bugün

henüz çaylak olduğum için kendisini ve entrylerini henüz tanımadığım yazar.
insanın içinde olan ve çeşitli sebeblerden dolayı dışarı çıkabilen olgu.
zirvede bilmesemde "organizatör bu adamdır" diyeceğim insanlarla ilişkileri çok kuvvetli hoşsohbet insandır kendisi.*
1. nesilden olup sözlüğü hala bırakmamış ender yazarlardan.
hayat kurtaran yazar. ama sadece yazar değil.
isim ve soyadının ikisininde can olduğu kimsede daha güzel daha vurgulu duran isim.
can giderse beşiktaş'ın ocak ayındaki seçimlerine kadar gelmem. demirören seçilirse daha da gelmem.
#7087964 entry'sinde bkz'ı kaza izni gördüğüm yazar. sonradan düzeltti kafa izniymiş, korktuk bir an.
geçmiş zaman olur ki... romantik havamda değilim de, şöyle bir eski entrylerimi silmeye başlamıştım. bir sürü saçma sapan şey yazmışım. sonra sıkıldım silmekten. bir sene öncesine bakıp ulan ne salakmışım demeyince pek bir yol kat edememiş oluyor insan. ben her sene bunu demeye çalışıyorum. can'a zamanında haksızlık etmiştim. halbuki aynı okulda yüzyüze de gördüğüm bir insandı. ben de haksızlığa uğramış olabilirim belki, bilemem. neticede gereksiz olaylar yaşandı, ben de kaşıdım. baktım işte şimdi inbox'ıma, can halen moderasyon tarafından bende blocklanmış, birbirimize mesaj atamayalım diye. neredeyse dört seneden beri... kendi adıma söylemek gerekirse salakmışım be birader, şimdiki salaklıklarımı da seneye fark ederim herhalde, haksızlık ettim, kırdım, kusura bakma.
artık her ismin yanına eklenen ikinci isim mi yoksa ilk ismin devamı mı belli olmayan isim. türevleri de mevcut:
(bkz: han)
(bkz: su)
gece gece beni geçmişte yolculuğa sürükleyen, unutkan yazar.
nickaltımda çeşitli imalarda bulunmuştur. ilk maçta iyi oynadığımı (hadi süper diyelim), ikinci maçta burun ameliyatı! nedeniyle oynayamayacağımı, bunun kendisiyle hiçbir alakası olmadığını söylemiştir. şike yaptığım gibi bir anlam çıkıyorsa kesinlikle yalandır. şike falan yok takım arkadaşlarım. beni böyle işlere çekmeyin, beni böyle kişilerle de muhattap ettirmeyin. doğuştan kazanan takım'lıyım. beni hiçbir para takımıma ihanet ettiremez.
---bizim takımdakiler okumayı burada kesebilirler---

oğlum bora bora demişsin, verdiğin parayla ancak, kuşadasında yarım pansiyon motelde 2 gece kalabiliyorum. yol parasını da vermedin!
pazar günü telegolde görürsün valla beni.
birinci nesil, saygideger bir yazar.

hemen abim diye benimsedim, muhabbet ettik, hali saha zirvesinde sergiledigi ustun performansi ile alkislari haketti.

onumuzdeki ilk zirvede gorusmek dilegiyle, saygilar.
üstüne gidilmemesi gereken yazarcan. çekirge 1 zıplar, 2 zıplar demi.. diyecektim ama söz konusu kazanan takım olunca, çekirge boyuna zıplar yapacak bir şey yok.*
üstüne gidilmesin diyoruz, hani yanında olalım diyoruz taktık maktım ayaklarına giriyor. olmadı şimdi, tamam ilk golü taktın da, sonra ne oldu yahu . kazanan takım komple takmadı mı? 1 kere takmakla olmaz. takacaksan komple takacaksın.*
(bkz: haldun bilal üstünel)
transfer bombasını patlatmış -salca-.
adama özel mesaj attım cevap atmadı, bu kadar ciddiye almış lan transferde gizliliği.
sakatlığım sonrası lisansımı dondurdu kazanan takım.
başkanım beni al. genelde tuborg içiyorum ama efes'e de sempatim var.
çakal kaptan,yönetici. kazanmak için her şeyi yapar. acayip hırslıdır. hadi yenin bu sefer bizi.*

yorumumu sahada yapacağım diyorum.*
tekel spor'un 10 numaralı kaptanı takımdaki oyuncuya sahip çıkar karşı takıma yedirmez kavga varsa ilk kendi koşar son zamanlarda haldun üstünel vari hareketler yapmaktadır.

(bkz: ailecek takipteyiz efenim)
tekelsporu diriltme çabası içinde olan yazar. bunun içindir ki eğer maça gelirsem * yanımda adıyaman tütünü getireceğim. tekelspor bi de bunu denesin. yenilgiden sonra iyi gider.

yenilgi dedim çünkü evimi ipotek ettirip kazanan takıma bastım bütün paramı.*
bu seferde yenilirsek bunu yapalım dediğim tekel kaptanı.

http://www.videotrtube.co...katatankizlarvideosu.html

edit:tabi osmanlı olsun.*
takımının istatistikleri şu şekildedir.
0 g 1 b 3 m.
tamam tekel spor büyüklüğü ne kupa ne galibiyet büyüklüğü ama, ne bileyim garip.
bu arada kazanan takım taraftarları http://www.formspring.me/cantopcu linkinden şahsa hakaret yağdırabilirler. papermoon'da arkadaşlarıyla buluşup, kazanan takım için küfürlü söylemlerde bulunuyormuş!
tekelspor'un "ağır" silahı...
(bkz: adımı nereden biliyorsun)
yeni yaşının gönlünce olmasını dilediğimiz tekelspor'un unutulmaz kaptanı.
sözlüğe 1 saat 9 dk geç gelmemle doğum günü entarisini girmeye gecikip kahrolduğum abi insanı. geçmiş doğum günün kutlu olsun abi.****