bugün

üçüncü nesil yazar. *
ucuncu nesil yazar, eti tutkunu, portakal asigi*.*
athena'nın ilk almanya'da çıkardığı adını hatırlamadığım ama büyük ihtimal aynı isimle olan kasetinde ki çok böğürtülü şarkısı.
iftar zirvesinde tanımaktan müşerref olduğum, sağlam muhabbetçi, ağır yazar. öyle çirkin mirkin de değildir ayrıca. de bunun konuyla ne alakası var çözemedimdir. son olarak kendisine söyle seslenmek istiyorumdur: nargileye devam, saygılar.. *
usta bir hakem yapılan hileleri gozunden kacırmamıs, hakemlikle beraber fotograf cekmiş, kamera ile goruntu almıstır gerisini siz dusunun.*

uludag sozluk eti puf yeme yarismasi'nın bursa ayağı icin ben yarışsam gosterirdim sana dedi ama rakip olarak kimseyi gormedigimden pek takmadım tabi sayın yazarlar.* ayrıca cheetos sever.
Danimarkalı yazar Hans Christian Andersenin orjinal ismi "ugly duckling" olan masalıdır.
güzel insan, sohbet adamı mangal işindede fena değil...
kendisiyle halı sahada tanıştığım yazar. * *
gunlerdir bir filmi indirmeyi becerememis kazma yazar. arada bir sinirlendiriyor boyle, heyheylendiriyor. ama seviyoruz yinede atsan atilmaz satsan satilmaz, kankadan cok kardes gibi olan yazar.
kayip yazar. en son ankara semalarinda gorulmu$.
uzun bir aradan sonra hoşgelmiş yazar. çok memnun olduk.
radyo yu kendi siyasi görüşleri için kullanan birine haklı olarak tepki gösteren ve çaylak yapılan yazar. bu ülkede insanların koyun gibi sesini çıkarmadan, her şeyi kabullenerek yaşamasına ne kadar alışıldığının göstergesidir onun çaylak yapılması. aynı zamanda bu ülkede haklı olarak da olsa tepki gösterenlere karşı ne kadar müsahamasız olduğumuzu göstermektedir bu olay.
eski g.t kesicilerin son nesli, ureyip soyunu devam ettirmesi gereken yegane yaratiktir.
alinan duyumlara gore isyan bayraklarini cekip mustakbel e$ arayi$ina soyunmu$tur. ayrica iki kuru$luk di$ macununu 20 ytl'e gecirebilecek kadar cakal bir zihniyettedir.
ilginc adam vesselam, 10 seneden uzun zamandir tanirim lakin tam anlamiyla cozebilmi$ degilim*.
gobekli afrikalilarin son nesli.

Antistar (22:06):
ben şimdi gidip dondurma alcam sonra dizi izlicem

geldiğimde seni burada görmek istemiyorum

s.ktir git uyu

Cirkinordekyavrusu (22:06):
aga

tammam mı lan ya..ahh

banada alsana dondurma

buzluktan alcam lan

banada ısmarla ;(

iyi defol

Antistar (22:07):
tenk al onu sürahiye koyup dondur

yersin öyle

Cirkinordekyavrusu (22:07):
s.ktir lan

ne var olm çocukken hiç yapmadın mı ?

Cirkinordekyavrusu (22:08):
yapmadım olm

Antistar (22:08):
yuh a.k.

ne s.kim çocukluk geçirdin sen

ben çocukken içmeye su bulamıyoduk

sdşlkajsşdlkajsşdlkjasda

sasdkashlkdjhasd

doğru somali göçmeniydiniz dimi

sadfgljhfdg

euhehue afrika

Antistar (22:09):
balta girmemiş ormanların yağız delikanlısı

Cirkinordekyavrusu (22:09):
ben göbekli afrikalılardanım

yavrum be konsepte bak

ehuehue

hemen başlık aç a.k.

alskdjalskjdas

maeuhae

asldkjaslkjsa

fsdşkhg

du a.k. senin başlığa yazcam

Antistar (22:10):
s.ktim çocuk seni
geçen dönemki bursada uludag sözlük iftar zirvesinde tanıştığım ve muhabbetinden de çok hoşlandığım 3.nesil yazar.
on numara adam.. bu aralar kayıp ama, en son bi mangal yaptıydık, sora gören olmadı..

ekleme: senin mangalı ben kaybettim olm heralde.. aadslakşdsa
kendine yeni mangal alan yazar. *
kayikla denize acilip akabinde artizlik ugruna kayiktan atlanarak geri cikilamama sebebidir.
koca gotleri kaldirmak bir yana sahilde gune$lenenlerin kiyiya dogru yana$an bo$ sandala hayretler icinde bakmasi hadiseye renk katan bir unsur olmu$tur. tabiki kerameti kendinden menkul bir sandal degildir bu, atladiktan sonra tekrar cikamayan iki su aygirinin sandali arkadan iterek sahile ta$ima cabasindan ibaret her $ey.

edit: lan ben buna hala cok guluyorum.
Vurdum duymaz garip bi tiptir.

Yer : Izmit
Zaman : Bir yilin yazi

Antistar: Oha lan yolun ortasinda boyle cukur mu olur?!?! dagittik arabayi!
Cirkinordekyavrusu: Hehehe jant kapagi uctu heheua
Antistar: Siea bee
Cirkinordekyavrusu: ehehe valla
Antistar: Sieaa*

akabinde durulur ve bakilir. Gercekten jant kapagi ucmu$tur. Lakin $ahsin suratinda ciddiyet sifirdir, dogal olarak makaraya sardigi du$unulur*.
serbest cağrısım

(bkz: ücüncü nesil silik)
(#1726306) ile saçmalayan, tez uçması gereken yazardır. yazar diyorsam lafın gelişi.
'yanlıs anlasıldım pkk demek istedim' demek yerine yanlısı devam ettirmesi üzerine hesabının calındığını düsündüren yazardır.

diğer durumu düsünmek istemiyorum.

çok sevmeye başladığım, haklı olan yazardır. ömrü hayatı boyunca kürt tanımamış insanlar anlamaz. haaa 150 tane kürt arkadaşınız var dimi. hı hı kesin öyle.
tanımam etmem ama polat alemdar gençliği olduğunu düşündüğüm yazardır.faşizmi marifet sanıyor sanırım.yazık kendinen başkasını yok sayıp yok etmeye çalışmak nasıl bir ruh halidir anlamış değilim.o beğenmediği kürtlerin türklerle omuz omuza kurtuluş savaşında mücadele ettiklerini biliyor mu acaba?her kürdü pkklı sayarak bu ülke bu hale geldi zaten.
bir çok yakınını, silah arkadaşını pkk kurşunlarına kurban veren adam.. televizyonda şehit analarını gördüğünde ağlayabilen bir de..

çok sinirli bir anına denk gelen bir yazısı yüzünden linç edilmeye çalışıyor an itibariyle.. kendisini tanıyan, yüz yüze muhabbet edenler bilir, ırkçı birisi olmadığını.. sadece yüreği yanmış ve bunu -belki de aşırı tepkiyle- dile getirmiştir..