bugün

Komik olmamasına rağmen salonda bayağı bir kahkaha atılmasını sağlayan kadın.
Valla bana pek bir itici geldi. Yani öyle böyle değil. Yani neden bilmiyorum ama itici geldi işte.

https://twitter.com/janse.../1236749074247884801?s=19
Ha bu ziktur usagum.
şu muhabbeti cem yılmaz yapsa ülkeden kovarlar. yapan "kadın" olunca hakır hakır gülüyorlar.
komik olmuş ben güldüm.
Orada oturan seyirciye yolda bunu yapsan "imdat taciz ediyorlar" diye bağırmazlarsa gelin yüzüme tükürün.

Tebessüm bile ettirmedi.
insanda ar duygusu olmayınca neler oluyormuş görmemizi sağlayan bayan.
Kadında ar damarı çatlayınca böyle oluyor işte. Anne babası izlese şunları ne düşünür acaba?
çocuklar duymasın'da havuç'un manitadır. evlendiler hatta açık ve net.
izlediğim kadarıyla beğenmedim ama kesinlikle zor bir işi yapıyor. Amerikada sarah silverman bu konuları çok rahatça konuşabilir ama türkiyede bu tarz bir stand up yapmak kaliteden bağımsız kabul edelim ki zor bir iş.
Çok uğraştım ama gülemedim. Arkadaşıma izlettim o da gülmedi. O da arkadaşına atmış. O arkadaş da gülmemiş.

Gülen birini bulana kadar linki gezdireceğim böyle. Emek var ortada.
Baya iyi deneyimlemis olacak ki anlatım bilgisi çok üst düzey.
iğrenç bir stand up. Tek kelimeyle iğrenç. Mimik oynamadı suratımda.
doğu karadenizlilerin mizah yapması yasaklanmalı ya.
Allah belasını versin böyle insanların, oldum olası sevemedim bu rumları, pardon lazları.
muhtemelen gösteri sırasında, havalandırmadan kahkaha gazı verdiler.
Amerika da hatta dünya da kadın komedyenlerin büyük çoğunluğu cinsellik yoğun bir repertuarla bu işi yapıyorlar. izledim ve hiç de fena değildi, kısa bir örnek, süresi uzun değil belki ama gayet rahat ve anlaşılır bir dille sahnesini yapıyor kadın. Kendisini kutluyorum. Yok efendim anası babası görse ne der yok efendim bunu yolda söyleseniz imdat taciz var der diyen develer sözüm size, sahnede bu şekilde bir performans yapan kişiye senin sokakta gevşeklik yapma hakkın doğmaz, geri zekalı.
mekanda duyulan kahkahalar sitcom dizilerindeki kahkahalara benziyor. sanki yandan biri "kahkaha atın" yazan bir karton kaldırıyormuş gibi.