bugün

faul düdüklerindeki standartsızlığını maç içindeki faul sayılardan acıkca gorebileceginiz eyyamcı hakemdir. verilen penaltıyı zaten geçtim semih'in iki pozisyondaki kasti dirsek ve tekmelerini sarı kart ile geçiştirmiş ucuz hakemdir.

onun gücü bile yetmemiştir bugün beşiktaşımızı durdurmaya!
13 mayıs 2009 beşiktaş fenerbahçe maçında yoktan var ettiği penaltı ile eyyamın dibine vurmuştur.
13 mayıs 2009 beşiktaş fenerbahçe maçında fenerbahçe'nin kazanması için gereken dört penaltıdan üçünü vermeyerek büyük hayalkırıklığı yaratmıştır.
yılda 3-4 maç izlememe rağmen beşiktaş maçlarının çoğunda karşıma çıkan ve her maç yaptığı hatalar beşiktaş aleyhine olan hakemdir.
fbli olduğu kesinleşen hakemdir. penaltıyı geçin, o zaten komedi fark azalsın diye. ama bütün maç fb lehine ince fauller verdi. bu oyunu gerçekten oynayanların anlayacağı bir olaydır. hep fb lehine verdi. ben bjkli falan değilim gördüğümü söylüyorum. bir de ingilteredeki maçı az kesme işlemini yanlış anlamış abartmıştır. faulse vericeksin o maçı öyle hızlandıramazsın. bugüne kadar severdim kendisini. ama yanlş yolda bence.
polis ama hakem diye sahalara salıyorlar. acınası bir adam, gülmeyi beceremeyen, tebessüm dahi etmeyen bir adama acımaz da ne yaparsınız? ama acımayı dahi hak etmeyen bir insancık bünyamin. hayatta iyi yaptığını zannettiği bir hakemlik var. birilerinin gerçeğin tam tersi olduğunu eğer kötü niyetli değilse bile çok balta bir hakem olduğunu ona anlatması lazım. bu iyiliği bünyamin gezer bile hak ediyor sanırım. emin de değilim gerçi.
maç boyunca, ceza sahası içinde bir fenerli düşse de ; penaltı versem diye bekleyip,emeline 90+1 de ermiş hakem insanıdır. beşiktaş 2 fenere 2 de bu adama atmıştır.
fenerbahçeli bir futbolcu. *
polis bünyamin`dir en nihayetinde.
hani su karakolun 5 metre yakininda adam öldürüldü haberlerinin gizli kahramanlarindan. ya da sehirlerarasi yolda hatali sollama cezasi yazmamanin lutfu olarak polis piyangosu satan polislerden.

polis bunyamin dun bir penalti verdi ki tarafli tarafsiz herkesin de tepkisini cekmis yukardaki girilere goz gezdirdikce bu belli.

penalti pozisyonundan once yardimcisiyla iletisimini saglayan aliciyi kenara birakmasi bir kenara ,
enteresan olan o goremedigi pozisyonda , olmayan mudahalede ve dusemeyen futbolcuya , yardimcisinin vermedigi uyarisina ragmen korkak korkak verdigi penalti da degildir. bunyamin ve kendi gibilerin bu ulkede polis oldugu gercegidir.
soyadı gibi adamdır ; sahada gezer durur.
genel olarak başarılı bir hakem olmasına rağmen, dünkü karşılaşmada da bir kez daha ortaya çıkmıştır ki, açık bir beşiktaş düşmanıdır.

penaltıyı yaratmasını geçtim, ikili mücadelede fenerbahçeli oyuncu düşer, karar fauldür, beşiktaşlı oyuncuya faul yapılır, "kalk" der, beşiktaşlı oyuncuya faul yapılır ama iki oyuncu da yere düşer, karar fenerbahçe lehine fauldür.

maçı kazanmamıza rağmen, "satılmış bünyamin" tezahüratından ve kupa seromonisinde madalyasını takarken ıslıklı protestodan nasibini almıştır.

bünyamin gezer şampiyonlar ligi'nde final yönetsin ama beşiktaş maçı yönetmesin bir zahmet bundan sonra.
hiç bir aklıyerindebünye dünkü gaziantepspor-galatasaray maçını izleyip hakem komitesinin kiralık katili olmadığını söyleyemez. yunus yıldırım' ın aynısı kendisi. pür tetikçi. yeri gelince galatasaray yeri gelince beşiktaş düşmanı oluyorlar. çeteler ve hakem kurulu* nasıl isterse..

maçtan 5 saat önce galatasaray.org' a maçın senaryosunu yazdım, ne yazdıysam oldu. bi kez daha tespitlerimin ne kadar doğru olduğunu anladım. türkiye' de futbol sahada oynanmıyor.*
(bkz: tetikçi)
25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı nı yönetecek olan kişilik. bi yere kadar maçı götürecek ve sonra o da kontrolünü kaybedecektir.
25 ekim fb gs macina kartlariyla damgasini vuracak kisi.
asıl mesleği olan polisliğe başlamadan önce 12 haziran stadyumu karşısında ki toprak sahada 'kalecilik' yapan bünyamin, yine süper lig hakemi olan deniz çoban gibi amasyalıdır.

rivayet odur ki; bir gün yan sahada kendisini azarlayan dsi antrenörü dayı lakaplı mustafa hocaya kızıp maçın ortasında kaleyi bırakıp gitmiş böylece amatör kalecilik hayatına son noktayı koşmuş, sonrasında futboldan kopamamış ve hakem olmaya karar vermiştir.

samsun hakem bölgesinin desteği, süper lige yükselmeden yimpaş yozgatspor, çaykur rizespor, gümüşhane doğanspor gibi takımların maçlarına umumiyetle verilmiş, bir defasında samsun'da ki samsun kadıköyspor- amasyaspor maçında gözlemciyi savunmak isterken amasyasporlulardan sağlam ayar yiyen(ayar dedim anlayın) turkcell süper lig hakemidir.

sezarın hakkı sezara: kapasitesinin üzerinde maçları çoğu zaman başarılı şekilde yönetmektedir.
roberto carlos ve keita arasındaki amerikan güreşi maçının hakemi.
bundan sonra zor derbi görür. sırf polis diye bu hakemi derbiye atayan tff'yi kınıyorum. böyle hakem olmaz olsun. istedikleri oldu işte. fifa kokartı bile olmayan bu hakemi koyarsan olacağı budur.
en kaliteli hakemmiş. yalana bak sen.
verdiği kartlarla değil, vermediği kartlarla kalitesini gösteren hoca. fenerbahçenin bu kadar agresif ve rakibini tahrik eden bir futbol oynayabilmesi tamamen muhteremin eseridir. sahada sert girmedik galatasaraylı futbolcu bırakmayan, barosu sakatlayan fenerbahçe takımı maçı bir sarı kartla kapamıştır.
hiçbir tutarlılığı olmayan bir garip hakem. emre arkadan faul yapıyor, alkışlayan ayhan sarı kart görüyor. gökhan arkadan tekme sallıyor avantaja bırakıyor. kazım herhalde rahat 20 kere faul yaptı, en ufak bir kart görmüyor. bir futbolcunun faulden sarı kart görmesi için illa çok sert bir harekete gerek yok. ısrarla faul yapan futbolcu da kart görür. ayrıca kazım oyunda çıkarken tıpkı antep maçında arda'yı tuttuğun gibi tutup buradan çık deseydin ya. ama yemiyor sanırım. ulan madem seyirci baskısı altında eziliyorsunuz hakem olmayın polisliğe devam edin.
kendisi ve yan hakemleriyle birlikte son yılların en sikik maç yönetme rekorunu kıran hakem. bir galatasaraylı olarak fener'in güzel futbolunu tebrik ederim ama bi hakem bu kadar kötü maç yönetebilir, galatasaray için değil söylediklerim. ne ofsaytlar(fener'in) ne fauller(kazım'a yapılan, arda'ya yapılan) gerçeğe yakındı. sadece şu doksan dakika bitse de evime gitsem havasındaydı bu akşam. kendisine tff'nin verdiği milyarları can-ı gönülden helal ettiğim, doya doya yemesini temenni ettiğim güzide insan. sağ olsun, var olsun. bi hakem bi maçta nasıl olur da iki taraftan da küfür yer.
(bkz: sadece türkiye de görülen olaylar)
oldukça gergin geçen maçta kendisinin de gerildiğini gördüğümüz hakem.

maçın skoruna etki edecek karar yok dersek yalan olur elbet..
suçluyla diyaloğu merak edilen emniyet mensubu futbol hakemi...
sahada bu kadar sertse görev başında nasıldır kim bile...
25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçında luganoya yapılan penaltıyı görmemiş, leo francoyu penaltı pozisyonunda atmaya yüreği yetmemiş hakemdir...
25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı'nın kaderini değiştiren hakemdir. madem beceremiyorsun, sen de gel bizim gibi evden seyret de başına iş açma arkadaş.
edit:eksileyen ibnelerin hangi takımı tuttuğu belli.