bugün

Burslu olmadığı halde özel üniversitede okuduğunu beyan ederken kasılan tiptir. Şahsen karşımda bunu yapsa duramam lafı çarparım ben.
Olum senin ne niteliğin var lan? Baban bir gün batsa hayata neyle tutunacaksın amk evladı? Bazıları diyor ki o senin patronun olacak hayır efendim böylesine niteliksiz insanlar patron olamaz anca spor arabayla para yemekten anlarlar beceri namına hiç bir şey yoktur.
nedir arkadas bu burs muhabbeti ya birakin isteyen istedigi gibi okusun.
(bkz: nazar etme nolur çalışma senin de olur)
kendilerini, allahın sevgili kulu sanmak gibi hayatlarının hatasını yapma sorunu vardır bunların. oysaki ahirette, her bir kuruşun hesabını vereceklerdir.
yavşaktır. alın terinden haberi olmayan züppenin tekidir. ve böylelerine çok fena ayar oluyorum.
bazı sefil biloların içine dert olan durumdur.
götündeki donu bile alamayan züppelerin baba parasıyla kendilerini bir sikim zannetmeleridir.
(bkz: niye 3 ciddi anlatsana biraz)
Iticidir. Bir de yaz tatillerinde babalarının parasından geçinerek sağda solda kızlarla dolaşır bunlar. Bunlarla takılan kızları da hiç anlamam. Oysaki kızlarla dolaşacağına o tatilde çalışıp, kendi parasıyla da boş zamanda kızlarla sağda solda gezse "helal be" denir.