bugün

en asil duyguların yazarlarıdır.
bu zamana kadar oynadılarsa eminim ölene kadar da oynayacaklardır. hepsi gelsin kankam olsun, açtım kollarımı bekliyorum. **
oyunun iyisinden anlayan güzel yazarlardır .
(bkz: aa bu benim lan)
4-3-1-2 taktiği ile dünyaları dize getiren yazarlardır.save yaparak oynunun bokunu çıkaran yazarlarda vardır. * ve inanılmaz bir futbol kültürü olan yazarlardır. *
anasına , babasına , karısına gına getirtmiş yazardır . gına gelirse gelsin lan . yemişim gınasını .
16 yaşında olanları da mevcuttur. kimisi 4-4-1-1 crusade taktiğini kulllnmaktadır hatta.
5-3-2 attacking ile hamachi üzerinden kralını düelloya davet eden yazarlardır ayrıca.
4-1-2-1-2 taktiğiyle coşacak yazarlardır.
diamond adlı efsane taktiği kullananları da mevcut olan yazarlardır, yanakları al, saçları hafif seyrek, boyları normalden uzundur ya da değildir.
yıllarımı verdiğim oyunu oynayan yazarlardır. lakin oyunda sevmediğim tek yan var o da taktiğiniz süper de olsa kupaları silip süpürseniz de bazen bir sezon oyun size " bi dakka kardeşim biraz gazını alalım senin" diyip saçma sapan maçlar kaybetmenizi sağlar. kadronuz harika ötesidir ama birşeyler ters gider. geçen sene milleti hop hop hoplattığınız kadro şimdi hop hop hoplar.
içlerinden bazıları bu oyunu bildiğine bile pişman olmuştur. *

ifşa etmek gibi olmasın;
(bkz: saylon muzaffer/#5074780)
akıllı yazardır.ilk sezonun ikinci yarısı shaktar'a abone olan yazardır da.
as roma nın oyunun bugu oldugunu bilen yazardır. ne o kardeşim batistuta'ya, montello'ya, totti'ye gelen her top gol oluyor.

ayrıca sergei nikiforenko'yu tanıyan, üstelik bütün cm'lerde aramış ama bulamamış yazardır.
maxim tsigalko'yu her daim kadrosuna katan yazardır.**
bi zamanlar parasını okulda yemeyip arkadaşıyla online cm 01-02 kapışan yazardır.
yıllar sonra versiyon 3.9.68 ile tekrar oynamaya başlayan fakat sergei nikiforenko'yu transfer etmek istediğinde böyle bir futbolcunun olmadığını söyleyen bilgisayarı neredeyse kıracak kadar sinirlenen yazarların da içinde bulunduğu grup.

nikiforenko nasıl olmaz yaa...
Serafim Lima Pires isimli bir kalecinin türk olduğunu duyar duymaz atlayan sonrasında tüm aramalarına rağmen başka yerde bulamamış yazardır.

Kennedy Bakırcıoğlu'nu AMRC'ye koymuş, Joao Paiva'yı bedavaya alıp 30 milyona (bkz: Celtic)'e satmıştır. Tuta diye bir adam bulmuştur. Said ismini ise Lost'tan değil ibrahim Said'den duymuştur...

Sergey Nikiforenko, Mark Kerr, Maxim Tsigalko, Tuncay Sanli... Saymıyorum bile gerisini. Bu arada 2. sezonunda Alex'i mutlaka bedava almışlığı vardır.
taribo west in bedava olduğunu bilen yazarlardır.

edit : unutmusum, bu yazarlar maxim tsigalko yu da yakınen tanıyan yazarlardır.
porto ile ilk sezon şampiyon olup 2. sezon başında hazırlık maçı zamanı geldiğinde bütün futbolcularının tatilde olduğunu gördüğü için oyuna tekrar başlama durumunda bırakmıştır beni.todorov ve taribo west'i olmayan takımı kaale almazdım..
CM01-02, aynı takımda (bkz: samsunspor) oynayan Tuncay Şanlı ile Julius aghahowa'nın birbirlerine yumruk attığını gördüğüm, daha da ilginci Aghahowa'nın çenesinin kırılmasıyla 9 ay, Tuncay'ın da ceza alması sebebiyle 6 ay futbol oynamadığını gördüğüm oyundur. Bu tanıma göre de bu başlığın tanımı benim.

(bkz: flagellum dei)
(bkz: biri bana mı seslendi)
(bkz: ne gunlerdi be hacı)
cm'nin en iyi versiyonunun cm01-02 olduğunu bilen kişidir.
hamachi veya ip verirlerse beraber oynamaya can atacağım yazarlardır.