bugün

cübbeli hoca nın vaazı.
buyrun efenim.

http://www.youtube.com/watch?v=YjsKn85PsM0
cübbeli ahmet hoca' nın en doğru, en isabetli vaazıdır.
http://www.sansursuzhaber...gerdek-gecesi-oldu_324587

(bkz: 8 yaşındaki gelin gerdek gecesi öldü)

bunun hesabını kim verecek hoca kadınlar mı ?
asırlardır yok saydığınız "mehir" olayını bile örtüğünüz aç açık bırakıp sokağa atığınız kadınların hesabını kim verecek hocam diye sorarlar.

not; cübbeliyi severim komik hocadır. biraz rahatsız olmasam daha sayıştırırdım özelikle mehir olayında başka sefere artık. link neden çıkmıyor bilmiyorum .
vay amk vaazıdır. la kadınlar eşeklerle mi ilişkiye giriyor da cehenneme kadınlar gidiyor. zina tek başına yapılan bir şey mi ki kadınlar yanıyor hep? siz çükünüze hakim olmayın, sonra da yanan kadınlar olsun amk. erkeklere huri mi verilecek peki kadınlar cehennemde yanarken?

müslüman uyuma; seks kadın ve erkeğin birlikte yaptığı bir aktivitedir. yanacak olan varsa erkekle birlikte yanacak kadın. ha yok, erkek sadece erkek olduğu için bu durumdan yırtabiliyorsa ben yarın istanbul'a gidiyorum ameliyatla erkek olmak için.

son olarak; sizin o bakış açılarınızı silkeyim. her boku kendileri yiyip işlerine gelen ayetlerle kendilerini savunanlara götümle bile gülemiyorum la. her türlü pisliği yapın ama yanan kadın olsun he mi?
geçen seni karılarla jetskide görmüşler usta
"cennet anaların ayakları altındadır." hadisi şerifiyle konu kilit olur.

ilkokul mezunu hocamızın da gerçekten toplum üzerine yorumları, yönlerdirmeleri değindiği konular gerçekten çok ilginçtir. "bela okumayın" diyor tek derdin bu olsun be hoca. ırakta suriye müslümanlar ölüyor bir sürü fakir insan sefaletten sürünüyor bunlar bela okusun mu okumasın mı derdiniz tartışacağınız şey bu olsun. gerçekten çok önemli tabii. diğer yandan kimi hoca ayda 600 bin alır kimisi 10 bin alıyorum der asıl kazancı 80 bin çıkar. sonra da gelir cehennem ehli ekseriyetle kadınla doludur diye milleti kadından soğutmaya sözde "zina"dan uzaklaştırmaya çalışır. o ufak batıl yetişme şartlarında şeytan olarak gördüğü kadınlar önce bir çocuğu doğurur, o çocuğun hayatı olur, o çocuğun şefkat, sevgi yaşam kaynağı olur. eğer siz daha bir kadınla konuşmaktan, hal hatır sormaktan, el sıkışmaktan o kadınla zina etmeyi düşünüyorsanız sizin düşünce yapınnıza da geçmiş olsun senin akıl sağlığınıza da geçmiş olsun dünya görüşünüze de geçmiş olsun. o halle zaten ancak sakal uzatılıp cübbe takılıp hoca görüntüsüyle dolanılır 24 saat ibadetten konuşulur. ondan sonra da "batının oyunları", "batı gelişmiştir", "bilim geçicidir öleceğiz zaten", "öbür dünyada cenneteyiz, öbür tarafta onlar çekicek" dersin müslümanların öldürülmesine, dünyaya tek bir eser, bilgi kaynağı, teori bilimsel sanatsal bir şey bırakamadan gitmelerini de kınarsın işte bu kadar basitleşirsin. son söz olarak diyeceğim o ki camii ye girdiğinde bir yanda ilim öğrenenleri bir yanda kuran okuyanları görüp ilim öğrenenlerin yanına gitmeyi tercih eden bir peygamberin ümmeti bu kadar boş yorumlar yapmamalı, bu kadar cahil kalmamalıdır.
Diyen adam sunu da unutmasin; cehennemin cogu sahtekarlik yapan anlattigi ile yaptigi bir olmayan sakal uzatmayani fasik ilan eden kredi karti kullananai kafir ilan eden her ne hikmetse fatih carsambada kendi ihvanin satis yaptigi her dukkanda kredi karti gecerlidir tabelasi olmasina ragmen aykirilasan, hapise girdiginde fetoya yalakalik yapan dinini iki dakikada satan, sohbetlerinde peygamber efendimizi hirma agacindan yapili sedirde kalir diye anlatip.millete hos gorunen, iki kendisine ait villasi olan'lar varken cehennemlikler kimler acaba ?
sonuna kadar izlenmelidir.
Cübbeli hoca bonzai çekmiş sonra başlamış
konuşmaya.