bugün

11. nesil komünist yazar. pek hoş gelmemiştir. okudukça öğreneceğini umuyoruz:

(bkz: sosyalistlerin türk katliamları sıralı tam liste)
beyni olmadan türk düşmanlığı yapmaya çalışan kullanıcı.
(bkz: #25329433)burada roma medeniyet kurarken türklerin moğolistan'da ancak 3 tane taş dikebildiğini yazmış.
oysa ki roma medeniyetini kuran etrüsklerin türk soylu olduğundan bihaber.

neyse, bak daha ortada roma yokken 4000 yıllık phaistos diski'nde tatar türkçesi yazılar vardı;
görsel

karşındaki birikimli biri olsa pkk'lı bile olsa tad alırsın tartışmaktan. ama bunun gibi ibişler kendi kendilerini rezil eder anca.
(bkz: ey dünya insanları hepiniz türksünüz)

Not: kürt veya türk değilim, balkan kökenliyim.
(bkz: balkan kürdü)

adam nasıl utanıyorsa hemen gizledi kürt olduğunu. daha dün yarı yarıya kürdüm diyordu.

ek olarak: etrüskler türk mü değil mi? Bu sadece burada yazarlık yapan birinin dillendirdiği bir iddia değil bilimsel birçok araştırmaya konu olmuştur. Yok ben cahilim ve cahil kalacağım diyorsanız siz bilirsiniz mına koim. Bu araştırmaları yapanlarda sırf türk bilim adamları falan değildir italyan olanından tutunda mısırlı olanına kadar bir sürü bilim adamı bu konuda araştırma yapmış makale yazmıştır. açın okuyun eşekliğiniz baki kalmasın.
http://www.uludagsozluk.com/e/25329584/

sırplara açık şekilde küfreden sonra da ırkçılığı lanetleyen sosyalist yazar.
Kendini devrimci sanan ergen.
devrimci selamlarla selamladığım yazar.
hoşgelmiş.
(bkz: gandhi kemal)
(bkz: kim yoldashian)
(bkz: #25448425)

Saygıyla değil hüzünle andığı an sonu gelecektir katliamların.
birisi ona katliamların saygıyla anılmaması gerektiğini anlatmalı. ölümler hüzünle anılır ve ölen(ler)in hatıraları saygıyla hatırlanır.
kendini komünist sanan kürtçü, ırkçı zırva bir tip.
zaten ben bu boşnakları hiç sevmezdim, isabet olmuş.
devrimci olduğunu zanneden ergen yazar. Kalitesiz ve kızların dıkkatını cekmeye calısıyor.
sanırım ermeni soykırımı (!) masalına inan yazar.

Ne diyelim..
'kürt' lafının kürtleri aşağıladığını iddaa edenlerce eleştirilen yazar.

rusya çeçenleri, türkiye kürtleri ezdi. ama bu moskova'da yada ankara'da okul bombalamayı asla haklı çıkarmaz. önce yazdıklarımı okuyun, ırkçılığınızdan insanlığınız yok olmuş.
Rus Çeçen munasebetleri ile Türk kürt munasebetlerini nasıl aynı kefeye koymuş merak edilen yazar.

Yaş kaç? 11-12?
Komünist yazar. Adamın hammaddesi.
ateist , komunist ve göçmen olan yazar. öyleymiş kendisini okurken öğrendik.
Ben sana düşmanlık yapma demiyorum yine yap.
Ama azerbaycan yerine 'azerbeycan' yazma.
Ben senin memleketini bosna yazacağım yerde yanlışlıkla sırbistan yazsam hoşuna gider mi?
Şayet herkesin müslümanlığı eşi gibi olsaydı islama inanacak olan yazardır.
Ama eşim türk değil daha hiç türkiyeye gelmedi, ne bilsin buradaki islamı. Ne bilsin çocuklara fahişe diyenleri.
Aynen yavrucum. Felsefe ne ki, kazara düşünürsünüz, böyle bir şey üretirsiniz falan aman diyeyim ha.
14 yaşındaki yavrucaklara sövmediğini bırakmayan pedofili tiplerin ahlak sorduğu yazar.
Yerim sizin ahlakınızı.
(bkz: yeni nesil gençlerin dini siklemediği gerçeği)

acınası öğretmen bozuntusudur,
eğitimci diyemiyorum zira..
Açtığı bir başlık yüzünden saldırılan yazar.
Tanımam etmem ama adam entry sinde bunun bir "tespit" olduğunu ısrarla söylüyor.
"Siklememek" kelimesini de söylememesi daha uygun olsa da Sözlüğün kalitesine uygun bir şekilde paylaşmış.
7 24 eşek şöyle heval böyle. Kürtler tüü kaka başlıklarını yadırgamayanların saldırmaya hakkının olmadığı ve bu konuda arkasında olduğum yazar .
Edit: başlığı da gayet haklı. Gençlerimizin am göt meme düşünmekten bitap düşmüş zekalarının ddii takmaya fırsatı mı kaldı allahına sen.