bugün

Nasıl ülkeyiz lan biz takım tutar gibi parti tutuyoruz biri partisi için ibne olur biri parti başkanına karısını kızını verir Bırakın bu fanatikliği amk bırakın bu saçmalıkları ilerleyin artık.
hassiktir ulan pezevenk. açtığın başlığı sikeyim.
Başta ssk yı batıran kasetçi bile olsa!

Bu arada; babası anasını tatmin edemeyen bir kaç ergen angut gelip altta bana hakaret, küfür eder; sonra bende sinirimden cevapta yazmam, ağzım bozulur diye şimdiden peşin peşin yazayım.

Malum meseleyi bilmeyen gençler " savaş ayın " programından izleye bilirler. Kılıçdaroğlu nun zamanında ssk nın hastanelerini bok götürdüğünü, memurların çalışmayıp örgü ördüğünü, hastalara hayvan muamelesi yapıldığını, muayene olabilmek için günlerce sıra beklendiğini, recetedekı ilaçların bir kısmının dışarıdan alındığını, ambulansların içinin soyulup, diğer ssk malzemelerıyle dışarda pazarlandıgını bilmeyen varsa yaşı 40 in üzerindeki, yada o günlere tanık insanlardan öğrensin. Kılıçdaroğlu nun basiretsiz birisi olduğunu, devleti asla yınetemeyecegını görmüş olursunuz.
(bkz: velev ki ibneyiz)
chp'lilerin partilerine bağlılığını gösteren, göz yaşartan slogan.

işte cumhuriyetin yılmaz bekçileri...
yobazların her yerde olduğunu gösteren pankart.
cinsiyet değiştirmeyi aşağılık bir şey olarak göstermek bildiğin faşistliktir.
güya bu partililer birde demokrasiyi savunuyorlar.
tavsiyem başkalarına yobaz yaftası yapıştırmadan önce bir kendilerine baksınlar.
partimi ben de severim de, ikisi arasinda karar vermem gerekse direk partiyi degistiririm, bir an dusunursem adam degilim. sacma sapan bir pankart.
kim siker partisini beni partimi kurtaracak. sik velinimettir.
Seçim yapma iradeleri kaybolmuş. asıl cahillik budur.
şaka sandım, gerçekmiş.

görsel
(bkz: kimsin sen evlat)
(bkz: ak lgbt)
bunu diyeneler muhtemelen ak parti secmenine koyun da demistir *
LGBT'lilerden duyarsanız daha da komikleşecek slogan.
anadolu partisi genel başkanı emine ülker tarhan'ın mini mitingini protesto eden chp li gençlerin açtığı pankarttır. işte ileri demokrasi, demek ki böyle hazımsızmlık yapmayı gerektiriyor. yazıklar olsun. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış aynen öyle.

http://www.ensonhaber.com...a-basladi-2015-02-06.html
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar