bugün

bok gibi şarkı.
iğrenç bir şarkı.
bunu söyleyen kaçıncı kişisin sayamadım açıkçası.
Prozodi hataları ile dolu, anlamsız sözlerle kafiyelenmeye çalışılmış boktan şarkı. Net söylüyorum.

Ormana gittim bir ayı bana saldırdı
Babaannem birden kolunu kaldırdı.

Al anlamsız kafiye. Bunu bir de aynı ezgi ile söyleyin ve görün.

Kağıt kesiğinden bile çok çok acıtır ne lan?
Yazıklar olsun.
cevapsız çınlama ne be . cevapsız soru olur cevapsız arama olur . çınlama ne?
aleyna tilki denen şeyin şarkısı. şarkı aslında emrah karaduman olarak geçmektedir ama şarkının ismi dışında emrah karaduman'la ilgisi yoktur.
Türkiye'de yapılan iğrenç şarkılardan birisidir. Zaten nerde kötü şarkı varsa çok izleniyor. Ucuz malın alıcısı çok olur hesabı...
Yemin ederim sözlerinden bir bok anlamadığım şarkı. Kağıt kesiği acısı ile vicdan azabı ne alaka?
Hayır onu da geçtim. Şarkıyı söyleyen hormonlu kız şarkı sözlerini neden ağzında geveliyor? Sözleri anlamak için google'a baktım yazık.
Şimdi powertürk açtım orda denk geldim şarkıya.
80 milyon kere izlenmiş eşek osuruğu. sese değil semere bakıyor bazı ibneler.
Güzeller güzeli ses sanatçısı Aleyna tilki'nin eseridir.
başta çok sık dinledim, sevdim, sonra sıkıldım bir ara bıraktım, sonra tekrardan bir sardı. şarkının altyapısı çok iyi. iyi bir ses sistemiyle şarkıdaki ses renkliliğini ve derinliğini anlayabilirsiniz. o kadar basite indirgenicek bir melodi değil. emrah'ın yeteneği yadsınamaz. ozan doğulu'nun basit düz melodileri gibi değil şarkı. popülerliğin verdiği bir antipati oluşturdu insanlarda, o da normal. Şarkı tam catchy bir şarkı. Sözlerin çok derin olması gerekmez, tekerleme gibi olsun, sözler şarkıyla uyumlu olsun yeter.
Bu ritimde bir sarki abd'de ciksaydi dunya dinliyordu.. aleyna tilki'de yeri rihanna olabilir bence.
sözleri makattan sallama gürültüden başka bir şey değil.
tek yandığım o klibe harcanan para keşke bir vakfa bağışlansaydı.
Klibe para harcanmamis ki 1 araba 1 yol 1 dans eden kiz.
Turk muzik sektorunun en masrafsiz klibi olabilir hatta .
Konya nın resmi ve milli şarkısı.
Kim ne derse desin spor yaparken muthis giden sarkidir.
(bkz: yine geldi tipini siktiğim)
Mazlumun ahı aheste aheste alınmaz. Mazlumun ahı aheste aheste çıkar. 16 yaşında normaldir böyle şeyler. Neyse.
izcivapsiz çınlımadır o diğer türlü türkçe özürlü birinin telafuz edeceği bir kelime değildir.
cevapsız çınlamayı tayfundan öğrendim. ilk defa görüyorum bu şarkıyı _.
rezil, haz etmediğim bir şarkı.

ayrıca tilki hanım "ızdırapsız çınlama" kısmını "ızgıvapsız çınlama" şeklinde söylemiyor mu sizce de?
Hiç dinlemedim.. hayatta tek övünç kaynağım diyebilirim
aslı ..ıcevapsııııızıçınlama" olan saçmalık. beyin sikmekte birebir.
sikindirik bi müzik beş para etmez sözler. 141 milyon izlenme sayısı. vay amuğa goyiim vay.
güzelim şarkıların, güzelim sanatçıların dinlenme oranına bak bir de bu...
hshhdhf şaka şaka.
Sevmem!