bugün

amc nin gerçek uygulayıcısı. her iki ayağıyla mükemmel şutlar çekebilen bencil , yetenekli , ankaragücü futbolcusu.
uruguaylı interde oynamış meşhur bi futbolcu vardı egoistliğiyle ünlü *, ona öyle bi benzerki, ruh ikizi sanırsınız.

edit: kirmizi baslikli istasyon sefi'ne teşekkürler, recoba'ymış.
Galatasaray'da da oynamış avrupa'da oynayacak yeteneğe sahip, şuan ankaragücünde takım kaptanı ve oyun kurucu görevindedir.
ankaragücünde eski günlerine dönmektedir. oynamadığı zamanlarda takımda bi debelenme mevcuttur. *
dünyada her takımda oynayabilecek kapasitede olan, fakat takım oyununa uyum sağlayamama ve biraz bencil olması gibi bazı dezavantajları yüzünden hem milli takımda hem de büyük bir takımda oynayamayan, türkiye' nin en yetenekli üç oyuncusundan biri.
mükemmel tekniğine egositliği ve istikrarsızlığı eşlik ettiğinden, gittiği takımlarda çok fazla tutunamayan ya da teknik heyetle arası çabuk açılan futbolcu. tümer metin benzeri.
hürriyet gazetesinin bugünkü haberine göre marcelo carrusca ile takası gündemde olan futbolcu. galatasarayaltyapısından yetişmiştir.
iha'nin spor sitelerine geçtiği haberine göre ligin ikinci yarısı için trabzonspor'la anlaşan futbolcu.
trabzonspor un ikinci yarıda yaptığı iyi transferlerden birisi. tamam bencildir ama olsun * bu adam maç başı 10 şut kullanır atar mı atmaz mı takdirinize bırakıyorum. *
http://www.trabzonspor.or...PID=589&HaberID=35586
zamanında galatasarayda oynarken karl heinz feldkamp'ın ilerde dünyanın en büyük 2-3 yıldızından biri olur dediği, fakat kendini geliştirememekten, sorunlu ve huzursuz bir futbolcu olmasından ötürü kendini harcayan topçu.
ligin ilk yarısındaki üst düzey performansını sırf kariyerinin sonlarında 4 büyüklerden birine imza atabilmek için sergileyen ve sonunda 2.devrenin başında trabzonspor tarafından transer edilen futbolcu. ankaragücü'ndeki serbest rolünü burada da gerçekleştirebilecek mi acaba, çünkü hami'den sonra, kendisine gelen her topu pas vermeden kullanan ikinci bir babayiğit inmedi avni aker'de sahaya. taraftar ne der bilinmez.
bencil olsa da, kafasını fazla kullanmasa da, yetenekli olduğu su götürmez bir gerçek olan trabzonspor'lu futbolcu. hatta, beraber yapılan halı saha maçlarında bile egoist futboluyla çıldırtmıştır. galatasaray altyapısından yetişmiştir. sonrasında oynadığı takımlar; göztepe, siirt jetpaspor, fenerbahçe, konyaspor, samsunspor, ankaragücü ve trabzonspor'dur. büyüdüğü semt şehremini'dir.
dikine oynayan cesur oyuncu sıkıntısının çekildiği bu günlerde, gittikçe olgunlaşan ve kollektif oyuna uyum sağlamaya başlayan, trabzonspor' un aradığı kan olduğunu göstermeye başlayan 29 yaşındaki futbolcu. forvet arkasında oynarsa daha verimlidir. üzücü nokta, türk futboluna uzun yıllar hizmet edebilecekken boşa geçen yıllardır. yine de zarardan dönmüştür ve bu kazancıdır.
bugünkü maçta ikinci golünü attıktan sonra kameraya * seni seviyorum diye bağıran trabzonspor lu futbolcu.
trabzonspor için aranan kan olduğunu daha öncede yazdım, yine yazıyorum.
(bkz: huzura ceyhun ile eriş)
Psikologa gidip terapi gormeye baslar, takim oyunu, hakemlerle diyaloglar konusunda kendini gelistirirse avrupada iyi bir takimda oynayabilecek aksi halde trabzonsporda da olmamasi gereken oyuncu. I.b.belediye macinda yaptigi net penaltiya hangi yuzle itiraz etmistir tartisilir. Kendisi topu gecmis oyuncuya girmistir hala daha itiraz ediyor, necisin sen yav bak mis gibi uslubumuda bozdun... cik cik cik
trabzonspor kulubunun ilisigini kestigini acikladigi futbolcu . kendisine klup bulmasi istenmis .. bakalim bu sefer hangi klube transfer olacak .
bugun itibariyle trabzonspor kulubunun ilisigini kestigi diger futbolcu icin ise :
(bkz: celaleddin kocak)
bursaspor ile prensipte anlaşma sağlamış yıldız futbolcu.
bursaspor'a gelmesi halinde başarılı olacağına inandığım atak oyuncusu.

edit: allah'ım bu bir ilk! sokullu kulun ilk defa "ben demiştim" diyor. e efendim ne dedik... zira ceyhun bursa'yı değil de konya'yı seçmiş ve şimdilik konyaspor ile birlikte başarısız olmuştur. biz ne dersek o. *
1977 doğumlu olup u18, u21 ve a2 milli takımlarında forma giymiştir.
sezon sonuna kadar konyaspor forması giyecek olan futbolcudur. trabzonspor'u sezon başından beri bence ayakta tutan oyuncular arasında iken neden böyle saçma sapan bir kararla takımdan uzaklaştırıldığını ise hala anlamış değilim sevgili sözlük.
atması gereken pasları hiç atmadı,hep şut attı.çok kolay orta sahayı geçme yeteneğiyle avrupanın büyük klüplerinde rahatlıkla oynayabilirdi.
türkiye'nin en iyi forvet arkası oyuncusudur. keşke lincoln yerine galatasaray'da oynasa. lincoln'u konya'ya versek de onu alsak hatta keşke.
konyaspor'dan da ayrılmış olan, yeteneğiyle ters orantılı bir istikrara sahip futbolcu.
güney kore ekiplerinden, şenol güneş in teknik direktörlüğünü yaptığı fc seoul ile anlaşmış futbolcu.
ayaklarından çok çenesi çalışan topçudur kendisi.