bugün

görsel
7 sene önce derlenen videoya göre zırlarken bu süre içinde 2 yüzük kazanmış takıma liderlik eden oyuncuya laf söyleyebilecek kadar kuyruk yarası olanlar tarafından haliyle eleştirilen yazardır.

ayrıca kendisi güzellik uykusundayken nba maçlarına başlık açıp her anında sözlüğe yazmış biri olarak "kayıplara karışma" ifadesini de komik buluyorum.
gözüne soktuğumuz steps derlemesini izledikten sonra bile hâlâ kıvıran yenilen pehlivan.

eee, lebrick'in fundamental'ı diyordun; sahi, n'oldu ona?
https://www.youtube.com/watch?v=-6iibPJb-yo

2009'da yüklenmiş olan bu videodaki adamın fundamental'ının yüksek olduğunu savunan; karma ile adam olunduğunu sanan yenilen pehlivan.

lebrick'e gelirsek geçtiğimiz 7 yılda da durum değişmedi. hâlâ her driplingde, her turnikede ve her post up'ta steps yapıyor.
bir adamdan nefret etmeyi kendine felsefe edinmiş,spordan bu şekilde haz alan ruh hastalarına dert olan yazar..omo o lebrick,le balon..30 yaşındaki herifler bu şekilde tatmin oluyo,ilginç hakkaten
loser diye çemkirirken karmasından bihaber olan yazarlarca eleştirilen yazardır kendisi. nedeni de nba gibi bir arenada koca takımı tek başına taşımak durumunda kalmış ve kaybetmiş bir yıldızı savunmasıdır. bu yıldız son 5 senedir olduğu gibi seneye de finale çıkıp arkadaşlarıyla beraber 1 şampiyonluk daha kazanırsa o kelimeyi kimlerin ezelden hakettiğini hep beraber göreceğiz.*
benim fake'm. çok açık ve net. artık daha fazla gizlemenin anlamı olmadığını düşündüğüm, basketbol seven tarafım. ayrıca lebron iyidir.
ne olduğunu askerde öğrendiğim çok kullanışlı portatif vinç.
forbes dergisinin türkiye temsilcisi olan yazar.
-400 lerde olan karmasına bakmadan lebron james in tokatladığı takımlardan birini tutan taraftarlarca bok atılan yazardır efenim kendisi.

yazık la kimin taraftarıysa.
Sözlükte fazlalık. Gereksiz yer kaplıyor. Boşa oksijen tüketiyor. Her gün gelip saçma saçma basket maçlarına entry girip defolup giden yazar. israf.
inşaatlarda kum ve çimento taşımaya yardımcı olan bir tür makine.
bir zamanlar operatörlüğünü yaptığım yük taşıyıcı vinç.
yalnız şakaya gelmez. caraskalda hata affedilmez.

yazar diyorlar.
sözlükteki ender nba sever yazarlardan..ayrıca evlenmiş tebrik ederiz efenim,umarız bu durum yeni sezonda nba maçlarını takip etmesini etkilemez..zira sözlükte bir elin parmaklarını geçmiyoruz malesef..lebronsever olması ayrıca sempati duyma sebebimdir
-400 lerde karma sahibi olup da fake olmakla suçlayan yazarların nikaltında dolaştığı yazar.

yorumsuz...
iyi niyetli yazar.

Usenmemis 2 hafta once ozetini istedigim macin linkini atmis, helal hocu.
dün akşam sade bir nikah töreniyle evlenmiş olan yazardır. esas düğün ankara da, oradaki yazarlar ilgilenirse özelden yazsın davet edecem.*

edit: efenim düğünü ve balayını da hallettikten sonra 4 elle işine ve eşine sarılmış olan yazardır artık. aile reisidir, işi zorlu ve uzundur...
galatasaray taraftarının tebrik etme özelliği olamayacağına inanan bazı aklıselimlerce muhattap alınmayan yazar. en kısa zamanda kendini intihar edecektir...
(#20834794)(#20846670)
muhatap alınmaya değmez yazar. çelişkinin farkında mısınız. ayrıca her zamanki gibi özel mesaj içeriğini kendi sağduyusuzluğuyla çarpıtarak nickaltıma saçmalayan gslilerden biri.
çok cool yazar.

(#20820830)
çoluk çocuk zihniyetinde bayan yazarlara da katlanmak zorunda olsa da basketbol bilgisi iyi olan sınırlı sayıda sözlükçüyle tartışmayı seven yazardır.

bilen de yazıyor, bilmeyen de yapacak bişey yok...
Miami li ergen taraftar bir kiz olan benden bile iyi basketbol bilmez kendilerine kac kere agzinin payini verdim ben bile unuttum beyefendiye.
basketbol bilgilerini beğenerek takip ettiğim yazar. iyi yazmalar.
basketbol başlıkları ile saygı duyduğum yazar. iyi yazmalar.
öncelikle halem uçurulduğu kına yakacak olan kişidir.