bugün

uzmanı olduğum programlama dili.

(bkz: soran oldu mu)
Java iyidir yahu, Microsoft tan daha esnek Java? Değişik.

Fransızların "si plüs plüs" diye okuduğu dil.
Fransızların, "si plüs plüs" diye telaffuz ettiği dil.

YouTube dan açın bakın böyle tatlı bir telaffuz olamaz.
java, c#…python ile program yazılır, c++ ile programlama dili yazılır. embedded systems ve performansın gerekli olduğu çoğu yerde kullanılması şarttır. alternatifi yoktur. dil güçlüdür fakat bir o kadarda zorluğu vardır. candır can.
görsel
zamanında c sine de pılasına da başlattıran dil.
bir yazılım dili.
http://web.itu.edu.tr/~bk...ses/oop/lecture_notes.pdf
http://web.beun.edu.tr/ma...5/c_ders_notlari_1505.pdf

elektronikleri ile idare et.
<html>
<head>
<title>css++</title>
</head>
<body>
</body>
</html>

Alın size sınav için tüyo.. Bu kıyağımı da unutmayın..
Nesneye yonelik Algoritma ogrenmek icin ogretilen ancak yapilanin kapsamli yazilim sanildigi ancak baksan max 100 satir kod yazan insanlar offf abi cok zhor yhaa c plus plus ben javaciyim.sss seklinde nitelendirdigi cok guclu bir yazilim dilidir.iyi bir c++ programcisi bilgisayara diz cokturur tevbe istetir valla okadarda guclu bir dildir.Sonundaki ++ ifadesi enhanched yani arttirilmis c manasina gelir.
sınavlarında kopya verdiğim arkadaşın benden 5 puan yüksek aldığı programlama dilidir.

o gün bugündür kimseye kopya vermem.
En sevdigim programlama dilidir. Hem c gibi makine diline yakın bir dil olduğu için akıp gidiyor, hem de object oriented. Ne yapın ne edin iyi öğrenin derim. c++ üstünde uzmanlaşanlar mayışı çok haneli alıyor.
Windows XP ve Windows 7 işletim sistemlerinin yazıldığı dildir efendim.
Bu tarz programlamaları yazabilen ve programlayabilen arkadaşlara gerçekten saygı duyarım . Ben bakınca uzaylı dili gibi geliyor yani çok anlamsız bakıyorum .
sinir bozucu bir programlama dili. kullanmayı bilen arkadaşlar varsa mesaj atabilirler mi acaba?
c'nin object oriented programming konsepti eklenmiş hali. bunun dışında c'ye göre daha basit sentaks farklılıkları var. c'ye göre daha sevilesi, tercih edilesi bir programlama dilidir.

edit: ha görsel arayüze sahip bir uygulama geliştirecekseniz c# (.net için) ya da java'ya yönelebilirsiniz. c++ ile hatta c ile de yazılabilir ama daha zor, daha kalabalık kod yığını ile bu gerçekleştirilebilir.
google-on muhasebe pro v1.3 full+crack indir - programı kur.

c++ gereksiz kalır.
Bilgisayar mühendisliği öğrencilerinin çoğunun staj dönemindeki cv sinde ileri düzey olarak belirtilen dildir. Mezun olduklarından sonra başlangıç düzey inde olarak değiştirilir. Hatta çoğu kaldıracaktır da*.
Uff igrenc bi programlama dilidir. O mavi ekran gozumun onune gelince icim kalkti.
Basit bir yazılımdır.
matlab ile akrabalık bağı var mı merak edilendir.
C'nin oğlu, c# ve java'nın babası, pascal'ın emmisinin oğlu ve visual basic'in eniştesidir.
cout << "vurduruyordur";
yeni başlayanlar visual basic yerine pascal öğrensinler. iyice geriye gitsinler.

tabii ki yeni başlayanın dili değildir c++. öncelikle c'den başlaması ve ansi c nedir onu öğrenmesi şart. ama programlama temeli için visual basic de öğrenmesin.
Programlamanın en zor hali. Yeni başlayanlar için (bkz: visual basic) önerilir.