bugün

sikseler izlemem.
soksalar izlemem.
sikseler izlerim. göt bu lan sonuçta boru mu amk.
geçen haftalarda lise arkadaşlarıyla buluşup gittiğimiz film*
onca eleştiriye rağmen bazı sahnelerinde hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum çok tatlı bir film olmuş aslında.
küfür yok denecek kadar az ama full bel altı çalışılmış. ben eğlendim zaman geçirmelik izlenebilir.
nasıl oldu da oscar'a aday dahi gösterilmediğini bir türlü anlayamadığım film.
pekala , öyle rezil bir film değil. az buçuk insanı güldürebilecek bir film. gerçi beni güldüremez o ayrı ama ;
lütfen cem yılmaz ile kıyaslamayın şu adamı.
incicilerin gazabına uğrayıp imdb listesinde en kötü 10 film arasında yer alan komedi filmi olmaktan muzdarip şahan gökbakar yapıtı.
bugün izleme fırsatım olan film.

filmin hayata bakış açımı değiştirmesini veya sosyal içerikli kuvvetli mesajlar vermesini beklemediğimden, gayet keyif alarak izlediğim filmdir. ulan bu adamın filmine zaten gülmek, birazda olsa neşelenmek için gitmiyormuyuz herifte hakkını vermiş işte tüm salon kahkahalarla güldük.
malum ortamlara düşen film.
internete düşmüş olan film. izleyelim bakalım...
dvd'si çıkmış, dünya'da son yıllarda çekilen en kötü filmdir. sinemaya giderek gişesine katkıda bulunmam ise beni kendimden tiksindirmeye yetmiştir.
şahanın recep ivedikten sonra "tırt" kaldığının resmi olan film.
gayette güzel bir filmdir. Güzel dediysek yanlış anlaşılmasın eğlenmek ve gülmek için keyifli bir 2 saat geçirmek için güzeldir.
dandik filmmiş. bu film mi cem yılmaz'ın filmleriyle kapışacakmıştı da inciciler 1 puan vermiş. hala söylüyorum cem yılmaz'ın filmleri Türkiye'nin en iyileri arasındadır. şahan sadece osursun kussun.
sosyolojik tespit yapmak için bire bir olan film. hani bir geyik var ya "ulan bu akp'ye kimse oy vermiyorsa nasıl iktidar oluyor, kim oy veriyor bu akp'ye abi". işte bu geyikle karışık anketin sonucu bu film. bu filme çevremdeki kimse gitmemiş 3 milyon izlenmiş, çevremdeki kimse akp'ye oy vermemiş ama akp %49 almış.
insanı gülmekten altına sıçırtan enfes film.
fazla beklenti içine girmeden izlediğim ve beni güldüren film. kısaca amacıma ulaştım, gerisi hikaye.
türkiye'de yapılan filmlerin kalite ortalamasına göre hiç de kötü olmayan film...
altın bamya ödülünü bu sene toplayacak film. ben hayatımda bu kadar kadınların itin götüne sokulduğu film görmedim.
anne tasvirini çok güzel yapmış film. bence gayet başarılı.
şahanın cem yılmazın gösterisinin , altında kalan flimi.
sinema salonundan çıktığımda bana kendimi enayi gibi hissettiren film. çok daha iyi filmleri görmezden gelip popüler adamların dalga geçer gibi, özenmeden çektiği böyle filmlere gidip de pirim veren bizlere müstehaktır.
o kadar eleştiri alınca gerçekten çok dandik sanmıştım. bugün izledim ki türkiyede çekilen çoğu komedi filminden daha iyiymiş. bazı sahneleri tekrar tekrar izlenip gülünebilir.
tarkovski sinemasının beklentisiyle izlenirse beğenilmeyecek film. eğlenceli, güldüren bir film işte. ne bekleniyor anlamadım.
bu kadar kötülenmesinin en büyük nedeni büyük bir hata yapılıp cem yılmaz'ın gösterisiyle yakın zamanda vizyona girmesidir. çok farklı kulvarlarda olsalar da söz konusu iki komedyen olunca ister istemez karşılaştırma yapılmaktadır, kimin galip geleceğini söylemeye gerek yoktur.