bugün

hiçbir zaman iktidar olamayacaklarıdır.
kafası kalın insanlara bir şeyi anlatma çabası. anlamıyorlar kardeşim anlamazlar da gözleri, zihinleri bağlı hepsinin.
kemal kılıçdaroğlu gibi bir adamın oy attıkları partinin başkanı olmasıdır.
ana muhalefetliği dahi analıkgibi yaşatması millet için tek kemirgenliktir. içlerinin durumu nedir, gözlerinden belli zaten.
biz ne yaprsak yapalım koyunlar ve olu secmenler abdnın ısı bıtene kadar bu adama vereckler oylarını.
çok akıllı olduklarından dolayı birbirlerine düşmeleri. lafın özü bir baş tutan yok derler ya halk arasında aynen o hesap. sonra da utanmadan yahu bu adamlar 10 küsur senedir nasıl devletin başında anlamıyoruz derler.
kilicdarogluna kalmis olmak.
ben ana muhalafet partisi iken neyi yanlış yaptım da halk muhalafetini kendisi yaptı.( gezi parkı eylemleri )
kafirler istemese de allah nurunu tamamlayacaktır.
kendilerini kandırıdkların farkına varamayacaklar asla. Bu çok acı bir durum. Kendi uydurdukları anayasa maddelerine inanıyorlar şaka maka. Tanrının varlığını bile sorgula bunu sorgulama ironiye bak
inönist oldukları gerçeği. gerici chpliler kendini Atatürkçü sanıyorlar ama resmin arkasında inönistlik var.
Gerici oldukları gerçeğidir kesinlikle. Israrla hayır diyerek gericiliklerini devam ettirmek istiyor bu inönist kafaya sahip parti. istikrarsızlık istiyorlar ülkede. istikrarlı bir şekilde istikrarsızlık istiyorlar diyelim hatta.
Atatürkçülük diye inönistlik yaptığı gerçeği. Bunu kesinlikle içten içe düşünüyorlar acaba doğru mu diye. Ben söyleyim. Doğru kardeşim. sen 80 darbesini istemeyip, 80 darbesi anayasasının maddelerinin değiştirilmemesini isteyen garip bir ikilemdesin
Ülke koalisyon günlerini yaşasın istikrarsızlaşsın istiyorlar sürekli. Türk parası değer kaybetsin halk temel gıda ihtiyaçlarını bile karşılayamasın peşindeler. Kendi cepleri rahat ondan böyle işte. Yokluk mu görmediler anlamadım. Hayır oyu atmaları beklentiydi zaten isabet oldu. inönist chplilerin iyi bir şey yapması beklenemez