bugün

genelde erkek sigarası gözüyle bakılan sigara. sanırım ağır olduğundan öyle diyorlar. ama beni kesen tek sigaradır şu sıralar. yapacak bir şeyim yok.
Müptelası olduğum sigaradır kendisi. Ancak diğer Camel'lara göre daha bi' çabuk bitiyor sanki.
sigarayı bırakmak için denenmesi gereken bir cuvara.
parasızlıktan düştüğüm sigaradır. zamanında zengin malı camel... hey yavrum hey...
camel deep blue almak için girdiğim marketten "dur bir de şunu deneyeyim ya." diyerek aldığım sigara.

bir daha alanı silksinler diyorum.
bildiğin zift.
Bildiğin leş. Bir Camel Soft olamaz.
bildiğin kaka. bir prestige olamaz.
kusmama sebep olan sigara. pall mall'ın gözünü seveyim
bir winston soft ve camel soft değildir. olamaz da.

harbiden en son geçen sene içmiştim,çok ağır ve içilemeyecek kadar kötü bir sigara.
senin sigaranda camel benim sigaramda camel bunlar karışmasın seninki camel black olsun.
On numara sigaradır. Biraz ağır olduğundan alışıldı mı başka sigaralardan keyif alınamamaya sebebiyet verir.
Tok bir içimi vardır. Ancak bazı zamanlarda boğabilir. Mentollü kentten buna geçtiğim ilk anda işte bu demiştim. Keder sigarasıdır. Dertlenince al yak cinsinden. Bir kaç haftadır platoniğiyim.
iğrenç ötesi içimi ağır mide bulandırıp öğürmenize sebeb olan camel in en ağır sigarasıdır ah o deve beni sikseydide almasaydım.
Brown dan hafif olmasina rağmen daha igrenctir.
hojdur ama biraz şeydir. şey şey.
bir dönem içtiğim sigaradır. içimi güzel ama sert sigaradır. akşamdan bunu içip yatınca ertesi gün gövdenizde taş varmış gibi uyanırsınız.
Yıllardır günde 1 paket içtiğim sigaramdır.
Bunu beğenmeyen gidip çestır mentol, slim sigara falan içsin aq.
Camelin en güzel fakat öksürten balgam yapan sigarası. Dumanı bi başka güzel.
Baba sigaradir. Sabah ac karnina bi tek yakildigi taktirde kendinizi yataga atabilirsiniz, feci kafa dondurur.
bir başka paket sonunda boğaz parçalayan camel sigarası.
belirli bir süre sonra bırakamayacağınız sigaradır. arada white a geçiyorum, sonra geri black e.

ilk içene kafa yapar dikkatli olun.
ata binen, viski içen erkek adamın sigarası.
Benim için farklı bir önemi olan,bir kutusunu alıp 2 tanesini içip sakladığım sigara.
ilk içişte kafa yapar, dikkat edin. sonra bırakamazsın.