bugün

Yıllardır çok büyük keyifle takip ettiğim - klişe tabirle - "ünlü modacı". Dürüst, samimi ve net üslubuyla zavallı ülkemde sayılarının çoğalmasını istediğimiz kişiliklerden. Öz eleştirinin kitabını yazan şeffaf şahıs. Ne zaman bir sohbet programında denk gelsem ya da bir ropörtajını okusam sanki benim iç sesimmiş gibi hissediyorum kendisini. Ve tuhaf bi şekilde sanki bir yerde karşılaşmışlığımız, bi kahve içip iki lafın belini kırmışlığımız varmışcasına tanıdık, bildik geliyor sesi ve fikirleri. Şu sıralarda - ya da belki daha eski tarihli ve ben yeni haberdar oluyorum - cemilipekci.com.tr adresinde birbirinden şık ve orjinal tasarımların yer bulduğu web sitesiyle bir kez daha beğenimi kazanan güzel insan. Online sipariş verebiliyor olmamızın yanı sıra - ilk ağızdan edindiğim bilgiye göre - 46 bedene kadar da ürün bulabilmekteymişiz. O zaman yaşasın şişman kardeşliği ve yaşasın rejim bozulan akşamların doyumsuz coşkusu : )))
bodrum da böcek ısırması nedeniyle devlet hastanesinde 4 saatlik operasyon geçirmiş olan modacı. hastane imkanlarının sınırlı olduğunu, ancak azimle çalışıldığını buyurmuş. ayrıca sıra bekleyenleri görünce yardım kampanyası düzenleyeceğini söylemiş kendisi.

gerçekse helal olsun, bekleyelim bakalım ne yapacak...
bu tarz benim yarışmasında jüri olarak görev alan, tarzına hayran olduğum insan.

ilk bölümde giydiği mavi gömlek kendisine çok yakışmıştı. bordo renklerden ziyade mavi giymeli.

üstelik o nasıl bir zekadır ki , inceden inceye dalga geçiyor ama kimse anlamıyor. müthiş bir insan.
türkiyenin ünlü moda tasarımcılarındandır.
tv de bu tarz benimadlı programda erkek yarışmacılara bakışı ile bir kez daha gay liği sorgulamama sebep olan adam. resmen sulanıyor. demek ki ne kadar büyük, zengin ya da ünlü olursa olsun fark etmiyor.

bir dizide geçmişti. bir gay şöyle diyordu: tek eşli olmaya bu kadar sadık olsa idik; heterolardan bir farkımız kalmazdı.
iğrenç yaratık. Cinsi ne bunun?
gelinlik giymeden evlenmeyeceğini söyleyen canlı.
en stil sahibi ibnelerin başında gelir...
bu tarz benim programı gibi bir rezillikte daha ne kadar devam edecek merak eden.
muhafazakar homoseksüel.
şu an 66 yaşında olan zat.
Cinsel tercihiyle insanların ağzına sakız olsa da.bir çok yardım kuruluşuna milyonlarca yardım yapıp bunu mümkün olduğunca saklı tutan başarılı modacı.
katli vaciptir.
geçirdiği by pass ameliyatından sağsalim çıkmış. geçmiş olsun kendisine.
kalbi güzel, dosdoğru, harikulade bir insan...
modacı falan filan zırva. fakat eşcinselliğini türkiye gibi muhafazakar bir ülkede, milletin gözü önünde yaşaması takdire şayandır. zeki müren rahmetli bile;"oo ben kaç tane karı düzdüm," demiştir, bu korkudan.
Diğer şov yapan ünlülere gore daha iyi bir yere sahiptir. Samimidir.
piyasada ve televizyonda delikanlıyım diye geçinen ibnelerden daha delikanlı adam. ben temiz kalpli ve bilgili bir insan olduğunu düşünüyorum.
seruma serom deyişi hala kulaklarımda.
böcek ısırmıştı.
acayip kültürlü bir adam bir oturun dinleyin derim.
görsel
--spoiler--
“Kadınları tanıdıkça eşcinsel olduğuma şükrediyorum”
--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
ibneligine kılıf aramasin.

kadinlarda ona bayilmiyor zaten.tipsiz sey.
south park'taki Mr Garrison'a birebir benzeyen kişi.
keşke ibne dediğiniz şu insan kadar delikanlı olabilseniz!

görsel