bugün

yoktur, işte gavurlar hayalet der siz cin diyorsunuz biz rasyonal insanlar ise somut bakarız olaya, her şeyin mutlaka bir açıklaması vardır. evet.
Yokluktan cinin anasına, bacanağına kadar düşmüşüz.
Gece gece pat diye düşer önünüze. Dikkatli olmakta fayda var. Tek yatanlara görünür ayrıca.
masallarda yer alan varlıklar. bu da babaanne versiyonu. tipini sikim.
görsel
Şu an yanımda olan kadim dostumdur.
evde çok basit içeceklerle süper kokteyller hazırlayabileceğiniz bir içki.

hazırladığınız kokteyller 4-5 yaşlarındaki bir çocuğun içebileceği derecede yumuşak olur ancak, zaman ilerledikçe güzel çarpar.

kışın göbeğinde dışarıdaki 8 derece sıcaklığa rağmen 4-5 yaşlarındaki bir velede elbilselerini çıkarttırıp, bir tek donla kalmasını sağlayabilir.
Buna inanan insanı ciddiye almam.
islam inancına göre bizim göremedihimiz ama 100 lerce yıl yaşayan kabileler hâlinde yaşayan ve oldukça hızlı olmasının yanı sıra güçlü olan farklı inançlara sahip bize gözükmeyen canlılardır.
görsel
görsel
bu paylaşılan görseller alıntıdır kaynak yoktur.
görsel

görsel
And juice...
(bkz: ilginç)
Adını söyleyince gelmeyen,evde mum yakınca da gelmeyen,kimseye musallat olmayan Kur'an'a göre ateşten yaratılmış varlıklar böyle boş şeylerden korkmayın arkadaşlar çok korkan olursa cin suresini açıp okusun bir şey yapmayacakları bizzat inandığınız dinin kitabında yazıyor

Bu inançların hepsi islam öncesi arabistan ve iran bazlı inançlar bildiğiniz üzere Araplar islam öncesi Arap panteonu başta olmaz üzere zerdüştlüğe de inanan bir kavimdi Babil sürgünü esnasında bu inanış musevilere (doğal olarak Hristiyanlığa da geçti) geçti çarpması etmesi muhabbeti

En basitinden cinler zerdüştlükte dilekleri gerçek yapan yarı tanrısal varlıklardır

Hinduizm'de doğa olaylarını kontrol edebilirler

Hristiyanlıkta hepsi kötü varlıklar olup insan bedenlerini ele geçirebilirler (tanıdık geldi mi) ve demon olarak anılırlar yani hepsi kötüdür ve Hristiyanlıkta cin:iblis demektir hepsi bir cehennem kral,dük,kont, şövalyesine hizmet eder

Yani islam adı altında zerdüşt,Hindu ve Hristiyan hurafelerine itibar etmeyin

Hadi iyi geceler.
(bkz: evdeki eşyaların kendiliğinden tutuşması)
Benim için tek bir cin vardır o da eti cin! Gerisi hayal ürünüdür. Bana inanmayan varsa gelsin tüm cinleri ile....
geçen hafta gelsin cinler cinler diye şarkı söyledim butun gün.

en sonunda biri beni çarpmaya geldi. o ara sabah karşıydı ve sabah ereksiyonu olmuştum. gelen cin elf gibiydi erkekti ama çok güzel kalçası vardı. tam beni çarpacakken elinden tutum ve üstüne cıktım. sabah kadar yer misin yemez misin yaptim. en son haşatı cıkınca biraktim.

sizce günaha girmiş miyimdir?
Şu an dünyayı yöneten ailelerden çok cinler kendi aralarında savaşıyorlar...Dünyayı yöneten aileler sadece yönetiyorlar. Ancak özellikle şu günlerde özellikle cinler arasında savaş var. Bir tarafta Lucifer ve Azazel varken diğer tarafta Tanrı'nın zehri Samael var.Artık oyunun başında cinler var.Dünyayı yöneten aileler tabi olacaklar galiba. iyilik kazansın.
Arap masallarına konu olan uyduruk karakterler.
Gulyabani yoktur.
Başlığın Galerisini biraz yokladım (bkz: where the wild things are) ilistürasyonlarına benzedikleri kanaatindeyim.
Bildiğin röntgenciler.
yolda yüzümüzü görünce aşık olmayıp banyoda götümüzü görünce aşık olan bir garip ırz düşmanı.

bu yüzden çıplak duş almamalıymışız.

gerçi bizim götleri beğenmediler zağar, şimdiye kadar aşk meşk yaşamadık.
iki cinsi bulunan varlık,
1- insanlar tarafından görülemeyen ve islam inancına göre kor ateşten yaratıldığına inanılan varlıklar. Farklı dinlerde farklı cin inanışları vardır, ülkemizde genel olarak hayali arkadaşları olan kişilerin cinlerle irtibat kurduğu varsayılır.
2- çeşitli bitkilerin ve baharatların distilasyonu ile elde edilen içilesi alkollü varlık.
(bkz: saydın mı lan)