bugün

Eşiyle mutfak mermeri üzerinde ilişkiye girerken erkeğin ayağının kayarak yere cinsel organının üzerine düşünce oluşması muhtemel durumdur. (bkz: matrax)
Daha öncede duymuş oldugum bi durumda kardesiyle oynayan erkegin cinsel organinin uzerine (ereksiyon halinde) kardeşinin düştüğü durumda oluşabilecek sorunlardan biridir.
yürekleri yaralayan aynı zamanda gözlerimi yaşartan olay. nası bir duygu olduğunu umarım daha fazla kimse öğrenmez.

(bkz: hasssiktir)
erkeklerde görülen durumdur. zira kadınlarda kırılma olmaz*
kırılması imkansızdır. çünkü kemik bulundurmaz, birazcık kıkırdak ve ufak bir kas yığınından oluşmuştur bahsi geçen organ.
göte kazık girmesiyle eşdeğer görülebilir.
cinsel organın kırılsın e mi! gibi yeni bir beddua yaratabilecek durum.
büyük çaba gerektirir. (bkz: oha) (bkz: yok anasının amı ali sami)
konu mankenine sokmaya çalışırsan kırılır tabi. daha gerçekçi ol.
(bkz: çat)
cinsel organın darılması.
-oğlum! Dalga geçmeyin organlaa.
-taam hocaaam!
üniversite yıllarında bir genç delikanlı için utanç sebebi olabilen bir hadisedir.

şöyle ki;

üniversitedeki ilk senemizde arkadaş çevremizde konya, yunak'lı bir oğlancağızımız vardı. birgün konuşma esnasında "penis kırılması" mevzuunun üzerine denk geldim(yok lan muhabbetin üzerine anlamında) ve "nedir o" derken konunun resmen muhattabı olup çıktım.

bizim oğlan: ya abi penis kırılır mı hiç? sert bişey değil ki öyle çıt diye kırılsın...
poisonx: kırılmayı sadece çıtırdanak olarak ele alırsan yanılırsın, ışık da kırılır, ses de kırılır, penis de kırılır.
bo: nasıl kırılır ya? yumuşar olucak o...
px: yok olum sönmek dediğin şey apayrı. bu penisin erekte haldeyken belli zorlama sonucunda kırılması hadisesi.
bo: ya olur mu öyle şey hiç?
px: olum, siktirgit internete bak.
bo: eğer penis kırılıyorsa ben de amfinin ortasında "penis kırılıyormuş" diye bağırırım.
px: yürü lan(bilgisayar odasına gidilir).

gerekli bilgi birikimi bizim oğlana yüklenip de amfiye döndüğümüzde ahali yerini almış ve dersin başlaması için sadece sözümona yard. doç. olan bir tahsilli eşek beklenmektedir. bütün mevcudun dikkatini "arkadaşlar lütfen, ufak bir duyurumuz var" diyerek gencin üzerine çektikten sonra;

"gofret kırılıyormuş arkadaşlar" diyebilmiş, sadece bizim arkadaş çevremiz anlamış olsa da bu hadiseyi ve hatta sonrasında bizim ekibin kati surette "uyuşturucu kullandığı" düşünülse de gariptir o an için bomba bir hadiseydi bu.

anlatınca komik olmuyormuş, şimdi farkettim ve silmeye de kıyamadım o kadar hafıza yorup da klavye eskittik yazmak için.

evet, ben gitsem iyi olacak tam da şimdi.

edit: sonradan herkes mevzunun şekli ve şemalini bir şekilde öğrenmiştir oradaki, onu da belirteyim ki ne kadar boş adam olduğumu tescilleyeyim kendi gözümde de.
Gerçekte oluşumu meydana gelmis, tedavisi mümkün bir durumdur. Basit bir araştırma sonucunda öğrenilebilecek bir konudur.