bugün

Arap tokmakçıları baya zengin herhalde baksanıza imana gelmişler dualar eşliğinde ayağına gidiyorlar adamın.
ben o hilkat garabetlerine kızmıyorum. BUnları haber yapanları s.keceksin. yapma yaa haber yapma şunları.
ilahi adalet ile Allah arasında fark mı var? Yoksa ben mi bilmiyorum dedirten şaşırtıcı dini yolculuk. Yesilçam'da cami avlusundaki parmaklıklara yapışan kötü kadınları anımsatmıştır.
Üstüne basa basa söylüyorum.Gündem de kalma çabası.Bakın nasılda heryerde konu oldular yine.
ortalarında bir adet 80 ler sapığı kılıklı arkadaş ile beraber gerçekleştirdikleri mevzudur. o ne lan öyle tövbeler olsun..

cicişlere gelirsek şu her boka atlayan eski manken yok mu din değiştirme uzmanı ismini bile hatırlamıyorum ondan kat be kat daha mantıklı ve doğrudur ikisi de..
ülke güvenliği artık cicişlere emanet.bundan daha üstün koruma tedbiri olamaz.
Günün en boş haberi.
hayatımıza "hacı eskort" ya da "eskort hacı" gibi yeni bir kavram katacak seyahattir.
muhtemelen arkadaş ortamında bunun geyiğini yapıyorlardır.
kasnak yuvarlandı elek oldu esra ceyda kardeşler hacı oldu sözlerini akla getirmiştir.
Zerre kadar kimsenin şeyinde olmayan hadisedir! Yahu habere bak! Cicişler kim ulan? Bize ne anasını satayım? Daha dün 50 tane vatandaşımız hunharca, alçakça, haince katledilmiş, bir çoğu ağır olmak üzere 200'e yakın vatandaşımız yaralanmış. Derdimiz cicişler!

Lanet olsun yahu! Türkiye nin derdi bu mu? Milletin derdi bu mu? Haberinizin de, magazininizin de canı cehenneme! Nasıl bir toplum olduk? Her geçen gün biraz daha tiksiniyorum insanlığını kaybetmiş böyle vurdumduymaz tiplerden!
çok pardon ama:

(bkz: çok fena sikiş döndüğü düşünülen yerler)
(bkz: kutsal topraklar) *
videoyu izleyip izleyip gülmüyorlarsa ne olayım. hatta gülmekten 8-10 defa tekrar etmişlerdir. sonlarda zor tutuyorlar zaten kendilerini. trollük yapıyorlar gündeme gelmek için, geliyorlar da. mişyın cımpleytıt.
Vay Namussuzlar Vay Utanmaz Fahişeler Kirli Bedenleriyle Kutsal beldenin Maneviyatına Zarar veriyorlar ! Bakın Bunlar Cehennem odunu işte islamla Dalga geçiyorlar resmen !
Uğursuzluk getirmiştir.
olaylar x2 olarak devam etmiştir.