bugün

arkadaşlar ben bu tarz durumlarda sadece tek bir şeye bakarım.
bu fetöcü teröristler kim için bunu söylüyor ? tabiki de chp için. dolayısıyla Fetö'nün chp'nin arkasında olduğunun başka bir ispatına gerek dahi yoktur.
Cevheri denen kelin Fetöcü bir orospu çocuğu olmasından kaynaklı olan olaydır. Bunu takip eden oktroller var yazık kafalarına.
cevheri fetöcü bir yalancı olsada bu maaremin temiz biri olduğu anlamına gelmez. sarayın adamı olduğu şüphesiz..
Ne saçma sapan iftiralar ya. Gerçek olsa bile çok komik. Sene olmuş 2023. Geçti bu seks kasetleriyle itibar zedeleme taktikleri. Ne bekliyorlar insanlar şey mi diyecek : " oha olaya bak muharrem ince sevişiyormuş lan. Ben oyumu sevişmeyen bir adaya vermek istiyorum." Falan mı?
Ya ne boş beleş işler bunlar ya.
ulan Ne o Twitter hesabı o fethullahçı'nın ne de fotoğraflar Muharrem ince'nin...
ya buna da inanmayın be arkadaş. zeka seviyeniz bu kadar geri de olmamalı. gerçekten pes yani. cevheri fetöşüne de düşmeyin be arkadaş.

hadi diyelim karının üstünde ki malum kişi. peki adam karının üstündeyken karının bacağında ki ışık patlamasını nasıl izah ediyorsunuz? belli ki birileri tarafından çekilmiş foto. grup da dönmediğine göre.

aklınıza sokayım sizin.
--spoiler--
sarayın adamı olduğu şüphesiz..
--spoiler--

kılıçdaroğlundan ala sarayın adamı mı var? adam yine kekledi sizi yedirdi kendini aday diye. kesin kazanacak, taban tarafından da kabul edilmiş adaylar varken neden kendi aday oldu cevabını verebiliyormusun. bundan ala saray adamlığımı olur.
cevheri kim ya. Onu kaale almayın. Erlik onu bitirmeden önce de hiç sevmezdim ki Erlik onu insan içine çıkamaz hale getirdi.
Bu fetöcüler kadar aşağılık orospu çocuğu bir oluşum daha yok. haftalardır aylardır muharrem ince'ye saldırıyorlar.

hele o Ankara kuşu denilen aşağılık orospu çocuğu yok mu 7/24 derdi muharrem ince.

herhalde muharrem ince sikti bunun anasını.
Bu orospu çocuğu tüm yurtdışına kaçan fetocular gibi her seçim öncesi AKP'ye yarayan kahpelikler yapar.
Muharrem ince'yi sevmem ama kimi siktiyse helal olsun.esinden başkasını ilgilendirmez.
bu cevheri veya diğer fetöcü piçlerin bay kemale ve chp ye zerre kadar katkısı olamaz, aksine tam olarak istenilen şey, onların millet ittifakını beslediği algısını yaratmaktır. bence bu algı operasyonunun arkasında asıl cumhur ittifakı denilen kesimin parmağı var. tıpkı imamoğlu nun erzurum da kendisini taşlattırdığı saçmalığı gibi...

chp nin yapması gereken şey, ne fetö, ne a.yeşildağ, ne muhammet yakut ve hatta sedat peker in ortaya atacağı ifşalar üzerine siyaset yapmak olmamalıdır. zaten o hatayı yapmıyorlar. estirdikleri rüzgar yeter. son dakikada kendi ayağına sıkmazsa tabi !..