bugün

eurovision'a gideceğinin açıklanmasıyla birlikte magazin basınının da ilgisini çekmiş insandır. biz onu sadece müzik kanalları ve elit programlarda görmek istiyoruz halbuki.
eurovision sayesinde tanıdığım ve sevdiğim meczup.*
tamamen siyasi olarak seçilip eurovisiona gidecek, müslüman olmayan, türkiye vatandaşı bir şarkıcıdır.
örovizyon'a gidiyormuş.. gidiyorda bonomo gidiyo..
türkiye cumhuriyetini ilk 4'e bile sokamayacak olan eurovisyon adayı.

edit1 : görürsünüz.

edit2 : ben demiştim.
trt eurovision adayımız olduğunu açıklamadan önce ahhh yazııkk yavruum benim sende silinip gideceksin dediğimiz bir gariban.Ama görünüyorki bundan sonra silinip gitmek bir yana dursun tarihe yazılacak.
yanlış anlama can ama. ıhhım. yani sencede yani böyle biraz. şarkı sözleri diyorum. doğru değil ama şimdi. tırt gibi sanki. yani öyle demek istemedim ama. biliyosun can. böyle olmaz. bonomo olmasa bence can böyle olmaz. biliyosun.
canlı performansında özellikle mi anlaşılmamaya çalışıyor, ses sistemlerinde problem mi var anlayamadığımdır. onun dışında dinledikçe sevilen bir sesi ve bir çok şarkısı vardır.
sesi güzel şarkılarının bir çoğu hoş fakat yahudi olduğu için eurovisiona seçildiği düşünülüyor birçokları tarafından.
bir kaç gündür ismi sol framede göremeyince endişelendirmiştir. çok kınadım.
bugün 19.30 itibariyle şarkısını kamuoyuna duyuracak sanatçı. bekliyoruz bakalım ne çıkarmış ortaya. bok gibi bir şey yapmıştır kesin. umarım yanılırım.
beyaz şovdaki berbat canlı performansından sonra gözden düşmüş insan. eurovision şarkısı çıkınca yine gündeme oturur.
konser performansı merak edilen kişican. yakın zaman gidip göreceğim, notumu vereceğim.
dinledikce ısınılan, sesi güzel ilginç müzik tarzıyla değişik tat veren kişi.
eurovision 2012 türkiye temsilcimiz.

"Meczup" adlı şarkısını o olduğunu bilmeden dinlediğim ve beğendiğim, sonrasında o olduğunu öğrendiğim müzisyendir. BONOMO Can'dır Can BONOMO.
bugün yerde yere vurulma virajına girmiş şarkıcıdır.

(bkz: meşaleleri yaktık bekliyoruz)
eğer bugün sunacağı eurovision şarkısı kötüyse çok fena eleştiri bombasına tutulacak kişi. zaten böyle mahçup duruyor, hafif utangaç, gayet saygılı. şimdi salyalarını akıtarak saldıracak insanlar olursa allah kendisine kolaylık versin. bence hiç bir şey de takmasın. eurovision'da eğlenip dönsün. zaten kazansak da kazanmasak da bir şey değişmiyor.
bugün eleştiri almaması için mükemmel bir şarkı yapmış olması gerek.
eurovision şarkısı bugün açıklanacak kişi. klavyemi kolonyalı mendille sildim, televizyonumu da açtım, bütün gün ne kulp takarım diye düşündüm, hazırım. ilk kötülemeyi ben yapacam. kararlıyım.
eurovision şarkımızı dakikalar sonra bu linklerden canlı olarak dinleyebilirsiniz:

http://www.trt.net.tr/anasayfa/anasayfa.aspx

http://www.trt.net.tr/trtmuzik/canli.html
yesterday ayarında bir parça yapsa dahi bugün yine her bir siki bilenler timi tarafında eleştirilecek müzisyen.
2012 yılında temsil edecek olan. ilginç eğlenceli ama yeterli mi tartışılır.
an itibariyle can bonomo bana bir saz verin şarkısı ile başlamıştır programa. korkmayın bu şarkı yarışma şarkımız değil.*
Şuan Trt1'de Türkiye'nin şarkısı programında Eurovision 2012 şarkısını seslendirecek.
konuşurken kendi kendine otomatik otomatik konuşma can diyerek güldürmüştür.