bugün

vıcık vıcık samimiyetsizlik içeren ifade . inanmayını.
Bunu yazanı görürseniz basın engeli. Sinsidir o.
Samimiyetsizlik akıyor.
iç sesin tipinizi sikeyim diye ufak mırıldanmalarla eşlik ettiği yapmacık bir söylemdir.
Koca bir yalan.
"sus kız nazar atcan" denilesidir.
pek nezih, pek kaliteli, pek izole, pek kusursuz türk erkeklerinin "off bu ibo da buna ne çakıyodur" diye düşünüp, "hayırlı olsun kardeşim yengeyle mutluluklar" demesinden daha samimiyetsiz olmayandır.

ayrıca bu cümledeki tek samimiyetsizlik, yine siz kazmaların işine gelendir. çünkü genelde taş gibi kızların yanında; konuşurken kusan, cebinde metelik olmayan, kültür kelimesini sadece televizyondaki yarışma programlarında duyan, kıllı, göbekli, poposundaki kıllar hasebiyle kıçı 7/24 ıslak gezen siz sapların insan olma yolunda bir adım atmasını sağlıyor. allahtan belanızı mı istiyorsunuz? bırakınız yapsınlar, bırakınız desinler.
klişe laf.
bunu yazan kız hasetinden çatladı.
(bkz: inanmıoruıım)
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
(bkz: kezban dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
(yakıştıramadı)
(bkz: türk kızının usanmadan kullandığı kalıplar)

samimiyetsizdir.
eğer olurda birgün facebook'ta ilişkisi var yaparsam en yakın arkadaşlarımdan kesin olarak kurulan bir tür cümledir.
- cnmmm çok yakışmışsınıııız
- saol cnmmm darısı senin başına inşalaaaa
- ayy saol cnmmm ehi ehi enişteye slmlaaaarr
- ehihihih

(ayrıldıktan sonra)

- boşver cnm üzülme o seni hak etmiomus ztnn
- yani evet ama gene de üsülüorum yaaaa
- boşver cnmmm sen elini sallasan ellisii
- ayyy dimi
üff püff ıyy dedirten kız cümlesidir.
burcucumun manita yapması sonucu yapılan yorumdur büyük ihtimal bu.
burcu'nun kendi fotoğrafına "çok güzel çıkmışsın burcucum" yorumu yapan arkadaşının yeni sevgilisiyle birlikte olan fotoğrafına postmodern yorumu...

iade-i koment.
-canımmm çok yakışmışsınızzz allah mutluluğunuzu bozmasın sakın cicişlerrrr. türkçe meali ; çocuk çok yakışıklı kanka ayağına yatıp senin elinden alıcam çocuğu. *
(bkz: cnmm girsin sana patlıcnmm)
+cnmmm çok yakışmışsınız
-saol cnm bitanemsin*
+ıslatalım bunu
-Anlamadım?
+ıslatalım diyorum.
-neyi?
+Şeyimizi diyorum beebeem. bi bana ver bana yakışcak mı çok merak ettim.
-nasıl yani?
+ver bana
-?
-bana ver bana bana
+?!?
-ohhhhhhş tamam bebeğim. mutluluklar size. Berraksu da sevgili yapmış geliyorum hemen.
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
akabinde yanındaki arkadaşlarıyla çifti çekiştirecek olan ikiyüzlü insanların yaptığı samimiyetsiz yorumdur.
çirkin kız yakışıklı oğlan
afet kız çirkin oğlan kombinasyonlarına dahi söylenen klasik yalandır.