bugün

11. Nesil yazar. Hoş gelmiş.
redridinggirl'e ait olduğunu düşündüğüm sahte hesap. değilse bile hayırlı olsun, yeni bir redridinggirl sahibi olduk.

iyi yazmalar.
Kendi kendisine açılış yapmış olan yazar. Yeni yazar, ilk kez birine ilk giren ben olıcam diye sevindirmişti başta fakat kimseye bırakmamış o zevki yazarı.
insanların hayatında pek kalamayan kurdele. genelde düğünden sonra altınlar sayılırken çıkartılıp atılır.

edit: işte ben böyle şeylere farklı anlamlar yükleye yükleye deli oldum.
pkklı bi terörösit olduğunu itiraf eden yazar burdan moderasyona ve diğer yazarlara seslenyorum siber@egm.gov.tr adresine mail yoluyla hesabı şikayet edebilirsiniz, gerekli işlem muhakkak yapılacaktır.
Pkklı şerefsizdir. Yargılanmalıdır.
saygılar..

bence kız değil. ha kızsa da kesin 70 kilo üstüdür. hadi bu da tutmadı eminim bıyıkları vardır ve ayakları kokuyordur. işin özü bize burdan ekmek yok beyler siktirolup gidelim hadi. ben gidiyorum beni takip edin. gittim.
muhtemel yalanlarıyla beni benden alan hatun olduğunu iddia eden kişi. bu hesaba dikkat edin ey ahali diyor kendisine şu videoyu armağan ediyorum.

http://alkislarlayasiyoru...ateist-bunlar-zerdust-rte
Mutlu olamaz yazarı.

Aşıktır çünkü.

Nerde görülmüş aşıkların mutlu olduğu.
görsel
kendisi çok alımlı, kibar, hoşsohbet bi bayan. evlenmeyi de düşündüğü yaşlarda, acele etseniz iyi olur.
Kendisinin hakkında en ufak fikrim yok. Ama hayatımda tanımak isterdim diyeceğim biri olmuş oldu.

Umarım evlenir, Benimle. Ehehe.
espri anlayışı güzel olan yazardır.
yazsındır paylaşsındır.
Evlenecek olursa düğününe gidip, entry-nick misali düğün-nick deyip çeyreği takarken swhswh nidaları eşliğinde ekşici tipine bürüneceğim yazar kişisidir.

masa altından birer vodka portakal.
teessüf ederim ne boybandi, ben rockstar olucam rockstar. sen beni one direction oğlanlarıyla karıştırdın.

ya bi de bilemiyorum sen fazla güzelsin ben sen evlenirken yanında olamam galiba, yani dayanamam senin evlenmene.
best kanki ever ya, geçen özel su saldırımla bi tazyikli su atmışım fışşş diye, hala kendine gelemedi. onun dışında tatlı kız ya, cernde çalışıyormuş, moleküler biyoloji okumuş. baya baya gururumuz yani.

şu zamana kadar gayet önemli işlere imza atmış, çok muhabir gelmiş kapısına da hiç konuşmamış kameralara. memesi küçük diye utanıyormuş, bu yaz ameliyatla silikonları dayıcaz inşallah. bende de var biraz, benimkileri ona bağışlıcam sanırım, öyle best kankim.

beyler dediğim gibi işte, memesine silikonları bastığı an onu kimse tutamaz, şu an çekingen utangaç hallerinin son zamanları, özgüven patlaması yapmadan kaptınız kaptınız, kapamadınız o gider. tv de vayyy Bee hatuna bak hem güzel hem zeki diyip kendinizi ellersiniz en fazla.

muslugu aktigi surece squirtle koduyla kendisine ulaşınca ekstra bi ilgi gösteriyor, unutmadan yazayım. hadi göreyim sizi abazanlarım benim.

edit: bu arada en best kankisi benim, size noluyor amk. en yakın arkadaşım o benim, o kadar yakınız ki şu an içimde. o denli yani. kimse yakınlığımızı sorgulayamaz ulannn!!!
görsel
çaylaklıktan korksak yazar olmazdık.

moleküler biyoloji okuyan, aynı zamanda bi haber sitesinde köşe yazarlığı yapan yazar.
oruçlu olduğunu unutup kusarsan bozulmaz.
kusma, kustukça sıra sana gelecek.
Dindeki boşlukları kovalayan sırtlan yazar.

Tanıdık bir doktordan rapor al moruk. En temizi o bence.

Hangi bir gün kusacaksın.
Bu gece kusmuk üzerine aldığı malumatla gastroenteroloji uzmanlarına kafa tutabilir.*
Sözlükte istihbarat kaynağım olan yazar, bütün dedikoduları paslaşıyoruz. Severim, sayarım. O yüzden ona yapılan saygısızlığı kendime atfeder, belanız olurum.
özel mesaj atabileyim diye takibe aldım ama işe yaramıyor userlar. Ben muratbank kardeşimiz gibi açıktan yürüyorum.

Nasılsın datlım. Kızmıyon dimi. Kötü bir niyetim yok.
(bkz: bir kedim bile yok anlıyor musun)

Şu sözlükte ilk defa bir kıza mesaj atayım dedim onun da mesajı kapalı.

Bak sana talihe gülme deli diye.
nicki ile güldürmüştür.
çeyrek altının değerli olduğu şu günler de önemi daha çok hissedilen yazar.
amma ve lakin kendine has bir takılışı varmış yazarlar öyle dedi.
yazılmazmış bu yazara.
kolay gelsin yazarı.