bugün

-haydi boşmollah.
obaa, sıcakmış nan.
boş yer kalmadı deyin ne olur.
usta cennetin yerini tarif etsen beni buraya gönderdiler yabancısıyız da buranın.
hayır hayır ben cennet demiştim haayıır.
giriş anında arkadan ruhani bir ses gelir ama o ses müslüm babadandır; son pişmanlık neye yarar...
(bkz: what the hell)
"ulan yazılanların hiçbiri mi komik olmaz" dediğim başlıktır. Mizahınız 0 lan.
demek doğruydu o söylenenler.
keşke, hiç ölmeyecekmiş gibi zevklerim, entel doyunlarım peşinden koşmasaydım ve amaçsız oyun eğlence için varolduğum zannından sıyrılıp insaflı bir akıl vicdan ile elçilere kulak verip uysaydım.
(bkz: bu da mı gol değil)
tahmin etmiştim lan.
sonunda geldik.
Bir şans daha istiyorum. (Hepinizin yerine söyledim lan)
hmmmm güzel ısınıyor. (bkz: yoğuşmalı mı)
bu odunlar yaş yalnız..
- çıkış ne tarafta?
(bkz: ateş seni çağırıyor)
-yetiş, himmet et cübbeli hocam.
Dünyası çok iyiydi ya birde cehennemi kaldı.
(bkz: sobaya yakın olan ısınır)
hepsi montaj.
bir arkdaşa bakıp çıkacaktım.
+hocam burası alttan ısıtmalı mı ?
''6:27 - Onların, ateşin üzerinde durduruldukları zaman: "Ne olurdu dünyaya döndürülseydik, Rabb'imizin âyetlerini yalanlamasaydık da müminlerden olsaydık" dediklerini bir görsen!

35:37 - Onlar, orada şöyle feryad ederler: "Ey Rabbimiz! Bizleri çıkar, yapageldiklerimizden başka salih bir amel yapalım." (Onlara): "Size düşünecek olanın düşüneceği kadar bir ömür vermedik mi? Hem size uyarıcı da gelmişti. O halde azabı tadın. Çünkü zalimleri kurtaracak yoktur." (denir).

67:10 - Ve derler ki: "Eğer biz dinleseydik, yahut düşünüp anlasaydık şu çılgın ateşin halkı arasında bulunmazdık!"

18:29 - Ve de ki: O hak Rabbimizdendir. Artık dileyen iman etsin, dileyen inkâr etsin. Çünkü biz zalimler için öyle bir ateş hazırlamışız ki, duvarları, çepeçevre onları içine alacaktır. Eğer feryat edip yardım isteseler, erimiş maden gibi yüzleri haşlayan bir su ile cevap verilir. O ne kötü bir içecek ve ne kötü bir dayanma yeri! '' ayetlerindeki gibi cümleler sarf edeceklerdir.
birader kıble ne taraftaydı ?
kaç kişi alır la burası .