bugün

Cinselliksizlikten ölen görmediğimize göre ihtiyaç değildir.
komünist şair nazım hikmetin dediği gibi
ben sensizde yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.
Su içmek, uyumak gibi ihtiyaçtır.
Mastürbasyon da cinselliğe girdiğinden dolayı ihtiyaçtır. Ölene kadar boşalmadan dur da göreyim seni.
Değildir. Kimse seks yapmadı diye ölmez.
Tabi ki de değildir.
Barınma, örtünme, yemek ve içecek temiz su işte bunlar ihtiyaçtır. Cinsellik sadece hayvani bir dürtüdür. Üreme dürtüsüdür.
bana lukslerimi verin ihtiyaclar olmadan da yasarim.
esra elönü için islam neyse benim icinde cinsellik o.
kızlara göre değildir ama bide erkek olmayı deneyinsenize.. yolda mini etekli kız görüyorsunuz, otobüste taytlı kızlar görüyorsunuz, okulda dar pantolonlu kızlar görüyorsunuz. sonra eve geliyorsunuz ki ev boş! eee sonra ne oluyor? Şeytan size fısıldıyor; yap gitsin. ama bu sizin elinizde olan bir şey değil. anlattığım gibi o şeytan yok mu o şeytan.. neyse ev boşken ben kactım.
Cinselliksizden ölen gormedik ama öldüren damacanaya rulmana eşşeğe kopeğe saldiranlari gorduk be kardeş.
seks yapmanın bir sürü faydası var say say bitmez.
su ekmek gibi bir ihtiyaç olduğu bir safsatadır. kızlar ne kadar arzuluyorsa bizde okadar istiyoruz. bişey değişmiyor.
maslow'un ihtiyaclar hiyerarsisinden bi haber ihtiyac degildir diyenlerin cahilce konustugu konu.

görsel
Insanlarin yalnizca iki durtusu vardir. Oldurme ve cinsellik. Kendini korumak adina oldurmek istersin ve cogalmak icin cinsellige ihtiyac duyarsin. Haliyle ihtiyactir ve yemek yemek,su icmek gibi hayati seylersen daha onemlidir. Ancak modern dunyada bu cok cok igrenc yerlere gider. Oyleki nihat dogan meydana gelmistir. Saygilar.
bakteriden tutun da çoğu zaman canlılık alameti bile göstermeyen virüse kadar her canlı çoğalma eğilimindedir. seks ve cinsellik de bunun evrimleşmiş bir hali.
yok aslında bölünerek de çoğalabiliriz. yani hiç gerek yok bu tür atraksiyonlara.
hayır değildir. sadece insanlara zarar verir. en iyisi kestirip kurtulmak.
Değildir.

Edit: entry'nin büyük bir kısmı "haksızsın" diye diretenler yüzünden silinmiştir.

Sığ görüşlüsün deyip bir insanı sığ görüşle yargılamak da ayrı bir ironidir.

Mesaj atanlara da cevap yok. Aşağıda değildir yazan bir kaç arkadaş daha var gidin az da onlarla uğraşın.
Hakaret filan edersiniz, yobazlar.
(bkz: nefes alsın yeter)

bu söz öbeği her şeyi açıklıyor aslında.

--spoiler--
ben değil bi arkadaş
--spoiler--
Degildir.
daha çok içgüdüdür. ihtiyaç mı? evet bir ihtiyaçtır ama giderilmezse ölünecek bir ihtiyaç değildir.
değildir. seks, ihtiyaçtan değil, aşktan dolayı yapılmalıdır.
sana değildir.
ego tatminidir. ihtiyaçtır.
Hayatın amacı bellidir,

1 hayatın devamı,
2 neslin devamı,

Nesil devam etmiyorsa hayat devam ediyor sayılmaz. Ve daima yeni nesil mevcut nesilden daha değerlidir daha önemlidir. Her şey yeni nesil için, gen trasferi için, gen havuzumuzun rengi için idamesi için seni küçük tatlı kız.

Cinsellik üremek için olmazsa olmaz olduğundan hayatın devamı için en tabi eğilimlerimizden biridir, itici güç olarak da ihtiyaca dönüşmüştür belki de. Fiziksel haz ile de belki de kaçınılmaz olması garantilenmiştir.

Sevişmezsen Ölmezsin ama üremiyorsan çok afedersin ama öl de oksijenimizi israf etme.