bugün

kime söylediysem onayladığı, dert yandığı durum. coca colalardan kampanya sırasında bedava çıkmamaktadır, kampanya bittikten sonraysa her kapağın altında tebrikler!kazandınız yazar. bir umut kapağı açana, tabakayı tırnağıyla çıkarmaya çalışana ayıptır; günahtır.
kampanyanın bitmesinden kaynaklanan durumdur.
(bkz: gösterip vermemek)
(bkz: bahtsız bedevi)
"tekrar deniyorum, kapağı kapatıp açıyorum çıkmıyor" gibi bir cümle ile mahkemeye verilesi durum.
yalandır, hurafedir.

geçen sene haziran ayında başlayan diet cola kapaklarındaki kampaya sayesinde mahalle bakkalını deli etmiştim, sadece 1 şişe cola alarak yaklaşık 9 şişe kola içtiğim bir dönemdi ne hikmetse bütün cola şişelerinden beleş cola çıkmıştı. o yüzden çıkmaz demeyin şansınızı deneyin.
coca cola nın aldatmacasıdır... şöyle ki;
kampanya ilk başladığında, gelen ilk posta kolalarda hatrı sayılır derecede bedava çıkar akabinde ise artarak azalan bir grafikle bedavalarınız olmamaya başlar... belli bir zaman sonra tekrar bedava çıktığında ise; kampanya bitti cevabını alır iyice kafayı yersiniz... biz ailecek utanıyoruz coca cola kapaklarından, yüz karamız onlar bizim...*
yanlış olan bir önermedir. 4 tane 1.5 litrelik coca-cola aldım ikisinden bedava 1 lt çıktı. Allah razı oldun bu coca-cola'dan
bugün itibariyle bir kez daha doğruladığım önermedir. o kadar coca-cola alınmıştır, hepsinden "tekrar deneyiniz" yazısı çıkmıştır.
sadece benim başıma geliyor sanmıştım,sağolasın sözlük ve yazarları..
2 koli 2.5 litrelik coca cola tüketilmesine rağmen son kampanyadan bedava 1 litre çıkmaması.
(bkz: tekrar deneyin)
mübarek el acınca cıkmama durumu olmayan bedava . *
bakkal amcanın rüyasıdır.
hiç bedava zaten hiç çıkmaz adı üstünde hiç bedava. ama derseniz ki bedava hiç çıkar mı? düşünmek lazım.
Kapaklardan bedava çıkıp çıkmaması, bakkal amcayı zerre alakadar etmediği kampanya. Çünkü kazanıp da verdiğiniz kapakları bakkal amca, kampanya sonunda coca colanın satış temsilcisine vererek, borcundan düşürmektedir. *