bugün

Lan sende mi yaa ergenliğim gidiyor.
vay be , sesini en çok beğendim solist kendi yaşamını sonlandırdı olacak iş değil sözlük yazsam inanamazsınız benim için ne kadar değerliydi...
şuan yurt dışında yaşıyorum bunun tep sebebi ingilizce biliyor olmam ne alaka dediğinizi duyar gibiyim , ingilizce öğrenenmemdeki en büyük nedense linkin parktır sadece onların şarkılarını anlamak istediğim için ingilizceye merak salmıştım gerçekten çok üzgünüm sözlük.
ilk tanıdığım yabancı rock grubu solisti idi. 10 yaşında iken 15 yaşında hissetmemin nedeni idi bu adam. Işığı bol olsun.
Ne günmüşsün 20 Temmuz...

Hoşçakal güzel, güçlü adam.
ergenliğim gözümün önünden geçiyo bir bir, sen naptın bilader.
Uyuşturucu krizi gene bir can aldı maalesef. Huzur içinde yat üstad.
Üzdün be Chester.
1 saat içinde sözlükte hayranları artmıştır. Enteresan.

Ergenliğim gidiyor rip ühü evet.
Ölümüne şaşırılan ünlüler kategorisine eklendi ve cidden üzdü.
https://m.mynet.com/unlu-...ntihar-etti-dunya-3157420

Üzdün bizi reyis .

A place for my head dinleyeceğim o bağırışn çıkmayacak aklımızdan.
kendini asarak intihar eden kişi.
Hassiktir ya.
Kendini asmıştır.
Çok üzüldüm ama şimdi doğruya doğru ne kadar linkin park dinlesemde ismini ölünce öğrendim .
Lise zamanlarımda ve hatta şimdi bile en sevdiğim gruplardan birinin solisti, gittiği yer bu pislik çukuru dünyadan daha iyidir umarım...
intihar ettiği söyleniyor. Biri yalan desin. Lütfen...
Sene 2002 tv de bir video izliyorum adam sokakta ilerliyor omzu birilerine çarpa çarpa öfkeli gençleri yararak ilerliyor. Bir ses tonu var tek kelimeyle farklı diğerlerinden farklı içten ve öfkeli. Video bitiyor tekrar çıkmasını bekliyorum sonra bir daha. Aradan yıllar geçiyor sene 2009 bir çok şarkısı ezbere biliniyor rockn coke a geliyorlar bir ay öncesinden bilet alıyorum 1100 km yol gidip yüreğim ağzımda bütün şarkılarına eşlik etmeye çalışıyorum. Sene 2017 gün içerisinde hiç dinlemediğim zaman bile 8-10 defa herhangi bir şarkısını eski yeni fark etmeksizin açıp dinliyorum akşam eve geliyorum telefonu elime alıyorum adam intihar etmiş. Yalnız kalmışlığın da yalnız kalmışlığını yaşamaya başlıyorum çok üzgünüm, çok üzüldüm.
Bana bu gece elleşmeyin . Bana bu gece elleşmeyin!!!!!!! Neden amk nedeeeeeeeen !!!????
Olum bugun ergenligim vefat etti. H. Kolcak bir bu 2 bu ne lan?
Ya sen niye intihar ettin ya. Sen benim ergenligime dair en guzel seylerden biriydin. En sevdigim grubun solistiydin.

Ölümüyle çok uzmustur.
cocukken ugradigi tacizden oturu zaten hic bi zaman huzurlu olamamisti. allah taksiratini affetsin. cok severdim, orjinal bi insandi.
Önce chris sonra sen. Dün de Harun gitti malumunuz. Güzel günler değil bunlar. Umarım her şeyin daha güzel olduğu bir yerlere gitmişlerdir.

Ha unutmadan, biraz buruk hissediyorum okuyamadım kim ne yazmış ama herkesin kalbinden aynı şeyin geçeceğine Eminim; in the end it doesn't even Matter.
Yapma be abi yapma bunu bize . Ben seninle sevdim nu metali ezberlediğim ilk yabancı şarkı senindi daha konserine gelecektim senin yarım bıraktın bizi senin kültürünle ; Rest in peace Chester Bennington ...
in the end it doesn't even matter mış harbiden üzüldük tabii.
ilk iki albümleri harikaydı, sesini çok beğenirdim, lise zamanlarımın favori gruplarındandı linkinpark, çok üzüldüm. Saatlerdir içimden "sebebi neydi ki" deyip duruyorum.