gotu kalksin diye basliklarda sadece iki cumleyle kasindigini ifade edip cekilen mi dersin. Gerizekalikiktan, kendini rezil etmeden gecilmeyen bu ortamda niye bu sahsi bu kadar lince ugradi anlamadim.
işsizmisiniz nesiniz lan? isterse 1000 beğeni alsın kimin umrunda?
(bkz: #37391886) sanırım kendisinden bahsediliyor. küçük prensesimiz meşhur oldu. yaşasın!

aslında yazılanlara hitaben 7 cümlelik bir entry girdi (ki kendi kariyer rekorunu kırmış olduğu anlamına geliyor) ama ne olduğunu anlamadan tekrar sildi.

kendisi 2 gün önce bir entry girmiş, okuduğu kitapları öneren, bu entryi alıntı yapıp kendisine tam sormak istiyordum ki "acaba hangilerini gerçekten okudun" diye, bir de ne göreyim onu da silmiş.

ee ama sen bu hızla entrylerini silersen bu noktada bize cevap hakkı doğar.

konuyu linç girişimi olarak değerlendiren yazarlar;

(bkz: #37389718) önce bozkurt toros öldürdü.

(bkz: #37390552) sonra tarafımdan gömüldü.

(bkz: #37391595) ve üzerine beton döküldü diye düşünüyorlar sanırım.

dirilemesin diye mezarının üzerine gökdelen dikecek kapasiteye sahip olmam ile beraber aslında böyle bir amacımın olmadığını da belirtmek isterim.

kendisi cevap hakkını kullanıp ardından girdiği entryi silerse meriçlerin bile kafasında soru işareti bırakabilir.
Sözlüğün mal dolu olduğunu yeni mi anladınız ne bu tepki? *
cocoon adlı yazarı tanımam ve linç edilmesini doğru bulmuyorum çünkü suç onda değil zaten sözlükte format yok yoruldum yazsa ne? Ama bahsedilen olay şu sanırım.
Arkadaşlar şaka gibi, oy o kadar önemli ki bazıları için.bazıları diyorum ama bu bazıları büyük bir toplulukmuş meğer.BANA OY VERDi EN iYiSi O. bana oy verdi bok yazsa da artılamalıyım. O bir melek ciğerimin köşesi çünkü beni oylar.

Bir de bunların dışında oy almak için sürekli oylayanlar var. Hatta şunlar şey diyenler değil mi ya "anasayfada çıkanı oyluyorum" sen bunu söyleyince iyi mi oluyorsun? E tabi hitap ettiğin kitle oradaki sayıya bakıyor, okunup okunmamasına değil, tabi iyi olursun dhdndhdjd.

insanın 2 saatlik kafa dağıtmak için girdiği sözlükte bu kadar ezik ve aşağılık bir topluluk görmesi canını sıkıyor.
nickaltında müthiş kavga dönen yazar. kendisi bunlara ne cevap verecek merak konusu.
görsel
sırtlan yuvası sözlük. bir deli kuyuya taş attı sözlük çıkarmaya çalışıyor. düşeni götten yemeye başlıyorlar.
sözlüğün günlük goygoy ihtiyacını karşılamamıza vesile olan yazar.

kedisini tanımıyorum. çoğumuz tanımıyor. bence bu iyi bişey. çünkü ay çok güzel memelerim var capsi atsa efendime söyleyim has troll olsa hepimiz tanırdık.

tatava yapma şukula geç sözlük.
eşşeğin amına okyanus kaçırılan nikaltı olmuştur an itibariyle..

kötü bir haberim var sizlere..

bu kadar hırsla açık arayan vatandaşlar; sizler de bir sikim değilsiniz..

kişinin salak ve her şeyden bi haber olduğunu ima edip üstüne bir de sahte oylama yaptığını iddia ediyorsunuz..

Her şeye eyvallah ama yeter be amına koyayım..

bir şeyi tuttunuz mu ananızın amı gibi tutuyorsunuz.

sözlük ulan burası ve buradakiler de çocuk yaşta sayılırlar.. niceleri vardı böyle..
lan gene olaylar dönmüş ben kaçırmışım. arkadaş birine de yetişeyim be.