bugün

Şeriatçıyım.
Ülkeye bir hayrı dokunacağina inanmiyorum. Zihni çok bulanık, net değil ve her tarafa çiçek atıyor. Sırf chp değil, bu zihniyete sahip, hiçbir partiye oy atmıyorum. Buna akp'de dahil.
hdp olan yerde olmam.
çünkü akp'yi hakediyorum ve hakkettiğim gibi de yaşıyorum.
(bkz: dersimli kemal in genel başkanı olduğu parti).
Konya Kayseri Maraş Urfa Rize Bayburt Gümüşhane Erzurum Çankırı Yozgat ta yaşıyorum denektir.
çünkü türküm, türkçüyüm, atatürkçüyüm. bu kadar net.

kürt, kürtçü ve pkk destekçisi olsaydım gönül rahatlığıyla chpyi destekleyebilirdim.
Çünkü ezanı Türkçe okutmak istiyor.
kemalist değilim, altı ok fikriyatına uzağım. yenisinin de eskisinden pek bir farkı olmadığını düşünüyorum. popülist vaatleri var. üstelik sokakta başıboş köpek olmasını savunuyorlar.
Bedava makarna vermiyor.
Dün başlığın altında gördüm oy vermiyorum çünkü hdpli değilim, yok pkklı değilim, yok vatan haini değilim, bunları söyleyenlerin partisi diyelim ki cumhur ittifakı cumhur ittifakı abdullah öcalanla görüşüp hdp ye talimat verdirtiyor, yada diyelim ki ümit özdağ muharrem incenin ittifakına oy veriyorlar bakarsanız muharrem incenin demirtaşa hdp ye güzellemeleri duruyor edirne cezaevine gidip selahattin demirtaşla görüşmesi duruyor. chp ye bu laflarla sallıyorlar , bu arkadaşlara kendi ruh sağlıkları adına önce kime oy verdiklerine bakmalarını tavsiye ediyorum hemde şiddetle.
çünkü ak partiliyim.

çünkü beynim yok.

çünkü cahilim.

çünkü makarna yiyorum.

çünkü patates yiyorum.
yechp'nin 6 lı ihanet çetesinin bir parçası olması. olmasaydı da bu kendi başına bir ihanet çetesi olmadığını göstermezdi.
Çünkü 70 yıldır yönetmesine izin vermediğim partinin her şeyin sorumlusu olduğunu düşünen bir gerizekalıyım.
çünkü muhalefet bile olacak kapasitede değiller .

çünkü doğru olana doğru yanlış olana yanlış demiyorlar.

çünkü oy için nerdeyse pkknın altına yatacaklar.
kemal kılıçdaroğlunun yeni bop eşbaşkanı olduğuna inanıyorum. fetö usulü bir kaset kumpasıyla damdan düşer gibi chpnin başına oturtuldu. öncesinde ittire kaktıra ibb adayı yapılmış. kendini rezil edip büyük bir yenilgiye uğramıştı. aklı olan parti başkanlığı için uygun bir isim olmadığını bu yenilgiden sonra anlar.
bu adam ağzını açtıkça chpye zarar verdi. girdiği bütün seçimleri kaybetti.
en son türbanı anayasaya sokacağım demesi açık açık anayasada değiştirilemeyeceği belirtilen devletin laik niteliğinin delinmesidir. bu hamleyle siyasal islamcılara bu maddeyi bypas etmenin yolunu da gösterdi ki bunu kendi akıl edemez.bu akıl ona okyanus ötesinden gelmiş olmalı.
bugün kendine pkklı bir danışman tutmuş kürdistana özerklik vereceğini çıtlatıyor. yanlış anlaşılmasın. biz türkler çalışıp kürtlerin elektrik faturalarını ödemeye devam edeceğiz, batı şehirlerini alıştıkları medeniyetsizliğe evirmelerine katlanmaya devam edeceğiz. onlarsa doğuda özerkiz diye marabalarını tcnin kanunlarını hiçe sayarak daha da acımasız şekilde sömürmeye devam edecek.
kısaca bin oyum olsa kürtçü ve siyasal islamcıların ekmeğine yağ süren bopdaroğlu o koltukta oturdukça birini bile chpye vermem.
allahın verdiği aklı kullanıyorum. bu kadar basiretsiz yeteneksiz ülke adına bir kalem bile imal edemeyen yamuk yancılara sahip güruha oy verecek kadar düşmedim.
çünkü takım tuttuğumu sanıyorum, particiliğin boş iş olduğuna aymamışım, ruhani lider sanmışım fani bir siyasi lideri..
Cuhapeye oy vermiyorum,
Ortadoğuya sınırlardaki mayınların kaldırılmasından,
ülkeye giren Arap, Afgan, afrikalı 10 milyon şahsın vatandaşlığa geçip egemenlik haklarıma ortak olmasından,
Ülke kaynaklarıma ortak olmasından,
işsizliği artırması, suç oranını artırması, kiraları artırması, hastane ve okulları doldurması, vergileri artırmasından,
Geri kabul anlaşmasından çok mutluyum. Onların doları varsa bizim allahımız var elhamdürilleah.
80 milyonda 1 irade olmaz, var diyen akılsızdır. Ona "magazinel organizasyon" denir. Bu ne demokrasidir ne de akılla bağdaşabilir bir versus.

Demokrasi eşit hak ise, belirteç nasıl 1 oy olabilir? Nerede emek, nerede çaba, nerede yüzde bilgisi? Demekki esas belirteçleri birileri çalıyor!

Bu kadar net, temiz bilgiyi dahi düşünemeyip, akıl'dan bahseden salak dolu ortalık.

Edit: oy kullanacak kadar aptal olduğumda kafama sıkacağım dedi barutüs.
Çünkü, akp'nin değişik versiyonu.
izmir'e, güneydoğu'ya, doğu anadolu'ya ve istanbul'a vizeyle gitmek istemiyorum. heykel yerine hizmet görmek istiyorum. siyasal ateizm görmek istemiyorum. daha çok var da ilk akla gelen bunlar.
aklı sağlığım yerinde pkk lılarla ortaklık yapan islam dininden bihaber tiplere bizden oy çıkmaz kol saati çıkar.
CHP'li değilim.
Hizbullahçıyım, kürdistan islam cumhuriyeti kurulmasını istiyorum.