bugün

çüküyle yapmadığı için problem teşkil etmeyecektir.

az önce cenabet olarak bir pilav yapmışım parmaklarını yersin. tadı da güzeldi.

ed: yediği ayarlardan sonra silip kaçmış. başlığı ben açmadım ulan!!
normal insandır. cenabetlik yemeği cebanet yapmaz, yemek yapmadan önce eller yıkandıysa sorun yoktur.
(bkz: buyrun benim)

kendi yaptığım yemekleri afiyetle yiyorum.
(bkz: hassiktir diyorum)
(bkz: hristiyanlar ne yapsın)
Ufak bir feto tarzı sezinlenen durumdur. Ayrıca dini inanışı ne olursa olsun temiz yapılmış yemek yenir. Yeter ki hijyen kurallarına dikkat edilsin. Kişinin dini onun elinden yemek yenmeyeceği anlamına gelmez. Yurt dışında olsa ayva yemekten başka çaresi olmayan yazarın açtığı başlık türüdür.
eğer yemeği yiyebiliyorsa, midelidir.
dışarıda yemek yenileceği zaman aşçının yada ne bileyim yemeği yapan kişinin cenabet olup olmadığını nerden bileceğiz peki. dükkanlarının önüne tabela asmaları lazım 'çalışanlarımız cenabet değildir' diye.
(bkz: gusül abdestli bay-bayan elaman aranıyor)
bunu söyleyen fransız restoranlarına gidip ergenlikten beri cenabet olan aşçıların yaptığı kurbağa bacaklarını afiyetle yiyen biriyse işte bu büyük bir ironidir.
cenabet insan ile yemek arasında hiç bir bağıntının olmadığını bilmeyen yazarın açtığı saçma içerikli konudur.
bu nasıl bir kafa yapısıdır yarabbi dedirten söz öbeği

arkadaşım kişinin gayrimüslim olması bu adamın hiçbir şekilde temizlenmiyor yahut banyo yapmıyor olmasını gerektirmez... Adam sanki sürekli cinsel organı dışarıda ereksiyon halinde... adamın iğrendiği duruma bak... Gayrimüslim'de olsa müslümanda olsa insan insandır. Temizliğine dikkat ediyor. Hijyenik şartlarda yemek yapıyorsa her türlü yaptığı yemekte yenir.
son derece ilginç bir düşünce. böyle düşünenlerin anneleri ya da babaları ya da bir tanıdıkları cenabet halde yemek yapmışsa ne olacak diye düşündüm bir an. olur ya insanlık hali banyo falan yapamamışlarsa...
anne'nin muayyen günlerinde yaptığı yemekleri de yemeseydin o zaman bre hımbıl! dolmaları börekleri görünce aklına allah kitap gelmiyor değil mi? gergedan yavrusu seni..