bugün

chp'den aday olan imamlar da vardır.

böyle saçma saldırılarla nefret ettiğin oluşumlara daha çok güç kazandırma derim.
(bkz: 5 yılda 451 trilyon harcayan cumhurbaşkanı) şimdi keşfettik bu 451 trilyonu yiyen adam müslümanmış?
dinle siyaseti karıştırmayalım deyip, sürekli karşılaştıranların yaptığı dangalaklıktır.
(bkz: eksimi alıp gideyim)
troll işi önermedir, kulak asılması abeste iştigaldir.
alevidir efendim. alevi inancında adı ister cami olsun ister cem evi allaha ibadet için mekan gözetilmez. bu manada cem evini cami olarakta sayarlar sadece sünnilerden farklı olarak ibadet ederler. alevilerin %98'inin chpli olduğunu ve sikseniz asla sol partilerden başka bir yere oy vermeyeceklerine göre doğru önermedir efendim.
müslüman olduğu halde islamca kutsal bir mevkiye, şehitlere kelle demek.
akp'li olduğu halde kul hakkı yiyen insana yeğlenir.
tkp'ye oy verdiği halde camiye giden insan'dan daha iyidir.
akpli olduğu halde haram yemeyen insan kadar ilginç değildir.
Lütfen saçmalamayın ne yani bir insan sözü edilen partiye oy verilince dinsiz mi oluyor. Lütfen dininde laikliğinde bir sınırı vardır önemli olan bu iki etkeni yan yana ve eşit olarak tutabilmektir. Ne yani sözü edilen partiyi kuranlar dinsiz mi camiye gitmiyor mu.
Bu hem düşüncesizlik hem terbiyesizliktir. Eksi derim başka bir şer demem.
Sonuç: Normal bir şeydir. Bir insan hem sözü edilen parti yanlısı olabilir hem de Müslüman olabilir.
kemalist olduğu halde camiye giden insanla paralellik gösteren bir durumdur.
camide ne işin olur kemalist kardeşim ?
din ve devlet işlerini ayrı kefeye koyan insandır.
rahmetli dedemdir. allah rahmet eylesin. gökte allah yerde chp derdi. bana da komünist oldum diye kızardı.
din ve devlet işlerini birbirinden ayrıran (bkz: laik müslüman).
radikal bir müslüman olarak. (bkz: banane)
laiktir. istediği gibi ibadetini yapar. verdiği oy toplum düzeni içindir sonuçta ve bunun farkına varmış seçmendir.