bugün

Allah böyle bir eş nasip eder mi arkadaşlar?
Sadece soruyorum..
Blue Jasmin kariyerinin tepe noktasi olabilir.
Dünyanın en Karizmatik kadını olabilir.
43 numara ayaklara sahip oyuncu.
aslında güzel olmayan, aşırı makyaj ile güzel diye yutturulan oyuncu.
Kraliçe olarak performansı ile hatırlanır.

(bkz: elizabeth 1)
kaliteli olduğu belli olan kadın.

türkiye şubesi için;

(bkz: gülse birsel)
Kılıktan kılığa rolden role girip büyüleyen aktris.
süper bir hatun. kendisine çok benzeyen sarışın mavi gözlü bir kadınla kısa süren bir ilişkim olmuştu. cate blanchett'i ne zaman görsem aklıma o kız gelir.
bugün doğum günü. 49 demiş.

https://www.imdb.com/name/nm0000949/?ref_=nmmi_mi_nm
Çok iyi, çok güzel, nerdeyse kusursuz, ancak... Evet, ancak. Bana nedense robotları hatırlatıyor, insan yapımı, duygusuz. O robot da şuradan geliyor:

görsel

Evet, I, robot filmi. Kaç yaşına gelirse gelsin o güzelliğinden bir şey kaybetmeyecek güzellikte, kusursuzlukta bir kadın. Ama, sırf o duygusuz yüzü nedeniyle beni kaybediyor... Daha doğrusu ben onu kaybediyorum. Evet.
ısrarla burun estetiği olmayarak orjinalliğini koruyan aktris.
Asaletin diğer adı. Bir yanı buz, diğer yani yanardağ kadının. En son filmi carol'da döktürmüş hemde öyle böyle değil...
yüzüklerin efendisinde elf rolünü çok yakıştırdığım eli öpülesi, saygı değer bir ablamız.
Yüzüklerin efendisinde gördüğümde çok büyülenmiştim.Şimdi yaşlanmaya başladı.Yinede asil bir ablamız.
Dünyanın en güzel en zarif en asil kadınıdır. Ondan Daha güzel olunabilmesini mümkün bulmuyorum. Eğer mümkün olsaydı onu da kendisi yapardı. Bir gün bir ünlüye benzemek için bi dünya estetik yaptıracak kafayı kırma düzeyine gelirsem hedefim kendisi olur herhalde duy sesimi blanchett sen gerçek bir elf kızısın
Cate Blanchett 1969 yılında Melbourne, Avustralya'da doğdu. Blanchett henüz 10 yaşında iken babası Robert Blanchett kalp krizinden yaşamını yitirdi. Kardeşi Bob bilgisayar mühendisi, kız kardeşi Genevieve Blanchett ise sahne ve kostüm tasarımcısıdır.
Yüzüklerin efendisi ve hobbit üçlemelerinin hemen hemen tamamında rol alan gözde aktris. Son röportajında eşcinsel birliktelikler yaşadığını itiraf etmiştir.
sürekli flood yaptığı "ekşi sözlük hesabı satmak" başlığı yüzünden bu hesabı silinecektir. satmaya çalıştığı ekşi sözlük hesabını da mail ile sedat'a yolladım (özel mesajlar dahil) o da silinecek.
Bu aralar Billboardlarda giorgio Armani'nin yeni parfümü si'nin yeniden reklam yüzü olmuştur.
elleri çok çirkinmiş de ellerini sevmiyormuş. yahu allah aşkına bebek gibi bir tenin, insanı özendiren elmacık kemiklerin, aşırı güzel gözlerin ve her şeyden öte asla engellenemeyecek bir asalet ve zarafetin var sen neyin çirkinliğinden bahsediyorsun.

bu kadının varlığı hepimize haksızlık.
bu kadınsa bizim gördüklerimiz ne sorusunu sordurtan kadın.
blue jasmine filmindeki rolüyle yine gayet başarılı bir performans sergilemiştir. ayrıca o filmde de her zamanki gibi gayet çekici görünüyor.
soylu görünümlü ve güzel olmasının yanısıra sağlam bir espri anlayışına da sahip olduğu belli olan oscar heykelciğine sahip ve onla dilediğini yapabilecek olan artist. http://www.spothaber.com/...f-fanteziler--171450.html
blue jasmin'deki rolüyle en iyi kadın oyuncu oscar'ı kazanmıştır.