bugün

(bkz: bütan)
olmasa iyi idi, yinede umut yarına taşındı.
Tek ders sinavi Nasil oluyo herkes onda yirtarsin diyo ama bilmiyorum kafamda cok kuruyorum...
Son sınıftayim
Ve Alttan aldigim
Bir dersten bute kaldim...
Çok kotu bi durum
Simdiden Tek sinava
Yaz okuluna kalirmiyim diye
Kafamda Kurmaya basladim
Tüm Yaz planim bozuldu
Bitti gibi...
Ne yapmayiliyim sozluk
Tavsiyen varmı...
yaz tatilinin kabusu.bazı bölümlerde finallerden 1-2 hafta sonra yaparlar,o hoş olur bak,taze bilgiyle filan.
dumlupınar üniversitesinde olmayandır. işin garibi çoğu bölümde yaz okulu da yoktur. 50 altında alan geçmiş olsundur kalır.
Varken ayrı dert, yokken ayrı dert olum, valla sıkıcam artık kafama canıma tak etti ya,
nerden okudum anlamıyorum ki, çocuklarımın anası olmalıydım, hatta deniz anası bile olabirdim ama fizikçi olmamalıydım höff.
Ortalamamın 60 olduğu ama finalden 50 zorunluluğu olduğu için kaldığım dersten girecek olduğum sınav. 48den bırakan hocaya selam olsun.
bu sene de tadacağım final sonrası deneyim. arkadaş 2 yıldır en zor derslersi geçip en kolay derslerden olmasına rağmen, "yahu bu dersten kalınır mı" denecek bir ders olmasına rağmen, yavşak hoca yüzünden kaldık yine. hadi hayırlısı.
Korku dolu geceler ve ömrümü yiyen sınavlar. Nasıl kaldım diye hala kızarım kendime.
Büt büt atıyor kalbim maalesef.
67 ortalama ile cc gelen dersim oldu. hayırlısıyla yükseltmek için büte girmek istiyorum.

Babam gitme, ne diye gidiyorsun geçmişsin işte notun ne önemi var kızım dedi, ben de bunu gururuma yediremiyorum gitmem lazım dedim. Şu göz yaşartıcı diyalog a bakar mısınız? *
Bütsüz hayat çok bayatmış arkadaşlar.

Evde sıkılıp duruyorum. Sınava, Strese öyle alışmışım ki boş durmak, stressiz hal rahatsız ediyor.
ataturk universitesinde bir aslan miyav dedi minik fare kukredi..
Atatürk üniversitesi nde henüz belli değildir. Bazı hocalar olabilir demekte.
atatürk üniversitesinde kalktığı iddaa edilmektedir.
hayattan çıkardığım derslerden bile büte kaldım.

- üniversite öğrencisi-
Pazartesi başladı, cumaya bitiyor. Askerlik gibi elini kolunu bağlıyor amk.
üniversiteyi 4 yılda bitirdim.

benden daha çalışkan arkadaşlarımdan daha az girdim bu sınavlara.

sebebi benim daha zeki olmam falan değil.

ben üşenirdim büt'e gitmeye. bir sonraki sene veririm derdim ki verdim de.

enteresandır vermesek şu an okuyorduk büyük ihtimal ile.
"bi bütmediniz amk" tepkisi uyandıran sınav çeşididir.
(img:#941641)
resmini çizemem ama screenshot'ını atabilirim.
Daha finaller başlamadan 1 tane bütüm vardı, ilk finale girdim bütler 2 oldu.

Korkuyorum...
kalbin hızlı atmasına neden olan kalındığında değeri anlaşılan şey.
bir dersimin finaline 2,5 saat yolu sadece "kalmaya" gittiğim sınavdır. umarım akibeti aynı olmaz.
(bkz: farsça)