bugün

yeni bir dizi. habertürk'ün haberine göre; "medyapım'ın "canım babam" isimli sit-com'da mehmet aslantuğ ile başrol oynayacak olan deniz çakır, aslantuğ'un güzeller güzeli komşusu olacak."
çekimler nisan ayında başlıyor. dizinin öyküsünde "mr. mum" isimli italyan projeden esinlenilmiş.
kızımdan duyduğumda beni en çok duygulandıran tamlama.
başrollerinde mehmet aslantuğ ile özge özberk'in yer aldığı, yakında show tv'de yayınlanacak olan sit-com tarzı dizi.
Teaserını ilk izlediğimde direk dadı'yı anımsadığım yeni show tv dizisi.
bu diziyi yapan türktür dedirtir.
(bkz: dizi yapmak)
tutmayacak gibi görünen sitcomdur. mehmet aslantuğ ve özge özberk kariyerlerine birer kara leke ekleyeceklerdir muhtemelen.
(bkz: canım babam demişsin ama dostum bu dadı yeaaw)
adını feriha koydum'la beraber show tv'nin daha önceden tutmuş olan dizileri yeniden piyasaya sürme çabalarının son halkası.
bu diziyi dadıya benzeten bi tek ben miyim acaba.
dünyanın en tembel cerrah karakterine sahip dizi.
yokluktan ve mehmet aslantuğ hatrına izlenebilecek dadı çakması dizi.
önceden yabancı dizileri uyarlar taklit ederlerdi.şimdi yerli dizilerin de takliti, çakması çıktı be sözlük.nerede yaratıcı senaristler diye hayıflandıran dizi.ısıtıp ısıtıp önümüze getirilen aynı şeyler.
basitlikten kırılmaktadır. çakmalıktan yıkılmaktadır.
Zaplarken bi 4 dk falan izleme gafletinde bulunup, yapmacıklığından, abartısından, basitliğinden dolayı da bir daha izlememeye yemin ettiğim, kendine bir de utanmadan ayle komedisi denilen dizi.
ispanyol Mr. Mom dizisinden uyarlanmış olan dizi. Fatmagülün Suçu Ne dizisi bitince reytingleri Ab'de tavan yaptı. 1 oldular.
Babam ; kendine ait bir eşyası kaybolduğunda bir de trafikte, çok gergin ve asabi olur. Trafikte korktuğu şey trafik polisi, en sinirlendiği şey ise, arkadan gereksiz yere çalınan korna sesi.. Bir gün seyir halindeyken ilerde kontrol olduğunu fark ediyor. elini emniyet kemerine atıp çekmeye çalışırken, ne kemer geliyor nede eli... Yavaşça diğer eliyle camı acıyor. Polis ciddi bir şekilde eğiliyor, kaş göz işareti yaparak.. - Bu ne ? diyor. Tabi ki benim babam dürüst, doğruyu söyler elbet.. -Seni görüp de gelene kadar, ancak bu kadarını yaptım.. Memur bey! demiş..
Canım babam... Ama şunu herkes artık çok iyi bilmesi gerekir. Söylemeye gerek bile yok. Emniyet kemeri ceza almamak için değil, kendi emniyetimiz için gerekli.. Tabi ki doğru bir şekilde kullanmak gerekir
En çok sevgiyi beslediğim ve belkide hayatta tek aşık olacağım kişi.