bugün

ne acayip diziydi, ne boş vakit geçirmişim dediğim dizi. iyi güzel ama boş vakit geçirmelik dizi.
pembe ve ailesinin ingiltere'ye gitme kararı aldığı bölüm şu an show max'da yayında olan dizi. beter ali ve götingenli ethem pembe'nin evine gidiyor şu an. pembeler de ingilizce gramer çalışıyor.
Yeryüzünün en iğrenç en insan zekasına hakaret tv şeysidir.
görsel
yapacak bi şey bulunamadığında ve artık kaybolan mahalle havası özlendiğinde izlenebilecek süper ötesi dizi.
sıcacık lan. eski evler falan süper.
Çekilen yerin şimdiki fotoğrafları;

görsel
görsel
görsel
dizinin çekildiği mahalleyi biliyordum da şimdi fotoğrafı görünce google haritaların sokak görünümü ile dur bakim mahalleyi bir dolaşayım dedim. ana bir de ne göreyim bu iki bina sokak görünümünde sansürlenmiş neden acaba.

görsel
Bu mahallede yaşamak istiyorum. Şu an show max da oynuyor. Dertleri tasaları kendi aralarında. Hareketli her defasında da. Akşam olunca çalgı çengi. Nerede bu mahalle olum.
görsel
Gırgıriye'nin tv dizisi versiyonu.
Zengin koca isteyip de, ethemle evlenmeyen bir adet pempe romanı vardır.
ben hayatımda bu kadar itici bir dizi izlemedim hayatımda. iğrenç lan.
Zamanında çok eğlenceliydi.
netflix bu işe el atarmı acaba?
Reyiz bu işe izin vermez bilmez misin be ferat...
Kalmadı böyle diziler.
suda balina yan gider.
küçükçekmece'deki bir mahallenin ismini taşıyan dizi.
Şuan game of thrones izliyorum. Biter bitmez buna başlayacağım. En son çocukken izlemiştim.
Kekoların izlediği keko dizisi.

Bunu izleyen sanat düşmanlarına Netflix’i 10 yıl engelleyeceksin.
küçükçekmece'deki mahalle ile eski bir dizinin ortak ismi.
Başlığı görür görmez dizi intro müziği kulaklarımda çalmaya başladı. Ulan ne günlerdi be ananı avradını hüzünlendim şuan.
eğlenceli, vakit geçirmelik bir eski türk komedi dizisi.
dizinin çekildiği ahşap ev 2,8 milyon liraya satılmış

görsel
küçükçekmece'de bulunan, merkezle birleşik bir mahalle.