bugün

https://www.youtube.com/watch?v=f9tq8bfJB-U
kendisi Türkiyenin ilk astronotudur.
Bu adam mümkünse reklam filmi yapmasın. Zerre komik ve güzel değil bu adamın reklam filmleri. Tamam zamanında doritos, opet felan vardı ama artık saçma sapan espriler yapıyor. Yok altınları felan takmış boynuna, bu ne amk!
Bodrum'daki lüks evinin aidatı "12 bin tl"cik olan komedyen.
Ne zaman bi dernek ya da ödül gecesinde konuşsa; " bugün tek müsait komedyen bendim o yüzden beni çağırdılar" şakası yapan komik adam.
espri yetenegini zekasiyla bulusturmus ovunulmesi gereken bir karakterdir.
görsel
ali baba ve 7 cücelerini merakla beklediğimizdir. pek yakında da güzel yerlere dokunmuştu ayrıca. beğenmemek için bahane aramayın amuhagoyim.
louis ck, ricky gervais, jerry seinfeld gibi komedyenlerden espri çalabilecek yeteneğe sahip; pek yakında, yahşi batı gibi çoooook başarılı filmlere sahip komedyen.
bazen stand-up'larında ya da röportajlarında yaptığı şu fakirlerle dalga geçme esprilerini çok abartan komedyen.
seviyoruz eyvallah abicim de yani şimdi ironiyle dalga geçme mi yapıyorsun ne ediyorsun bilemiyor insan yani, gel bunları bence yapma dinle şu kardeşini.*
yeni çektiği film " ali baba ve 7 cüceler " umarım " pek yakında " filmi gibi reklamlarla veya reklamcıklarla dolmaz.
her sahnede ya pepsi ya da turkcell reklamı görmekten filmi izleyemedim. tamam sponsor olunur da her 5 sahnede bir reklamımızı yapacaksın da denmez ki.

kendisine twitterdan bunu söylediğimizde beyfendi " tavsiye kabul edilmez." şeklinde geri dönüş yapmıştır.

kendisini çok severiz, orası ayrı. gene gidicez filme.
Yeni filmi muhtemelen en kötü filmi olacak olan komedyen.
Türkiye'nin en komik adamıdır. Evet.
Bi şey olmuş bu adama. ya bezmiş, ya doymuş ya beyin travması geçirmiş ya da çok büyük dertler içerisinde.

dün akşam üç adam mıdır üç mal mıdır nedir TV8'deki o talk show'da izledim, bildiğimiz cem yılmaz'ın yerinde yeller esiyordu:donuk, ilgisiz, kafası başka yerlerde. hadi program icabı biraz ağır adam takılayım demiş olabilir ama o garabet esprilerin seviyesi neydi öyle? diğer üç uyuzun insanı uyuşturan esprilerinden etkilendiğini düşünmek istiyorum.
Bir yunus karaca değildir.
Boşuna bok atılmasındır. Bu adam kadar kaliteli komediyen türkiye'ye zor gelir. Sosyal medya zaten adamın sahnesi değildir.
Çok akıllıdır ne etliye ne sütlüye karışır ve bence sanatçıda veya medyatik olan şahısta böyle olmalıdır. Bu konuda kendisini çok takdir ediyorum çok ağır adam.

Severiz kendisini her insan her zaman %100 ile oynamaz yaşamaz. Onunda inişleri çıkışları olacaktır elbet gerçi ben şimdiye kadar inişine hiç rastlamadım ama olabilir yani.
yaptığı işte dünyanın en iyilerinden olan usta.ü
filmlerinde genelde mizahi karakterleri oynamasına karşın sert rollere daha çok yakıştığını düşünmekteyim.
Hiç komik bulmayanlara kızların direkt verdiği komedyen.
yurtdisinda dogmus olsaydi su an dunyanin tanidigi bir isim olurdu dedigim basarili komedi ustasi.
Kendi söylediğine kendi gülen insan.
Komedyen olduğu söyleniyor ne kadar inanmasam da.
vasat bile olamamış komedyen denilen insan. ne kadar inanmasam da öyleymiş evet.
çok komik, hatta en komik komedyen desek abartı sayılmaz.

kendisinin, türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi komedyeni olduğunu kabul etmeyen gerizekalılar elbet olacaktır. dikkate almayınız...
Twitter'da fake hesaplar tarafından takip edilen kişi , ha komik mi komik .
zeki ama kutsala saygılı olsa daha iyi olur.herşey mizah konusu olmamalı.