bugün

kim ne derse desin twitter'da binlerce insanı etkilemiş olan biri. üstelik şimdi yaptıklarıyla, yapmayı istediği oyunculuk alanında hayallerini gerçekleştirdikçe peşinden sürükleyeceği bir nesle ilham kaynağı olacaktır.

bu adamın yaptığı şeyleri küçük görmeye çalışanlar, ona oturduğu bilgisayar başında mütemadiyen saldırmak isteyen insanlara da sadece gülüp geçiyorum.

sadece şöyle düşünün: cerilevis bir alan açacak. yarın bir gün yönetmenler oyuncularını sosyal medya'da seçerse, bu bu adamın açtığı kulvardan olacaktır. sizin yaptığınız sürekli eleştirilerinizle olmayacak bu. cogito?
pucca nın gazabına uğramış er kişi.
allah yar ve yardımcısı olsun *
üçüncü kitapta bol bol kulaklarını çınlatıcaz.
artık her pazar vatan gazetesi alma sebebim olacak olan yazar. bugün aldım mesela, şu an okuyorum.
merakımdan yazıyor ve soruyorum; bu adam twitter fenomeni tamam.
dizi oyunculuğu, köşe yazarlığı bu kadar kolay mı peki?
burası türkiye.
hayırlı olsun o halde.
bugün vatan gazetesinde yazdığı yazı ile yarmıştır desem yeridir. adam yazmış abi...okuyun, okutun.
twitter'da kendisiyle ilgili olumlu düşünceler paylaşan kişilere ve onların düşüncelerini engellemeyip olumlu eleştiri olarak kabul edip kendini poh pohlatan ama tam tersin kendisiyle ilgili olumsuz bir eleştiri yapıldığı zaman blocklayan şişirilmiş twitter balonu.

bu kişi eleştiri kaldıramayıp vatan gazetesindeki köşesinde istediğini eleştirebilme özelliğini kullanması ise ayrı bir ironi. kendisi de çok iyi ironi yapar.

bu arada kıskanma adamı demeyin, zira kıskanmıyorum.
Kendisi bir Twitter fenomeni. Çok güzel ve komik tespitleri vardır, örneğin;

-"oğlunuz maalesef 10 binde 10 bin görülen "bütün kadınlar bana hasta ya" hastalığına yakalanmış.. üstelik tedaviye cevap vermiyor, üzgünüz.."

Ayrıca Vatan gazetesinde yazar, Harem dizisinde oyuncu, Pucca'nın da sevgilisi idi.
çok sağlam bi kullanıcı. çok severiz.
bir beyinsiz adam değildir.
Verdiği şu liseli pozu ile gönlümde daha çok yer eden oyuncu.
görsel

Pucca ile ömür boyu mutluluklar diliyorum. Tencere kapak uyumu hakim.
Ayrıca sonradan görme olduğunu belirtmeme gerek yok herhalde. Yazın, cesmedeyim ben yea diye bas bas bağırıyordu.
Anladık amk çeşme tatil yapıyorsun. Gören de mars a gitti sanır. Gittiği mekanlar da alaçatı daki kumrucular. Pehhh yesinler. Bir de yanılmıyorsam okan bayülgen ile ortak proje isindeler.

Okan da acun a kızıyordu salak salak işler yapıyor diye. Şimdi geldi kendisi aldı yanına birini..
Keza gani müjde de öyle. Harem diye dizi mi olur. Bir kere denk geldim berbat ötesi.. toplamış popüler kültür oyuncularını habire twitter ında dandik dizinin reklamını yapıyor..
Fox dizileriyle taşak geçip de şu an bence uyduruk olan dizide üstelik mehmet ali erbilin oynadığı bir diziye balıklama atlayarak coolluğunu - lere düşürmüştür gözümde.
vatan gazetesinde bu hafta yazmış olduğu yazı ile tebessüm ettirmiştir yine... http://pazarvatan.gazetev...9975#.USCp_3kFRK6.twitter
eleştiriye tahammülü olmayan, takipçileri tarafından götü kaldırılmış twitter ünlüsü. engellemiş yıllar yıllar önce beni yeni farkettim. o kadar umurumdadır.
edit: viralden de parayı vurmaktadır kanımca. hay bunu rtleyen gerzekleri napayım ben.
ölümden sonra sosyal medya çılgınlığına son noktayı koymuş olan yazar. sabah sabah iyi geldi...

http://pazarvatan.gazetev.../haberdetay.asp?hid=20156
her hafta birbirinden güzel yazılar yazan yazar. http://pazarvatan.gazetev.../haberdetay.asp?hid=20254
Harem dizisindeki antipatik tavirlarini gördükce iyice midemi bulandiran kisilik.
Ayrica eminim ki harem dizisinde oynamasaydi twitter hesabindan dizi hakkinda yardiracakti.
twitter'da yedirdiğim laflardan sonra beni engellediğini az önce fark ettiğim kıçımın fenomeni. gani müjde efendi de engellemişti beni zamanında, aynı geri zekada buluştuklarını bir kere daha kanıtlamış oldular.
harem dizisindeki pepelek mal karakteri oynayan adam. *
eskisi gibi yazmasa da gülümsetir. biraz daha genel biraz daha ciddi mi denir yoksa ciddiyet ve yapaylık arasında mı gitmeye başladı denir öyle bir şey.
Twıtter fenomenı olmasının dısında sacma bulup okumadıgım Pucca kıtaplarına baslamamla bırlıkte kısısel olarak sankı tanıyormusum gıbı gelen ve sevgısıne , davranıslarına hayran olup asık oldugum pek tatlı asabi insandır kendılerı . PIs pucca adamın burnundan getırmıs.
(bkz: ömür törpüsü)
Köylü güzeli adlı diziden de bir rol kıvırmış, hadi bereket versin, öyle böyle topladı köşe oldu. Gözümüz yok. Güle güle ye.
twitterdaki saltanatı sallanmasa da rol aldığı abuk sabuk dizilerle karizmayı epey çizdi. sadece 140 karakter de karın doyurmuyor haliyle biraz televizyondan da sebeplenmek lazım ama olmuyor maalesef. sevgilisi puccanın her kitabı binlerce satarken onun daldan dala tutmayan işler yapması üzücü. 5-10 sene sonra ana haberlerde sanal alem yalan alemmiş şeklinde yetkililere seslenirken görebiliriz.
Pucca gerzeginin eski askitosu.