bugün

kendisi her turlu duyguma tercume oluyo ya sag olsun.
görsel
Adam levine (maroon 5) ve harun tekinden (mor ve ötesi) bağımsız düşünemediğim solist. Biraraya gelsinler çok isterdim.
http://www.youtube.com/watch?v=SADub7W22Zg

hepinizin görebileceği gibi aşırı sempatik olan harika insan, coldplay solisti.
gribal enfeksiyondan üç gündür hastanede yatıyormuş gibi çıkan sesi , kontrast renklerle şekil şukul yaptığı ceketleri , geçici dövmeleri ve takıları , ektirdiği kısa sarı saçları , daracık tişörtleri , deli deli hareketleri , kendisinin aksine çok munis sessiz ekibiyle nevi şahsına münhasır bir adam.

harbiden güzel sesi ve şarkıları var. ( albümü tutmamış popçuyu tanıtır gibi oldu asdfg koskoca coldplay)
ingilizcem olmadığı için ne dediğini bilmiyorum. kafam rahat.
Bu kadar kötü bir söz yazarı olabilir mi? Şarkıların sözleri o kadar banal, o kadar basit ki...Sanki sözlüğü eline alıyor, birbiriyle kafiye yapan iki kelime buldu mu iki satır yazıp aha ne harika oldu 23 nisan şiiri kibim diyor.

Bir örnek mi? En kötüsünü vereyim: Swallowed in the Sea'dan:

"You cut me down a tree/And brought it back to me/And that's what made me see/Where I was going wrong" –

Bu nedir allah aşkına??
tam adı Christopher Anthony John "Chris" Martin olan insan.

bırakma müziği falan kafanı kırarım.
fix you şarkısının tüm canlı performanslarında, o muhteşem elektro gitar tiradı başladığında, sahnede içinden geldiği gibi hoplayan zıplayan şarkıcı. çok sevimli.
bugün doğum günü olan harika sesli ultra sempatik coldplay solisti. 38 yaşına gelmiştir. kendisi bir röportajında 40 yaşının bir rock star olmak için çok yaşlı olduğunu bu yüzden 40 yaşında müziği bırakıp üniversite de öğretmenlik yapmak istediğini söyleyip korkutmuştur. umarım bu fikrinde vazgeçer.
ben coldplay konserine gitmeden müziği bırakamazsın chris.
Sesiyle evlenmek istedigim kişi. 11 yaşından beri hayranı olduğum mükemmel sesli mükemmel insan. Ne zaman moralim bozulsa sarkilarina , sesine siginirim. Jennifer lawrence ile çıkan aşk haberleri Üzmüştür.
Kendisi solak olmasına rağmen sağlak gitari calmaktadir.
vejetaryendir.
nasıl şarkı yazdığından, sesinin nasıl güzel olduğundan ya da sahne performansından bahsetmeyeceğim, sadece güzel insan demek istiyorum.
gwyneth paltrow la evlenmiş ,rihannayla yemeğe çıkmış suanda da jeniffer lawranceyle aşk yaşadigi idda edilen şanslı abimizdir .
Karısından ayrılır ayrılmaz et yemeye başlayan coldplay solisti.
eşine yazdığı moses adlı şarkısının adını birkaç sene sonra doğan çocuğuna isim olarak koyan solist.
Sesine muzigine sifatina hayran olunasi cici insan.
Yakisikli degil ama hostur.
O gudubet itici antipatik hatundan da ayrilarak isabetli karar vermistir.
Simdi bizi fena coldplay sarkilari beklemektedir.
eşi gwyneth paltrow ile ayrılıyormuş. bu da demek oluyor ki derdo coldplay şarkıları bizi bekler ahali. darısı justin timberlake'imin de başına.*
dünyanın böyle 'sesli' insanlara ihtiyacı vardır.
canlı performansta bile muhteşem http://www.youtube.com/watch?v=C16c7HyQ-sU
konuşma özürlü olmasına rağmen, uzun boyu, beyaz teni ve sarışınlığıyla, her genç kızın hayalini süsleyen beyefendidir.
evli. sulanmayalım, yenge kızıyormuş.
http://www.youtube.com/watch?v=K7CQWJ1oK0g
Bir röportajında tanrıya inanıyormusunuz sorusuna 'tabiki de inanıyorum' diyen, çok güçlü sese sahip, hayran olduğum müzisyen.
ne afili adamsın; ne kadar adamsın sen. varlığın bile enstrüman.
bana sadece 'aman tanrım' demek düşer.
http://www.youtube.com/watch?v=WjxuccDgfSA#movie_player
taşakları yenesi, ideal erkek olmaya aday solist. bir kere adam ne alkol, ne sigara ne de uyuşturucu kullanıyormuş. bildiğin temiz bu adam la. ayrıca erkeklerde böyle, vurdulu kırdılı, rock parçalara bir eğilim varken, bu adamın alternatif rock * yapması ayrı bir çekici. sesi de güzel. sarışın ulan. yalnız çok da yakışıklı değil. olsun ama gideri var. türkiye'de yok böylesi be hanımlar... evli olmasına feci derecede üzüldüm. hayır, evli olmasa sanki gidip evlenicem adamla, benimki de laf. mutlularmış sonuç alarak. bu da bizie koyabilir tabi... of be chris ooooff! ahhh! ohhh! dur lan! karına ayıp olucak! ehuehu!
güzel sesli, güzel gözlü, yakışıklı coldplay solisti. sarışınlara bir zaafımın olduğu gerçeği ile birlikte the scientist'in ilk 3 saniyesinde o mavi gözleriye bende olayı bitirmiştir, hatta mavi ekran vermeme neden olmuştur.

http://www.youtube.com/wa...X5DS5A&feature=relmfu

(bkz: sen aşırı derecede sevimli bişeysin)

edit: boşanıyor.
premier league de oynar ayrıca. solist olan değil lan başka chris martin de var. ahmet yılmaz gibi bi isim sonuçta.
son kasetle birlik imajı biraz değişmekte olan yetenekli sanatçı. müziğine birşey olacağını düşünmem ihtimal dahilinde değil ama umarım tipinde saçma sapan değişiklikler yapmazsın. vücut falan yapmış ufak çaplı, saçlar bi tuhaf falan tövbeee. ama gwyneth paltrow ile evliyken bize sadece susmak düşer.
Hem bu kadar tatlı hem de bu kadar güzel bir sese sahip nadide insanlardan biri. coldplay'in solisti. grubun adı anıldığında akla gelen ilk isim.