bugün

(bkz: serdar özkan)
son iki maçtır süre almayan oyuncu.
5 eylül 2010 türkiye fransa basketbol maçının son çeyreğinde attığı üçlüğün ardından kameranın zoomlamasıyla tanıdığım oyuncu. basketbol izleyicisi olmadığım için ne hangi takımda oynadığını bilirim ne de nasıl oynadığını. yalnız dikkatimi çeken bir şey var. bu herif bayağı bayağı yakışıklı lan! yakışıklı basketçi kariyeri denen şeyin lisedeki okul takımı kaptanlığından ibaret olduğunu sanırdım. yanılmışım. burdan selam ederim kendisine * *

(bkz: baba kız diyalogları/@haziran)
ilk kez gördüğüm ama görür görmez de şu ana kadar nasıl hiç dikkatimi çekmediğini anlayamadığım oyuncu. **
(bkz: en zayıf halka)
mümkünse oynamasın denilen oyuncu. fransa maçında sinan'ı* perdelemesi gerekirken o orda pota altlarında dolandı. hani son çeyrekte değil başlarda maçın kritik anlarında girse oyuna maçın içine edecek, o derece. ayrıca neresi yakışıklı, yapmayın etmeyin.
şutları daha keskin olursa nba'de (kyle korver gibi) iyi bir görev oyuncusu olabilir.
bu yıl yeniden efes pilsen de oynayacaktır.

görsel
görsel
turk basketbolunun serdar özkan`i.
fark ister karşı takımdan ister bizim tarafımızdan açılmış olmadığı sürece kenarda oturup maçı en önden izleyen ve oyunda ter döken arkadaşlarıyla aynı prime layık görülen otura otura para kazanan kızlar tarafından ki bunlara bnde dahilim tüm egosu tatmin edilen , hoş insandır. Sırbistan maçından sonraki sevinci de görülmeye değer eski bir yetenektir .
87 doğumlu olmasına ohalarla tepkiler verdiğim kişi .
fazla yakışıklı çok fazla.
survivar merve'nin pas vermediği eleman.**
ondan çok şey bekleniyordu neredeyse çocukluktan milli takıma alındı ama hala istenilen gelişmeyi gerçekleştiremedi.atlanta seçti sonra biraz daha pişsin diye saldı avrupa ya umarım ondan beklenilen oyunu bir gün ortaya koyar.
kollarıyla beni ezmesini istediğim basketbolcu.
survivor merveyle birlikte olduğu dedikodusu çıkan ama öyle bir birlikteliği olmayan milli takım aynı zamanda efes oyuncusu .
ona yeteneksiz diyen insanlarıda öldürmek istiyorum ayrıca .
adam 87 doğumlu onun kadar mısın ? hayır . o halde konuşma !
sinan güler'den sonra twitter'a bulaşan 2. efes pilsen oyuncusu.
o da şimdi her anını bizlerle paylaşmakta, eksik olmasın.
igor rakocevic'e verilen şans bu adama verilseydi cenk bile her maç 3-4 sayı ortalamayla oynayabilirdi. öyle bir adamdır işte... yetenekli midir? evet yeteneklidir. ama mental olarak inanılmaz zayıftır. efes pilsen alt yapısında ve alt yaş gruplarında milli takımlarda coachlarını sikine takmayan bir adamdan da mental olarak gelişme kaydetmesini pek bekleyemezsiniz. en son kerem tunçeri de kendisine kocaman bir kaya fırlatmıştır.
şebnem ferah ile flört ettiğini duyup şu saatte şaşırmama neden olan pek sevdiğim insan .

p.s : napıyorsun cenk sen ya ?
sevgilisi olan şebnem ferah'tan 15 yaş küçük basketbolcu.**
basketbolun aydın yılmaz ı.
birlikte olmadığı insan kalmadığını düşündüğüm basketbolcu. merve oflaz, şebnem ferah, sine büyüka, naz aydemir. aklıma gelmeyen tonla daha vardı. hatırlayamadım şimdi.
türk basketbolunun en büyük balonlarından biridir.
şebnem ferah ın izmir konserinde sevgilisi şebnem ferah a şebo evlen benimle pankartı açarak evlilik telifi eden basketbolcu.
beni hayata küstüren adam. hayır bu adam profesyonel hayatı boyunca ortalama 2 dakika süre alıp, efes pilsen ve milli takım kadrosunda yer alabiliyor. bunun yanında kendisine bir porsche alabilecek parayı kazanabiliyor. hiç abartmıyorum kendisine verilen 2 dakika sürede ondan çok daha yararlı olabilirim. en azından saçma şut tercihlerinde bulunmam. ama kendime bakıyorum üniversiteden mezun olmuş ve iş arayan bir mühendisim. allah benim belamı versin bu kadar kötü basketbol oynadığımı bilmiyordum. cenk akyol bana bunu gösterdi...
sadece milli takım aday kadrosuna alınması ile gün içinde twitter'da TT olması muhtemel sporcumuz.
bugün ukrayna maçında kendine "tırt" diyenleri tırtlatmıştır.
maçın adamı ilan edilmiştir. *