bugün

elli yıldır muhalefette olduğu için. evet.
artık kemalist bir parti olduğunu düşünmüyorum.
teroristleri destekleyecek kadar aşağılık şeref yoksunu parti oldukları için.
çünkü oy verdiğimde de bi bok olmadı, oy vermediğimde de.
"yeni" chp'ye oy vermiyorum çünkü çarşafçı, kürtçü yersen atatürkçü orospu çocuklarına verecek olsam laciverdi yerine turuncusu var oyumu onlara verir, akpkk üyesi olurum. hırsız bir orospu çocuğuysanız sağlanan imkanlar sınırsız...

fikrinin, namusunun fiyatı olanlardan değiliz hamdolsun...
artık atatürk ün partisi olmadığındandır.
çünkü beynim var.
Atatürk'ümüzün çizdiği yoldan çıktığını düşünüyorum. Alparslan Türkeş de konuyla ilgili chp Atatürkün ilkesinden sapmış olmasaydı MHP yi kurmazdım demiştir.
izmir'de yaşıyorum.

bunlar belediyeyi böle yönetiyolarsa, ülkeyi nası yönetirler kimbilir...
Çünkü imanım var.
Biri kalk gidelim diğeri bok yeme otur diyen birbiriyle alakasız ulusalcı ve kürtçü iki Grubu barındıracak kadar garip bir parti olduğu için fakat yine de akp gibi allahlı görünen allahsızların partisinden iyi olduğu için bazen atabiliyoruz.
artık chp, y-chp olmuştur. tek politikası emperyalistlere "bakın ben size akp'den daha iyi hizmet ederim" mesajı vermektir.
çünkü kemalizm etiketi altında atatürk'ün etinden kemiğinden faydalanmayı prensip haline getirmiş, hiçbir projesi olmayan, rte şunu dedi bunu dediye saplanıp kalmış muhafazakar bir parti.

edit: sözcü gazetesi yüzeysellik hastalığı. neydi? rte üzerinden kısır döngü siyaset. adam şunu dedi, biz boşa kürek sallayalım. yok çevirdi bunu dedi. akıntıya karşı boşa kürek... halk azıcıkta proje, üretim, çözüm falan istiyor bir düşünün bunu.

chp'ye oy vermiyorum çünkü oyum kıymetli / değerli!
chp ye oy vermiyorum çünkü Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri yaptığı hiç iyi şey duymadım görmedim.
çünkü akp kadar bölücülük yapan bir parti. pkk yı terörist görmeyen partiler ile işim olmaz.
birkaç aşırı fanatik dışında iyi ki veriyorum diyen kimse yoktur zaten.
biz de veriyoruz lakin kafamız keşke ve amalarla dolu.

artık atatürk'ün partisi durumu sedat peker'in yeğeni olayına döndü.

sadece atatürk'ün partisi etiketiyle kendimizi yenilemeden bir yere varamayız, varamadık da. üretmek lazım üretmek, atatürk'ün ismini kullanmak yerine fikirlerini kullanmak, uygulamak gerek.

anlatabiliyor muyum eyy cehape zihniyeti?
ülkeyi yönetme gücünü onlarda göremediğim için.
göt kılıyım. *
Van gölüne deniz, lefter e kaleci diyen, yürüyen merdivene tersten binen, oy kullanamayan bir genel başkana sahip bi partiye niye oy vereyim lan?
Türkiyenin hep anasını ağlatmış bir partiye neden oy vereyim AMK. Bidaha başa gelsin diye insan kendi kendine yapar mı lan bunu?
çünkü aklımı yitirmedim.
ülkede kıtlık oluyo.
vatan haininin, malın önde gideniyim. ülkem dış güçlerce pay edilirken ben avantadan aldığım paraları sayıyorum, bu yüzden oy vermeye fırsat olmuyor.
aklımı kullanmaya acizim. net.
patronların beni sömürmesinden, verdiğim vergilerin sucukçu muhasebecisinin saltanat masraflarına sarf edilmesinden memnunum... öyle göt kılıyım yani...