bugün

selena dizisindeki küçük kızların en büyüğü. kızıl saçları ve mavi gözleri var.

edit: gözleri mavi değilmiş demek ki gözlerine hiç dikkat etmemişim hakikaten subyanci mi oluyorum ne
25 nisan 1992 doğumlu Avusturya lisesinde şu an itibariyle Lise öğrencisi olan kızıl saçlı güzel. Bunun da fan sitesi var http://www.cansudemirci.com
türkçe konuşmasa türk olduğu anlaşılmayacak bayan oyuncu.
(bkz: kizil sac yesil goz)
25 Nisan 1992 doğumlu olan, naz elmas'ın küçük versiyonu.
Kızıl saçlı beyaz tenli 92 doğumlu bayan oyuncu.
(bkz: ozan ın sevgilisi)
bu kız büyüdüyse büyük halini çok merak ediyorum yapımcılar dizi bulun oynatın şu kızı.
olsa olsa çakma iskandinav olur bundan.
bugün nişantaşı semalarında bir kafede görülmüştür. oturduğu yerden herkese gülücükler dağıtan, şirin mi şirin, güzel mi güzel. öyle böyle değil, çok fena...
allah sahibine bağışlasa, o da ben olsam.
şöyle uzun süreli bir ilişkiye yelken açsak birlikte ne güzel olur, tey tey tey.
kızıl saç ve renkli göz takıntısı olan tiplerin kesinlikle beğeneceği hanım kızdır. oyunculuğunu geliştirirse ileride çok başarılı olacağını düşünmekteyim.
bir zamanlar anadolu'da filminde muhtarın kızı rolünde oynamış şahsiyet. muhtarın misafirlerine elektrik kesildiği için tepside taşıdığı kandille çay dağıttığı sahnede misafirler çaylarını alırken kendisine en az iki kere bakması sebebiyle beni uzun uzun güldüren sahnenin yıldızı hanımefendi.
ayrıca yukarıdaki entrylerde selena dizisinden hayranlarının kendisinin 18 yaşını geçmesi için gün saydıklarını görünce şaşırdığım 'ulan leon'u seyredince de natalie portman için de gün saymıştınız değil mi ulan şerfsizler' dememe de sebep olmuş hanım kızımızdır.
türkten ziyade daha çok fransıza benzeyen güzeller güzeli oyuncu...
Türk olduğuna inanmak, insan akıl sır erdiremiyor.

sihirli annem de çileğin sağındaki kız

görsel

görsel

selena da

görsel

şu anki hali

görsel

görsel

görsel

(bkz: evrim)
tv em'de neler oluyor hayatta isimli bir program yapan taş gibi hatun. ayrıca yukarıda bahsi geçen oyuncu ile de alakası yoktur.
ytü De karşınıza çıkabilir.