bugün

şu son günlerde çok sayıda pkk lı it gebermiş ki hemen ağlamaya başlamışlar. yavrum sen askeri polisi şehit ederken düşünecektin bunları. ağlamanın manası yok.
Savunanın ecdanını tikeyim. oçeler. adamı deli edersiniz.
inanmayın amk şu videolara, benım en yakın arkadaşım cizre'de özel harekatçı. sadece merkezde bir cadde açıkmış, ara sokaklar kapalıymış zaten girmiyorlarmış oraya da. teroristler ateş açarsa karşılık veriyorlarmış uzaktan. öyle çember daralması sıkıştırma vs gibi hikayeler yok yani.
biraz realistik yaklaşmak gerek. kurunun yanında yaşta yanabilir elbet yapacak bir şey yok daha fazla ölüm olmasındansa toptan bir ölümle bitebiliyorsa neden yakılmasın o şehir veya o bölge.

tarihte ne ölümler vahşetler gerçekleşmiş devlet politikaları için bir sürü ölümler gerçekleşmiş vs.

eğer terör duracaksa hiç bir şeyden kaçınılmamalı sonuna kadar gidilmelidir.

tamam cani değiliz bizlerde ama sen orada masum insanları katlediyorsan pusuyla hainlikle ölümde senin hak ettiğindir.

eğer sen bu şerefsizleri saklıyorsan seninde hakkın ya ölüm yada hapistir yani çok fazla düşünülecek şey yok.

hak edene hak ettiğini verceksin o kadar !
Türkiye cumhuriyeti devleti sınırları içinde ve daima öyle kalacak olan, sevgili vatan toprağımız.

cizre'yi malkara'dan, bodrum'dan, arpaçay'dan, iskenderun'dan farklı görmem, göremem. işte bu yüzden cizre tertemiz olmalıdır.

Çocukların eline molotof verenler, "dövlet çocukları katlediyiiii" demesinler hiç. Hepimiz çocuk olduk. Çocukken ben elimde bayrağımızla milli bayramlarda geçit resmi yapan asker ağabeylerimi gülümseyerek izliyordum. Ailem bana bu şuuru vermişti çünkü. Çoğumuz böyle büyüdük. Cizreli aileler hain yetiştiriyorsa bu devletin suçu değil!

Dualarım şanlı türk ordusuyla. Cizremiz pırıl pırıl olsun.
benzini dökün yakın , alayı hain .
amına kodumunun yerinde bir tane faydalı birşey yok ki. tek tek nokta atışına gerek yok kurunun yanında yaşı da yakacaksın. haritadan silsene devleeeeeet !
Bir iki gun sonra ilce nufusu onemli sekilde azalacaktir. Ahlayin lan itler. Cocuklara yaslilara zarar gelmesin insallah masum bebeklere yazik ama buyuklerin amina koysun devlet.
şimdi burada kekolar şey diyor 'halktan ne istiyorsunuz, teröristleri bulun'. hadi ya çok zeki. burada ölen-tabi varsa- tüm çoluk çocuk, yaşlı, sivil kim varsa sorumlusu önce pkk, sonra pkk'yla arasına mesafe koyamayan medeniyetsiz halkıdır. terörist-vatandaş ayrımını devlet olduğu kadar halk da yapacak. devlet ayıramıyorsa sen ayırsana madem. tabi öyle bir kaygın varsa. yok, niye olsun ki... bölge halkından ölen varsa eğer kim olursa olsun sikimde de değil.

ayrıca kürdlerin götü çok fena sıkıştı. ben abartılı buluyordum tsk'nın sayılarını ama doğru gözüküyor.

-en nihayetinde kimsenin ölmediği hdp protestolarını abarttıkça abarttılar ki buradan adam devşirilsin. güçlensinler
-özel harekat polisini yakaladık diyerek kendi kitlesine moral vermek istediler ama taşakoğlanına döndüler
-bu medineyetsiz kentin pkk sorumlusu canlı yayında ağladı, hemen yayından aldılar.
-siyasal uzantıları savaşın devletle değil akp ile olduğunu ısrarla söylüyor ki 'akp gitsin götümü veririm abi'ci cexaplılar kendilerine destek olsun. bunda kısmen başarılı ama bu kitle de günlük hayatta karşılaşamayacağımız asosyal, ezik bir sürü.

ama yarın resmi rakamlar açıklanır, 2 sivil hayatını kaybetti, 1 terörist etkisiz hale getirildi diye bir haberle karşılaşırsam hayal kırıklığı olur. kürdlerin velvelesi genelde böyle oluyor. hadi bakalım...
buzdabında saklanan çocuk yalanı. https://twitter.com/hiyib...status/641926906301009922
hdp / demirtaş bir yer için "siviller katlediliyor" diye açıklama yapıyorsa orada pkk'ya karşı ciddi bir operasyon yapılıyor demektir.Sürekli dezenformasyonla saf insanları kendi tarafına çekmeye çalışıyor bu örgüt, bu oyuna gelmeyin terörle mücadelede devletinizin yanında durun.
Ebu liz'in memleketidir.
(bkz: ilk çarklı sistemi kullanan)
(bkz: sibernetiğin babası)
(bkz: ebu liz el cezeri)
(bkz: cizreunderyarak)
32 terorist gebertilmis denmekte.
alayının geberse sokakataki ölmüş zaallı kediye üzüldüğüm kadar üzülmem.
cizre'de olanlardan en çok oradaki halkın zarar gördüğü su götürmez bir gerçek.
bu teröristlere cizre halkının vaktinde koşulsuz destek verdiği de bir başka gerçek. destek vermek zorunda kalanlar olduğunu da biliyoruz ancak;

eğer yaşadığınız yerde devletten başka bir silahlı, illegal yapıya destek veriyorsanız ve bu yapıya operasyon yapılmasını önlemeye çalışıyorsanız, sonuçlarına da katlanacaksınız demektir.

cizre'de eğer sokağa çıkma yasağı varsa, orada terörist grupların kanuna karşı yaptıkları faaliyetler nedeniyle var. kimse durup dururken sokağa çıkma yasağı ilan etmedi ki.

bir de suriyede olmuş olayları capsleyip cizreye yamalayan kürtçü angut troller var, onlardan bahsetmek bile istemiyorum. sözde halk meclisi başkanının tv kanalında ağlaması ve "bizi kurtarın bunu bütün dünyaya duyurun" sözlerinden sonra bugün görüyoruz ki kürtçü troller #cizreunderattack hashtagiyle ağbeylerinden gelen emirleri gayet iyi yerine getiriyorlar.
Ölüm haberlerini üzülerek izlediğimiz yer.
ilcedeki terorist simarikliginin bedeli odetiliyor su gunlerde. Paylasilan fotograflar ne kadar dramatik de olsa durdurun bu zulmu diyemiyorum. Yuzunu maskeyle ortup barikat kurup silahla basinda asker polis beklemenin bedeli ne yazik ki budur. Ablukadir, irtibatin kesilmesidir, sivil kayiplardir masum bile olsa.

Pkknin ulkeye ve insanina verdigi kayip ortada. Bu pisligin uzantisi ne olursa, nerede olursa olsun barindirilmamali. Bunu cizreli de suriyeli de irakli da anlamali. Pkkdan cektigimiz yeter artik.
Arkadaşlar sevinerek sosyal medya provokasyonun başarısız olduğunu bildirmekteyim. Haberlerin ve fotoğrafların yalan olduğu ortaya çıktıktan sonra daha devam edememişlerdir.

Galiba her söylediklerine inanacığımızı şanmışlardır.

Cizre temizlenmek üzeredir. En sonunda erzakları cephanlerinin biteceklerini düşünmüşlerdir heralde. işte o zaman ağlayarak devlet bizi affetsin diye yalvaracaklar. Şunu unutmasınlar ki "Affetmek yok, yaptıklarının hepsini çekecekler."

Allah askerimize ve polisimizi güç kuvvet versin.
biri yazmış ya; " yok birşey olduğu onlar ateş edince biz de ediyoruz! " niçin böyle yazmış anlamadım.

tayyip bile " barış sürecini silah depolamak için kullanmışlar " diyorsa gerisini sen düşün.

öncelikle evet... devlet bölgeyi temizleyecek başka yolu yok. ve artık barış süreci diye birşey de tarih oldu ki en doğrusudur. üzerine de tatlı var: başta demirtaş leşi olmak üzere pek çoğu hayatının kalanını hapiste geçirecek.

şu itin hapse girişini izleyeceğiz sabırlı olun herşey güzel olacak. çünkü artık islamcı kesim de bunların ne olduğunu anladı. türk milleti bütün olarak vuruyor bu günlerde. ateş çıkıyor canları yanıyor leşlerin.
bir çocuğun ölümüne üzülmeyecek duruma geldiysek kürtler ciddi anlamda oturup düşünmeli artık.
göz göre göre dram yaşanan, yaşatılan vatan toprağı. orada bulunan kimse umurumda değil, ne asker, ne polis, ne pkk, ne hdp.. sadece ama sadece bebek ve çocuklar napıyorlar? ateşi çıkan bebeye n'oluyor? evde korku hapsinde olan çocuk nasıl bir psikoloji yaşıyor?
ben bir vatandaş olarak ülke toprağımda ne yaşanıyor niçin bilemiyorum?
insanlar iyice devlete düşman olsun, pkk'ya militan istihdam edelim gayreti mi?
ablukaya alınan insan aklı, bir bebeğin geleceğe bakış açısı olan vatan toprağı.
Özerklik ilan edersin.

Tece gelir götüne koyar.

Hevesin kursağında kalır.
(bkz: pkk ve hdp dezenformasyonu)
Çevirin etrafı, hiçbir yardım, gıda, sağlık girmesin içerde birbirilerini yesinler. Bunlara attığın kurşuna değmez leşleri
, yaksan benzin olmuş beş lira ona da değmezler.